MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Chris Niers - These Days - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Chris Niers - These Days (/temat-chris-niers-these-days)



Chris Niers - These Days - chrisniers - 14.12.2014

Witam producentów :) w tym dziale to jeszcze mnie chyba nie widzieli
Zdecydowałem sie coś posklejać no i wyszło co wyszło a zatem super byłoby poznać wasze zdanie :) nie katujcie mnie za bardzo bo ostatnio bardzo daleko mi do tego gatunku xD


RE: Chris Niers - These Days - Rafau - 15.12.2014

Na jednej pchełce brzmi pro. :P Nie lubie gatunku, ale brzmi świetnie.


RE: Chris Niers - These Days - marshin - 15.12.2014

dobre brzmienia, fajne przejścia, jak dla mnie super i kompletnie....


RE: Chris Niers - These Days - Rym1 - 15.12.2014

Fajnie to wszystko brzmi , ciekawa melodia , Jest good ! :)


RE: Chris Niers - These Days - future villain - 15.12.2014

Zawsze unikałem house... i nawet twój kawałek tego nie zmieni! :D Wszystko bardzo fajnie, widać że przemyślane, może tylko trochę za chaotyczne buildup'y. Osobiście nie trawię też stopy, ale to kwestia gustu. :)


RE: Chris Niers - These Days - Jeykop - 16.12.2014

Drop mi się kojarzy z dropem z tego :D



Ale ogólnie bardzo mi się podoba :D Może też kiedyś będę potrafił tworzyć takie kawałki :D


RE: Chris Niers - These Days - Revnotes - 16.12.2014

Widać skok w bok ;) (w electro-house) Ci nie zaszkodził. Dobry imprezowy track.


RE: Chris Niers - These Days - Maison - 16.12.2014

Choć to nie moje klimaty, to spoko nuta trochę w stylu Hardwella i obecnego W&W :)


RE: Chris Niers - These Days - gregwmusic - 17.12.2014

świetne!

jak dla mnie ten pluck na początku mogł by być lekko z mutowany (ladniej by brzmiał)
Jest power! i to widać daj więcej mocy stopie! to je**ć po bani a nie mlaskać!

jak dla mnie tak czy siak 5\5


RE: Chris Niers - These Days - Faden - 18.12.2014

Calkiem dobry utwor. Niemam przeciwskazan, ale troche za duzo tego jest w dzisiejszych czasach i wszystko brzmi podobnie...4


RE: Chris Niers - These Days - 9lives - 19.12.2014

Takie big roomy już mi sie znudziły, ale numer spoko ;-) Chyba sie mocno inspirowałeś W&W? ;-)


RE: Chris Niers - These Days - Mich - 20.12.2014

Rzeczywiście słychać inspiracje z "Jumpera".
Fajny traczek, bardzo ładna melodia. Nie mam się czego przyczepić ;) Gratulacje.


RE: Chris Niers - These Days - polishguitarist - 13.01.2015

chociaż nie jestem wielkim fanem tego typu muzyki to produkcja jak najbardziej stworzona na wysokim poziomie. Jest mięcho i siła! :)
Pozdrawiam


RE: Chris Niers - These Days - chrisniers - 26.01.2015

ho ho wracam sobie z urlopu odpalam sprzęcik, otwieram stronę patrzę a tu takie zaskoczenie :) no miło mi bardzo dziękuję za wszystkie oceny i komentarze. Fakt inspirację bardzo łatwo odgadnąć jeśli ktoś zna Hardwella i W&W :) Dodam też, że utwór był robiony tylko i wyłącznie for fun bo na codzień siedzę raczej w hardstyle ewentualnie od dnia zależy leży mi też trance lub dubstep :)


RE: Chris Niers - These Days - nullname - 26.01.2015

"na codzień siedzę raczej w hardstyle ewentualnie od dnia zależy leży mi też trance lub dubstep "

dlaczemu? To dobra produkcja i trafiłeś w styl. Wykonanie techniczne na baaardzo wysokim poziomie. Melodia dobra pod ten typ. Drop owszem - inspiracja zrobiła swoje. Wszystko jest jak powinno, więc tłumacz dlaczego daleko Ci do tego stylu, gatunku? :)


RE: Chris Niers - These Days - chrisniers - 26.01.2015

(26.01.2015, 17:00)nullname napisał(a): Wszystko jest jak powinno, więc tłumacz dlaczego daleko Ci do tego stylu, gatunku? :)
Dzięki za miłe słowa po prostu utwór ten powstał czysto for fun bo ostatnio nic poza hardstylem mi nie wychodziło stąd moje zdziwienie, że takie zainteresowanie tym trackiem :)