MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Delu'xe & Enyse - Sounds of Emotion (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Delu'xe & Enyse - Sounds of Emotion (Original Mix) (/temat-uplifting-delu-xe-enyse-sounds-of-emotion-original-mix)



Delu'xe & Enyse - Sounds of Emotion (Original Mix) - Andy Darren - 24.03.2012

Nasza najnowsza produkcja :)




RE: Delu'xe & Enyse - Sounds of Emotion (Original Mix) - cinekkk1 - 24.03.2012

2:01 tu już powinieneś wyciszac elementy, żeby break nie wszedł tak niespodziewanie właśnie jak w Twoim utworze. 3:03 fajne dźwięki użyłeś, takie niczym śpiew ptaka, spodobało mi się to. Głowny motyw, ten bass trochę potrzebuje kompresji, żeby grał równiej, a nie na jednej nucie gra dość wyraźnie głośniej niż na innej. W rozwinięciu brakuje trochę świeżości i mocy, musisz dodać tam jeszcze jakieś elementy.


RE: Delu'xe & Enyse - Sounds of Emotion (Original Mix) - Andy Elliass - 24.03.2012

Klasycznie to trochę tak brzmi ;D zejście na breakdown poprawcie, trochę monotonnie, słaby ten main part ale nie jest źle ;) powodzenia w kolejnych produkcjach :)


RE: Delu'xe & Enyse - Sounds of Emotion (Original Mix) - piotrawm - 25.03.2012

Brakuje mi mocy w tym utworze. Slabo wypelniony kawalek, brakuje jakis innych dzwiekow zeby wiecej było tła.
Pozdrawiam


RE: Delu'xe & Enyse - Sounds of Emotion (Original Mix) - das2sin - 26.03.2012

No kick inny by sie przydał:), clap malo wyrazny, pad mi sie podoba, smare za glosno widze dwa clapy uzyte:) ten pierwszy sie nie nadaje dajecie ten drugi lepszy:). Perka do poprawy, nie wiem czemu ale sub bass mi brakuje:), zejscie do brejka do poprawy bo zdecydwanie za szybkie:) melodia super:). Brejk ciutke za dlugi. Lead mi sie podoba:) a dalej no to wiadomo brakuje jeszcze:).


RE: Delu'xe & Enyse - Sounds of Emotion (Original Mix) - gabrieln - 6.05.2012

1.kick do wymiany
2.clap do wymiany
3 gdzie jest sub bass
4.zejscie do breakdownu do poprawy
5.fajny spiew ptaka
6.pady srednie
7.dlugi breakdown ale nic sie szczegolnego w nim nie dzieje dodajcie tutaj troche dzwięków
8.slaby main part
9.zakonczenie bardzo slabe i ten wkurzajacy clap :(
macie fajne pomysl ale gorzej z wykonaniem ,popracuje wiecej nad kawałkami a bedzie duzo lepiej ;]


RE: Delu'xe & Enyse - Sounds of Emotion (Original Mix) - Aitra - 13.05.2012

motyw bajeczny , postaraj sie troche , nie poddawaj sie i przysiadz nad tym , przesluchaj duzo upliftow przed zabraniem sie do poprawek , zycze powodzenia.Pozdrawiam ;)


RE: Delu'xe & Enyse - Sounds of Emotion (Original Mix) - Raymi95 - 23.05.2012

Poczatek troche tak powiem "nudny". Troche wiecej budowy. 32 bar-owe intro jak w wiekszosci upliftingu. Moze filter do kicka i do bassa dodac i taki szum do breaku zeby tak nie zaczal z zaskoczenia tylko tak plynnie.