MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) (/temat-trance-nuaro-falling-star-aley-oshay-remix)



Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) - AleyOshay - 23.11.2014

Cześć

Chcielibyśmy zaprezentować wam nasz remix.

Historia powstania:

Jest to nasz najbardziej problematyczny projekt jaki kiedykolwiek robiliśmy. Track doczekał się 3 wersji gdzie dopiero ostatnia została w pełni skończona i to w mega pośpiechu bo nie nie zostało nam już dużo czasu na jego skończenie, a chęci do do tego projektu nie było wcale. Doszły do tego problemy techniczne i to na taką skalę, że aby przesłuchać chociaż mały kawałek utworu potrzebny był render, który trwał ok 11 minut. W taki oto sposób mamy skisłe piano w breku, z którym stało się coś dziwnego. No ale cóż mmy nadzieje, że więcej takich przygód nie będzie i zamiast cofać się w rozwoju to będziemy szli na przód.

Szczegóły:

Label: AEZ
BPM: 138
Time: 3:45

[Obrazek: 1rfrf.png]



A tu Oryginał:




RE: Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) - Rafau - 23.11.2014

Dół tracka bardzo fajny. Ten lead bardzo przyjemny nastrój wprowadza i fajna ciepła barwa. Całość widziałbym trochę szerzej w panoramie. Pad w dziurze fajny, podoba mi się. No i te piano. Słaaaabo. ;P Tak jak mówiliście. Można był z tego dużo wyciągnąć. Melo w dropie ciekawe. Miłe aczkolwiek nie porywa.

Mimo wszystko 5/5, rzadko takie tracki tutaj.


RE: Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) - AleyOshay - 23.11.2014

Dzięki. To jest Remix więc na melodie nie mieliśmy większego wpływu, chociaż i tak zostały bardzo zmienione przez nas. Zapomniałem dodać oryginał do tematu. Już to poprawiam.


RE: Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) - Rafau - 23.11.2014

Na jakiej wtyczce midy kręcicie?


RE: Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) - Michael H. - 23.11.2014

Kocham pianinko, jednak to tutaj nie urzeka. Brzmi jakby się nawaliło i miało lekką fazę:P reszta bardzo przyjemna, build up i drop jak najbardziej za , te metaliczne "błyszczące" dźwięki w breaku dają fajny klimat, kręcone na syntezatorze, czy jakieś sample? Całość- po prostu dobry uplift :)


RE: Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) - AleyOshay - 23.11.2014

(23.11.2014, 20:06)Rafau napisał(a): Na jakiej wtyczce midy kręcicie?

Wtyczki jakich używamy to: Sylenth, Massive, Omnisphare.

(23.11.2014, 21:47)Michael H. napisał(a): Kocham pianinko, jednak to tutaj nie urzeka. Brzmi jakby się nawaliło i miało lekką fazę:P reszta bardzo przyjemna, build up i drop jak najbardziej za , te metaliczne "błyszczące" dźwięki w breaku dają fajny klimat, kręcone na syntezatorze, czy jakieś sample? Całość- po prostu dobry uplift :)

Co się stało z tym pianem nie wiemy i niestety za późno by to naprawiać. Jeśli chodzi o te "błyszczące" dźwięki z breka pochodzą z Omnisphare.


RE: Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) - cinekkk1 - 28.11.2014

Noo nieźle, releas w AEZ to na pewno jest coś :). Co do kawałka, w intro przyjemna square piszczałka, break hmm piano nie jest jeszcze takie złe. 2:15 - mega moment, te saw chordy mają energię :) w rozwinięciu też wszystko sobie ładnie gra, i uszy na pewno się cieszą jak się tego słucha :) Szkoda, że produkujecie, w takich ''warunkach'' - render skrawka utworu w 11 minut hmmmm, nieciekawie, ale to chyba wina sprzętu, a jakim cudem sprzęt, który tak słabo robi render radzi sobie z omnispherem :)?


RE: Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) - veentyler - 5.12.2014

wydaje mi sie ze ten track mogliście nawet śmiało pchać wyżej, powtarzać sie jednak nie będę , track naprawdę solidny jedyną rzeczą której mi brakuje to jakieś vocal chopsy ale to tylko dlatego ze uwielbiam :) wogole to już gdzieś kiedyś was na forum widziałem robicie mega postępy


RE: Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) - R3haB - 5.12.2014

AEZ to jest duży krok w przód, już z góry wam gratuluję. Pianinko faktycznie trochę zbite z tropu, ale bardzo ładne choiry w breaku. Jak już weszło to do dropa - niszczące. Ogólnie melodycznie pięknie, kawał dobrego Trance'u. Widać że znacie się na rzeczy.


RE: Nuaro - Falling Star (Aley & Oshay Remix) - Maison - 10.12.2014

Ja również mam tylko uwagę to tego pianinka, za to bass line drop po prostu rewelacja !:)