MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (/temat-trance-chris-niers-feat-progley-catch-me-greg-w-remix)



Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) - gregwmusic - 27.11.2014

Cześć
Zrobiłem remix tego pana :)
Lecz nie startuję w konkursie, mozna go tak nazwać jako private remix :)
Bardzo spokojna produkcja Trance'owo/chillout'owa
Traczek jest gotowy do pobrania :)
Pozdrawiam i życze miłego słuchania!
Zapraszam do komentowania!




RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - Stiopa - 27.11.2014

Od początku już jest nastrojowo. Wysokie trochę kłują. Gitara w panoramie zajebista, miodzio. Stopa wydaje sie taka bez mocy, takie puk puk... Wokal troche źle wyeqalizowany, po pierwsze słychać lekko szum zgrywanego źle sampla :P no i środka za dużo, ja bym więcej dał powietrza i góry dla tego wokalu, ale nie jest, aż tak strasznie.
Cołaść na 4 zasługuje :D
Pozdro


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - gregwmusic - 27.11.2014

Jakos ja nie slysze tych szmeròw

Gdy siedziałem i sluchalem waszych remixow nie odnalazlem tak spokojnego klimatu jaki prezentuje vocal nastrojowy,cieply,melancholijny, i mysle ze bez tych małych błędów utworów w tej postaci oddal swój klimat


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - Revnotes - 27.11.2014

Greg, jeżeli jest to remix po prostu 4fun ciesz się tym co zrobiłeś i potraktuj komenty na luzie, bez spiny, bo żadna presja na Tobie nie ciąży. Oczywiście to tylko sugestia z mojej strony. W konkursach nie unikniemy porwań, ale tutaj… po co :)

Twój remix jest bardzo klimatyczny, ale też nie zarzucałbym Stiopie, że w jego wersji tego brakuje, bo po prostu każdy jest wrażliwy na swój sposób i ma własną wizję. Moim zdaniem w obu remixach, jak to ładnie nazwałeś „utworów oddał swój klimat”.

Podoba mi się współpraca wokalu z pogłosami, tutaj reverby, delaye i co tam jeszcze masz budują sporą część klimatu, osiagnąłeś dobrą podstawę jeszcze bez pokładu, aby wykonać właśnie taki chill out. Ok. znalazł się w dziale z trance, w sumie w drugim dropie, trochę tego trance się nawet pojawia. Nie słyszę tutaj żadnego motywu przewodniego, czegoś co bym na dłużej zapamiętał, ale urzekła mnie cała otoczka, tutaj praktycznie każdy instrument buduje w pewnym sensie tło, które przebija się na pierwszy plan (if you know what i mean).

Preferuję bardziej energetyczne, a przynajmniej w jakimś stopniu taneczne numery (każdy rozumie to inaczej), ale tutaj też jest ciekawie muszę przyznać. Dobra robota, myślę że z powodzeniem mogłeś wziąć udział w konkursie.


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - gregwmusic - 27.11.2014

(27.11.2014, 15:04)Revnotes napisał(a): Greg, jeżeli jest to remix po prostu 4fun ciesz się tym co zrobiłeś i potraktuj komenty na luzie, bez spiny, bo żadna presja na Tobie nie ciąży. Oczywiście to tylko sugestia z mojej strony. W konkursach nie unikniemy porwań, ale tutaj… po co :)

Twój remix jest bardzo klimatyczny, ale też nie zarzucałbym Stiopie, że w jego wersji tego brakuje, bo po prostu każdy jest wrażliwy na swój sposób i ma własną wizję. Moim zdaniem w obu remixach, jak to ładnie nazwałeś „utworów oddał swój klimat”.

Podoba mi się współpraca wokalu z pogłosami, tutaj reverby, delaye i co tam jeszcze masz budują sporą część klimatu, osiagnąłeś dobrą podstawę jeszcze bez pokładu, aby wykonać właśnie taki chill out. Ok. znalazł się w dziale z trance, w sumie w drugim dropie, trochę tego trance się nawet pojawia. Nie słyszę tutaj żadnego motywu przewodniego, czegoś co bym na dłużej zapamiętał, ale urzekła mnie cała otoczka, tutaj praktycznie każdy instrument buduje w pewnym sensie tło, które przebija się na pierwszy plan (if you know what i mean).

Preferuję bardziej energetyczne, a przynajmniej w jakimś stopniu taneczne numery (każdy rozumie to inaczej), ale tutaj też jest ciekawie muszę przyznać. Dobra robota, myślę że z powodzeniem mogłeś wziąć udział w konkursie.

