MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Chris Niers - Catch Me (I-Luminate Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Chris Niers - Catch Me (I-Luminate Remix) (/temat-progressive-chris-niers-catch-me-i-luminate-remix)



Chris Niers - Catch Me (I-Luminate Remix) - Drumaholic - 7.12.2014



Nie wiem czy coś jeszcze z tego wycisnę, odechciało mi się siedzieć nad tym remixem, więc puszczam jak jest. A co tam.

Wokale jakoś dziwnie nagrane, ni uja nie mogłem tego osadzić w mixie. Raz głośniej, raz ciszej, tu syczy tu nie, nie wiadomo jak deessery poustawiać :D

ps.

tak, widzę na widmie, że build up jest głośniej od dropa :P


RE: Chris Niers - Catch Me (I-Luminate Remix) - Rafau - 7.12.2014

Fajne intro. Tło dobrze gra. Stopa świetna jak dla mnie. Bass pięknie ciśnie. Leady w dropie mogłyby być trochę bardziej agresywne moim zdaniem. To buid-up toś skopał moim zdaniem. ;P To, że głośnie to chyba nie jest jakiś babol, nie wiem czy dobrze pamiętam ale w pro trackach takie rzeczy przechodziły chyba. W dropie coś w tle powinno bardziej grać. Ogólnie bassline z tego wszystkiego najlepiej i chyba jedna z lepszych interpretacji moim zdaniem.

4/5

A co do wokalu to my też nie możemy dojść do ładu. Ona to słabo zaśpiewała po prostu. Dużo w Newtonie do obrabiania. Ehhh... Na styczeń będzie gotowe. xD


RE: Chris Niers - Catch Me (I-Luminate Remix) - meatBall - 7.12.2014

kozacki bit ! basidło klepie rewelacyjnie :D odnoszę wrażenie, że inspiracje czerpałeś z track'a Shogun'a - Find me :] z tym wokalem, to słychać odrobinę, że nierówna walka jest w tych Waszych remiksach, ale ogółem świetna robota, naprawdę ! zajebisty remix, zgodzę się z kolegą, jeden z ciekawszych :D

pozdro :]


RE: Chris Niers - Catch Me (I-Luminate Remix) - Drumaholic - 7.12.2014

O, dzięki za opinie.


RE: Chris Niers - Catch Me (I-Luminate Remix) - Revnotes - 7.12.2014

Zabawa z wokalem od razu kojarzy mi się z jednym z projektów przykładowych FL Studio, niestety nazwy nie pamiętam. Szkoda, że w braku prawie tego wokalu nie słychać, bo intro po mistrzowsku brzmiało. Przyznaję się jestem tam po jednym piwku, ale to zazwyczaj działa pozytywnie moje opinie, a tym razem się trochę zawiodłem. Zaraz po przesłuchaniu Twojego remixu przesłuchałem wersję Stiopy i znów Twój i tak mi się wydaje, że ten Twój brzmi strasznie nosowo. Ostatnio pisałeś coś o nowym odsłuchu lub lokum, więc to może być przyczyna, bo z tego co pamiętam jeszcze z Twoich tranceowych produkcji to z miksem nie miałeś nigdy większych kłopotów.


RE: Chris Niers - Catch Me (I-Luminate Remix) - Drumaholic - 7.12.2014

Gate na wokalu to popularny zabieg w trensach. Nosowo w sensie mało góry? Właśnie w brejku zalałem niepotrzebnie ten wokal i to w sumie dziś, tuż przed wypuszczeniem w sieć zautomatyzowałem volume by przyciszyć wokal w brejku, niepotrzebnie, ale kurde jakoś za mocno się wybijał. Nie wiem, chyba puszczę dub mix, bo sam dobrze wiesz, że praca z tą acapellą to jakaś katorga.

Tak, mam inny odsłuch oraz inne lokum.


RE: Chris Niers - Catch Me (I-Luminate Remix) - R3haB - 8.12.2014

Faktycznie świetny początek, arpy grają niesamowicie. Ale ten break... trochę niepozytywnie mnie zaskoczył. Nie jest zły, ale też nie powala. Drop ciekawy. Z vocalem raczej też nie słyszałem problemów. Ogólnie raczej nie ma większych wpadek, ale remix do mnie nie przemówił, kwestia gustu ;) Powodzenia w następnych produkcjach.


RE: Chris Niers - Catch Me (I-Luminate Remix) - Maison - 9.12.2014

Początek jest faktycznie bardzo dobry, stopa fajnie gra + perka elegancko , ogólnie tu nie ma się do czego przyczepić, ale ten reverb kick trochę dziwnie brzmi, drop kompletnie do mnie nie przemówił, mam tu na myśli brzmienie, pianinko na duży +, bassline bardzo mi się podoba, a i w momencie jak bass zanika w 7:35 to mógłbyś dać jakiś efekt crash, albo jakiś Fx, to tylko moja sugestia taka.Reasumując ładnie Ci to wyszło a początek mi się kojarzy z dawnym stylem nie jakiego Artioma Stoliarowa (czyt.Arty) 5!


RE: Chris Niers - Catch Me (I-Luminate Remix) - gregwmusic - 10.12.2014

Mi sie podoba fack voxal Ci niepodszedl ale produkcja na plus