MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) (/temat-wizzardius-cruncher-original-mix)

Strony: 1 2


Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Wizzardius - 9.12.2014

Witajcie. Skończyłem w końcu kleić ten wałek :)
[Obrazek: 14y6f0y.jpg]
* nie wiem czy mi wolno użyć loga mp.pl w tym coverze. Jak admini uznacie, że NIE, to zaraz to zmienie. Sobie pomyślałem, co mi szkodzi popromować troche forum :D



https://soundcloud.com/wizzardius/wizzardius-cruncher-original-mix/s-oelpW

A o to i kawałek. Prosze o oceny :)

PS. Jak chcecie midki brejka lub coś do np remixu to walić śmiało, zrobie pake i udostępnie.


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - STLKR CLL - 9.12.2014

"Let mi si ju bałssss" aż się prosi :D Kawałek jest spoko, energicznie (nie to co u mnie :F), ale nie mogę połapać się w refrenie. Jak dla mnie jest strasznie chaotycznie. Ale plujsy lecom.


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Wizzardius - 9.12.2014

(9.12.2014, 16:28)StalkerCell napisał(a): ale nie mogę połapać się w refrenie. Jak dla mnie jest strasznie chaotycznie
Włącz to głośno, wypij 250 ml wódki i zmienisz zdanie ;D


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Xorbolanid - 10.12.2014

Mi się podoba. Dobry pomysł. słyszę jakiś bass. Jest okej. Trzeba remiksować.


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Revnotes - 10.12.2014

Uważam, że mogłeś zaczekać z tym upkiem i uderzyć do paru labeli, bo nie wierzę, że nikt by tego nie chciał wydać. Najbardziej spodobał mi się breakdown, ponieważ ja nie przepadam za bardzo za bigroomowym brzmieniem, więc dropy nie są dla mnie jakoś szalenie wciągająca, ale mimo wszystko jak się tego słucha to różne kończyny ciała same zaczynają się bujać (nie wszystkie kończyny zboczeńcy). Nie mam uwag.


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Wizzardius - 11.12.2014

zrobie z tego priva i tyle :) miałem i mam zamair to wysłać tu i tam, ale najpierw muszę dać wałek wam, żebyście ocenili, czy nic nie sknociłem od czasu demka.
Mam rozumieć, że moge spokojnie to powysyłać do jakichś labeli? Nie wyśmieją mnie ? ;X


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Revnotes - 11.12.2014

Labele nie są od wyśmiewania, w grę wchodzą trzy opcje. Odpisze człowiek, że są zainteresowani, albo odpisze maszynka, że jesteś blisko, ale jeszcze nie tym razem. W najgorszym wypadku w ogóle nie będzie odpowiedzi.


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - ProCkers - 11.12.2014

No jest bardzo ładnie dla mnie ;) Bass brzmi jak dla mnie trochę lepiej, ale ja i tak jeszcze coś innego bym widział :D Ogółem jest bardzo na plus!


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - meatBall - 11.12.2014

pisałem już w demóweczce, że przyjemnie klepie :D przyznam szczerze, że jest mi trochę łyso, gdyż jak tylko przypomnę sobie Twojego track'a (wiesz którego :D) to... delikatnie to ujmując - czuć zaangażowanie :] zajebisty progress,
akurat Ciebie tak tutaj utrafiłem, że słyszałem jak zaczynasz. dobry, energiczny beat :D 5, gratuluję !

ps. podeślesz mi link do tamtego wałeczka ? :D

pozdro


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Wizzardius - 11.12.2014

@meatBall, powiem Ci szczerze, że przeszukałem mój cały 1 TB dysk (wyszukiwarka i RĘCZNIE) w poszukiwaniu projektu z tym, czy chociaż rendru tego mojego pierwszego wałka i nic... A sam bym tego bardzo chętnie posłuchał. Pewnie wtedy to usunąłem, bo sie wstydziłem tego projektu. Głupio zrobiłem bo przecież nie było się czego "bać" :D
ALE mam midke głównego motywu tamtego kawałka. Brzmi tak:

[zs]http://www7.zippyshare.com/v/16973923/file.html[/zs]
(Zagrane przez zwykły saw z syntezatora)

:D:D

IMO gdyby tą melodie dokończyć i uporządkowac to mamy hita :D


EDIT. Kawałek wysyłam do labeli, więc ten z soundlouda robie priv.

https://soundcloud.com/wizzardius/wizzardius-cruncher-original-mix/s-oelpW
Playera raczej z tego sie nie da zrobić. Mam nadzieje, że admini wybaczą ;P


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Xorbolanid - 13.12.2014

Więc wybacz wizz, ale i tak ściagam twój wałek w celu zremiksowania. Ogólną koncepcję mam. Więc musi być projekt na to.