Źle mnie zrozumiałeś
Chodzilo mi ze nie znalazlem podobnej produkcji jak ta
I to nie jest zarzut

Nie produkuje by wydać... produkuje by pokazać siebie

Konkursy mnie nie interesują... gdyż nie mam określonego stylu muzycznego jak widzisz raz progreesssive raz chillout lub dubstep, a po drugie jest to świetna opcja pozyskania darmowych vocali


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - Rafau - 27.11.2014

Fajna produkcja. Bardzo klimatyczna jak to było napisane. Brakuje mi tutaj jakieś open hata, ale to moje odczucie. Te clipy co pedałują wokól stopy ciut za głośne wg mnie. Pianinko bardzo nastrojowe. Gitara cud miód i orzeszki. Można by ją było momentami pociągnać do góry, była by bardziej patatyczna. No i brak jakiegoś bardziej przewodniego wyraźnego motywu.

Nie rób dubstepu. Rób trensy. :P


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - gregwmusic - 27.11.2014

(27.11.2014, 17:30)Rafau napisał(a): Fajna produkcja. Bardzo klimatyczna jak to było napisane. Brakuje mi tutaj jakieś open hata, ale to moje odczucie. Te clipy co pedałują wokól stopy ciut za głośne wg mnie. Pianinko bardzo nastrojowe. Gitara cud miód i orzeszki. Można by ją było momentami pociągnać do góry, była by bardziej patatyczna. No i brak jakiegoś bardziej przewodniego wyraźnego motywu.

Nie rób dubstepu. Rób trensy. :P
Az tak sie podoba ze mam zacząć robić trance....

Taki mam cel tylko jeszcze dużo do nauki


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - OProject - 27.11.2014

To samo co Stopa, stopa słaba nie pasuje mi xd
Podoba mi się, klimat lekki i przyjemny, można odpocząć od codziennego łomotu xd
Faktycznie rób trance, a właściwie takie czilałty bo dobrze ci to idzie, jakbyś dopieścił technicznie to było by 5 :D
Całośc dosyć dobra na 4 :D


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - gregwmusic - 27.11.2014

(27.11.2014, 19:38)OldscoolProject napisał(a): To samo co Stopa, stopa słaba nie pasuje mi xd
Podoba mi się, klimat lekki i przyjemny, można odpocząć od codziennego łomotu xd
Faktycznie rób trance, a właściwie takie czilałty bo dobrze ci to idzie, jakbyś dopieścił technicznie to było by 5 :D
Całośc dosyć dobra na 4 :D

Oj tak ogrom big room'u mnie przeraża... a czasami taki klimat jest wskazany

Chcialem tylko by nie było nudno

Stopa byla inna i Revnotes ( i jestem Ci naprawde wdzieczny za rady jakie mi daleś) slyszal ja ale uznalem ze ten wariant jest lepszy no cóż nie wszytko każdemu musi podobać taki kraj i takie reguły tego zawodu
Dziekuje za ocene panowie


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - Alex fat - 27.11.2014

Hej. Ja tylko chcem powiedzieć ze walek jest bardo klimatyczny , i tylko powiem ze szkoda ze to nie brzmi calkiem profesjonalnie , ze jednak niema tego odbicia " piłeczki" na stopie. Odemnie naprawdę z całego serducha mocna czwora. :) , dzięki za zasyske. Pozdrawiam


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - gregwmusic - 27.11.2014

(27.11.2014, 22:31)Alex fat napisał(a): Hej. Ja tylko chcem powiedzieć ze walek jest bardo klimatyczny , i tylko powiem ze szkoda ze to nie brzmi calkiem profesjonalnie , ze jednak niema tego odbicia " piłeczki" na stopie. Odemnie naprawdę z całego serducha mocna czwora. :) , dzięki za zasyske. Pozdrawiam


Dziękuje bardzo mnie to motywuje :)
że może warto iść w tej tematyce muzycznej(Spokojnego Trance'u)


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - R3haB - 29.11.2014

Kurde, ciekawie. Klimat wypełniłeś niesamowicie. Osobiście mi podoba się perka, bardzo pomysłowo ją ułożyłeś. Gitara też nadała świetności kawałkowi. Myślę że mógłbyś iść w tym kierunku, pracuj dalej i na pewno jeszcze nie raz pokażesz siebie ;)


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - Drumaholic - 29.11.2014

Tylko mi się wydaje, że skrzypce pompują od kompresji? :P


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - gregwmusic - 30.11.2014

(29.11.2014, 13:50)Drumaholic napisał(a): Tylko mi się wydaje, że skrzypce pompują od kompresji? :P

No chyba tak pad mial małą kompresję
Equalizacja duzo pomogła


RE: Chris Niers Feat. Progley - Catch Me (Greg W Remix) (Free DL) - Maison - 9.12.2014

Ta gitarka jest świetna, jedynie jakie mam zastrzeżenia to do stopy jakoś mi ona nie gra sugerowałbym wymianę na lżejszą, ogólnie klimat jaki zbudowałeś jest świetny według mnie, można się rozmarzyć, idz w tym Trance'owo/chillout'owym kierunku :)!