MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CaffeineMC - Worship - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CaffeineMC - Worship (/temat-caffeinemc-worship)



CaffeineMC - Worship - CaffeineMC - 7.12.2014

instrumentalny, mocny electro-industrial




RE: CaffeineMC - Worship - R3haB - 7.12.2014

W miarę czuć klimat industrialowy, ja osobiście dałbym perkusję nieco inaczej, mianowicie ułożyłbym kicka już wcześniej co 4 stepy, najlepiej przy 2:03, choć w sumie z racji budowy utworu może zostać tak jak jest. Kawałek ogólnie niezły, faktycznie czuć tą instrumentalność, można powiedzieć że w dość specyficznym stylu utwór zrobiony. Bass też jest w porządku, raczej nie mam więcej zastrzeżeń.


RE: CaffeineMC - Worship - abyssMB - 7.12.2014

Na początek totalna rozbiórka młotem udarowym - MOCNO INDUSTRIAL, kawałek daje po głowie , gitara taka death metalowa sam koniec to całkiem dobry metal ogólnie dobra produkcja


RE: CaffeineMC - Worship - Knifeman - 7.12.2014

brzmi staro w dobrym tego słowa znaczeniu

perkusja i kick za mocno w porównaniu do tego gitarowego noizu na poczatku

1:08 - za cicho ten synth

2:45 -ogień piekielny to mi graj - 2:57 hihat jeszcze potęguje... mostek i znów na pełnej kurvvie

4/5 - tym razem aranżacja super i tu nie mam zastrzeżeń choć mix jest chwilami niedopracowany, szczególnie stopa ginie w w bogatszych częściach utworu

btw: kiedy puszczasz nowy album?


RE: CaffeineMC - Worship - CaffeineMC - 7.12.2014

Dzięki wielkie panowie za odsłuchy i komentarze

(7.12.2014, 13:13)abyssMB napisał(a): Na początek totalna rozbiórka młotem udarowym

hehehe

(7.12.2014, 16:07)Knifeman napisał(a): btw: kiedy puszczasz nowy album?


muszę zebrać więcej kawałków i do nich feedback, dlatego doceniam bardzo też Twoje rady Knifeman, trochę się z nimi oswoić i wówczas je podreperuje albo spier****:D

znając moje tempo pracy to byłbym zadowolony jakbym wypluł taki dopieszczony, jak na moje możliwości, pierwszy album w marcu ...


RE: CaffeineMC - Worship - suds - 9.12.2014

niezbyt mi się widzi tam ten snare ;) ale poza tym fajny numer, ładnie się rozwija, nie nudzi ani przez chwilę. co do reszty zgadzam się z nożownikiem


RE: CaffeineMC - Worship - Mat.Mor.Raw - 9.12.2014

Osobiście nie siedzę zbyt dobrze w klimatach industrialowych, ale widzę że jest tu sporo różnorodnych przestrzeni elektronicnych. Są dysonanse, zagęszczenia faktury, ciekawie to brzmi i buduje mroczny klimat. Natomiast ja proponowałbym wprowadzić trochę progresji w perkusji. W tej chwili silna perkusja uderza praktycznie przez większość utworu dość jednostajnie. Snare ma charakter mocno atakujący z krótkim release i na dłuższą metę jest trochę męczący, a przy przejściach wywołuje efekt "karabinu maszynowego". Może warto by wprowadzić trochę delikatniejsze perkusję, może jakieś talerze ride lub hat, jakieś tomy... i tylko w momentach kulminacyjnych przywalać tym miażdżącym kick-snarem co jest teraz. Kawałek nabrałby więcej dynamiki i zyskałaby na tym kompozycja. Pewnie się nie znam na industrialu, zdaję sobie sprawę, że jest to wpisane w ten gatunek, ale tak czuję, że byłoby lepiej. :)


RE: CaffeineMC - Worship - CaffeineMC - 9.12.2014

Mateusz, zdecydowanie masz racje, za bardzo skupiłem się na innych elementach a zapomniałem poeksperymentować z perką, txs !