MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Jedmar - Sentiments - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Jedmar - Sentiments (/temat-uplifting-jedmar-sentiments)



Jedmar - Sentiments - cinekkk1 - 25.11.2014

Artysta i tytuł: Jedmar - Sentiments
Czas: 8:17
Gatunek:Trance
Jakość: 320 kbps
Komentarz: Witam, przedstawiam wam mój utworek.




RE: Jedmar - Sentiments - AleyOshay - 25.11.2014

Moim zdaniem bass jest za mało energiczny nie ma mocy, brakuje mi też mocnego open hata, clapa bardzo słabo słychać zwłaszcza na main tak jak by go nie było, piano na breaku dał bym nieco głośniej, po za tym melodia w tym utworze mnie nie porwała jest jakaś bez wyrazu po przesłuchaniu nie zapada w pamięć. Widać ze miałeś jakiś pomysł na ten utwór bo ma on ręce i nogi. I myślę że po poprawkach było by całkiem całkiem :)

Pozdro. Oshay


RE: Jedmar - Sentiments - Rafau - 25.11.2014

Trochę mało mocy, jak napisał Oshay. Brakuje mocy w bassie. Utwór przez to trochę ociężale gra. Ten lead z okolic 1:25 sympatyczny, zapada mi osobiście w pamięć. Pomysła na tracka jest, ale ma pewne niedociągnięcia. Te najbardziej rzucające się w oczy opisane wyżej. Popracowałbym może na przejście do dropa, żeby był bardziej agresywny. Melodia nie porywa, może dałoby się ją jakoś inaczzej pociągnąć. Ogólnie trzyma się wszystko kupy.

Cheers.


RE: Jedmar - Sentiments - Revnotes - 25.11.2014

Zgadzam się z kolegami wyżej, bass nie daje tyle mocy ile mógłby, jest mocno przytłumiony, jakby rozmyty. To samo z clapem/snarem prawie go nie słychać. Ogólnie mocno się rozwinąłeś muzycznie. Gratuluję.

Revnotes/Elnanter ;)


RE: Jedmar - Sentiments - Alex fat - 26.11.2014

Hejo . Mysle ze zabardzo skopresowales stope z basem , na c4 na którym pracuje relacja , jak jest na maksa to taki efekt wlasnie slychac. gdzie wykres ani drgnie, jest "sztywny" , roiwnierz urzywam te opci . Ale przeważnie koryguje to nasciezkach , basu czy stopy , utwor jak dlamnie przeciętny ;) . pz


RE: Jedmar - Sentiments - R3haB - 29.11.2014

Bass, no cóż, jest jak jest, strasznie rozmyty. Te haty mi się nie podobają, też mógłbyś wymienić, choć snare wg mnie jest już w porządku. Clapa natomiast nie słychać. Ogólnie trochę mi się nie podoba melodia, nie porywa i motyw nie ma w sobie takiej 'magii', jeśli wiesz o co chodzi. Taki średniak, ale umiejętności masz i zapewne nie raz jeszcze nas zaskoczysz, więc powodzenia!


RE: Jedmar - Sentiments - Stiopa - 29.11.2014

Kwasior jest!!! Reszta się nie liczy. To, że Marcin ma jeszcze problemy z bassem to wie sam :D
Ale jak Adam napisał, rozwijasz się zajebiście, a pamiętam dwa lata temu jakie wałki wrzucałeś :)
Pozdrawiam


RE: Jedmar - Sentiments - MASAY - 3.12.2014

od 4 : 30 zajebiście a numer po prostu jest za długi. Rpozdro


RE: Jedmar - Sentiments - Maison - 10.12.2014

Ostatnio bardzo lubię uplifty więc i ja się wypowiem, jak wyżej, kick ma dość dziwną barwę, bass bardzo stłumiony popracuj na tym, bo przecież to napędza cały utwór w tej stylistyce daje moc etc, wejście pianinka trochę za głośne, natomiast podoba mi się motyw 1:24 ten pluck? lead? bardzo fajny, melodia jest strasznie melancholijna, ale to może tylko moje odczucie.
Pozdrawiam!


RE: Jedmar - Sentiments - maxus_pl - 19.02.2015

Barwy brzmień mi się podobają, faktycznie bas za słaby ale dla mnie to nie problem, melodia nie jest "głupia" podoba mi się , jest nietypowa, ciekawa dosyć, ogólnie całość na duży plus.