MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Matt Ether - See You (Greg W. Remix) (+1) (FREE DL) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Matt Ether - See You (Greg W. Remix) (+1) (FREE DL) (/temat-progressive-matt-ether-see-you-greg-w-remix-1-free-dl)



Matt Ether - See You (Greg W. Remix) (+1) (FREE DL) - gregwmusic - 18.12.2014

Dobry!:)
dziś skończyłem swój kolejny projekt !
i mam ochotę się z wami podzielić :D!
Free Download!
Gregoriano Remix



Original Mix

:) Pozdrowionka :)



RE: Matt Ether - See You( Greg W. Remix)[FREE DL] +1 - Revnotes - 18.12.2014

Leniwe, takie po Twojemu, ale bardzo przyjemne. Break down jest puściutki, ale ten pluck nawet osamotniony brzmi świetnie, i to mnie trzymało do końca. Z jednej strony bym do tego jeszcze kiedyś chętnie wrócił, bo jest klimat, ładne barwy, ale z drugiej jest mega przewidywalne, po prostu to wszystko już było. Nie wiem czy mnie rozumiesz, ale np. ostatnio jest taka moda narzekania na brak różnorodności w big room house/electro, niestety tutaj jest moim zdaniem podobnie, po prostu cały czas, gdzieś z tyłu głowy miałem myśl, że przecież ja to już wiele razy słyszałem.

Trudno trafił Ci się trudny konsument, ale mimo wszystko ode mnie 4 gwiazdki ;)


RE: Matt Ether - See You( Greg W. Remix)[FREE DL] +1 - gregwmusic - 18.12.2014

(18.12.2014, 18:58)Revnotes napisał(a): Leniwe, takie po Twojemu, ale bardzo przyjemne. Break down jest puściutki, ale ten pluck nawet osamotniony brzmi świetnie, i to mnie trzymało do końca. Z jednej strony bym do tego jeszcze kiedyś chętnie wrócił, bo jest klimat, ładne barwy, ale z drugiej jest mega przewidywalne, po prostu to wszystko już było. Nie wiem czy mnie rozumiesz, ale np. ostatnio jest taka moda narzekania na brak różnorodności w big room house/electro, niestety tutaj jest moim zdaniem podobnie, po prostu cały czas, gdzieś z tyłu głowy miałem myśl, że przecież ja to już wiele razy słyszałem.

Trudno trafił Ci się trudny konsument, ale mimo wszystko ode mnie 4 gwiazdki ;)

Haha rozumiem i to za dobrze ale właśnie orginał jest troszke inny ja lubię leniwe klimaty
Taki już jestem chiilloutowo na maksa
i ja to nazywam kwestią gustu fakt narazie te produkcje sa lekko monotonne ale już inaczej brzmią milej pełniej tak jak inne utwory z tej pułki (no prawie)
i taki był zamiar na resztę przyjdzie pora... spokojnie... jeszcze troszkę :)


RE: Matt Ether - See You( Greg W. Remix)[FREE DL] +1 - Adamzzz - 18.12.2014

Bardzo się tego przyjemnie się słucha. Miks w porządku, aranżacja dobra, melo takie troszkę przewidywalne (jakbym już gdzieś to słyszał) ale tak jak napisał Revnotes schemat powtarzany 10000000 razy a teraz to nawet 10000002.
No ale też jak sam słusznie zauważyłeś Twoje utwory będą coraz lepsze bo to przychodzi z czasem. Dlatego teraz nie ma co narzekać a jedynie dopingować do realizacji ciekawszych muzycznych pomysłów :)
Pozdrowienia i powodzenia