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Audionectic - 13.12.2014

Odsłuchuję z komp.głosniczkow z tubą.Nieżle to brzmi w pierwszym leadzie po pierwsz.breaku jakby brak srodka na korzysc góry takie moje odczucie .Drugi brejk bardzo fajny :) przejscie ala dubsep również.Fajnie to wszystko pierdzi :D no ten lead mógłby deczko niżej na mój gust.Dobra kawalinka


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Wizzardius - 13.12.2014

(13.12.2014, 10:48)Vene napisał(a): Więc wybacz wizz, ale i tak ściagam twój wałek w celu zremiksowania. Ogólną koncepcję mam. Więc musi być projekt na to.

Już wyłączyłem download, i zrobiłem wałek priv (dlatego nie ma playera w 1 poście) bo wysyłam go do labeli.
Jak nie zdarzyłeś pobrać to wal na priv, dam Ci go. Jak chcesz remix packa to również pisz:)


(13.12.2014, 14:19)Audionectic napisał(a): Odsłuchuję z komp.głosniczkow z tubą.Nieżle to brzmi w pierwszym leadzie po pierwsz.breaku jakby brak srodka na korzysc góry takie moje odczucie .Drugi brejk bardzo fajny :) przejscie ala dubsep również.Fajnie to wszystko pierdzi :D no ten lead mógłby deczko niżej na mój gust.Dobra kawalinka

Dzięki za komentarz, i za komentarze na sc. Leci rep :)


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - MC Project - 14.12.2014

Jest dobrze :) Dobry kawałek i z przyjemnością nie raz do niego wrócę :)


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Krzysiek1105 - 14.12.2014

Nieźle to gra. Z ciekawości przejrzałem twój profil i duży progres zrobiłeś.


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Wizzardius - 14.12.2014

(14.12.2014, 17:46)Krzysiek1105 napisał(a): Nieźle to gra. Z ciekawości przejrzałem twój profil i duży progres zrobiłeś.

Pierwsze pierwsze kawałki ma SC mam priv. Gdybyś je usłyszał to byś dopiero wiedział co to progres :D Zresztą jak chcesz to moge Ci je pokazac :D

PS. Zastanawiam się, czy nie podnieść BPM zanim to powysyłam do labeli ze 128 na 130. Co wy na to?


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - TanterStyleZ - 14.12.2014

Ten utwór spokojnie może być spokojnie grany na Sunrise Festival, Energy 2000 i tego typu kwasach... ;)

Nie jestem fanem trancu housu i tych kwasów...jednak electro dobre przypomina mi o dobrej muzyce jak i tudzież o Hardstylu przedewszystkim....

Moim zdaniem tu jest wszystko ok... utwór na gruby event lekką pałką xD
Do auta do posłuchania też w sam raz


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Revo - 18.12.2014

Słucham go już któryś raz z kolei i muszę przyznać, że kawałek buja :D Fajny aranż i ciekawa koncepcja na drop.

Daje 5 ;)

Więcej takich wałków ;)


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - Faden - 21.12.2014

Slychac 100% "Pro" Elektro pelna morda. Slychac, ze sie napracowales, a przejcia sa konkretne. Teraz tylko szukaj wydawcy. Chcialbym zebys jak najdluzej sie utrzymal, dlatego 5...


RE: Wizzardius - Cruncher (Original Mix) - 5zym - 27.12.2014

bardzo dobra dynamika, ciekawe barwy, dobrze sie slucha!
moze sprobowac troszke wiecej przestrzeni w breakach?
powodzenia!