MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Bobina - Winter (RF & Mario B Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Bobina - Winter (RF & Mario B Remix) (/temat-uplifting-bobina-winter-rf-mario-b-remix)



Bobina - Winter (RF & Mario B Remix) - Rafau - 24.12.2014

Bobina
Winter (RF & Mario B Remix)
320 kbps
Upllifting trance
140 bpm
[zs]http://www42.zippyshare.com/v/59718131/file.html[/zs]
Nasze najnowsze dzieło. Zależnie od tego jak się przyjmie takie podejmiemy dalsze kroki w stosunku do tego utworu. Mam nadzieję, że się spodoba i liczę na opinie.

Trance'owych Świąt. :)


RE: Bobina - Winter (RF & Mario B Remix) - R3haB - 25.12.2014

Świetne życzenia, od razu powiem że wzajemnie :D

W przejściu od 1:34 za mocno zwolniliście te pianinko, a to przejście ogólnie wyszło trochę nieciekawie, bo break wszedł trochę nierówno. Jednak potem pad ładnie wszedł, i gra to w miarę nieźle. W 2:38 przejście też do poprawy, jakiś odstęp i cutoffa bym dał. Do dropa jest już świetnie, a sam drop jest bardzo dobry, słyszę że jest poprawa, clap już tak w uszy nie gryzie, a aranż jest w miarę niezły. Trzeba popracować nad sprawami technicznymi, ale i tak jest progres. Czekam na więcej Rafale, pozdrawiam! :D


RE: Bobina - Winter (RF & Mario B Remix) - ViVi - 26.12.2014

Oj chyba coś popsuliście melodię. Słyszę jakieś fałsze i instrumenty nie zgrywają się. Nieciekawie to brzmi.


RE: Bobina - Winter (RF & Mario B Remix) - cinekkk1 - 27.12.2014

Nawet fajny dół w tym utworze, bass ma moc :) Fajna barwa pianina w breaku :). Główny motyw spoko, przydałoby się w nim jednak też troszeczkę więcej powietrza i czystości w miksie, może jeszcze dopracuj trochę equalizację tych ścieżek, bo w 4:31 jak dla mnie trochę za pełno :)


RE: Bobina - Winter (RF & Mario B Remix) - Rafau - 27.12.2014

Cytat:W przejściu od 1:34 za mocno zwolniliście te pianinko, a to przejście ogólnie wyszło trochę nieciekawie, bo break wszedł trochę nierówno. Jednak potem pad ładnie wszedł, i gra to w miarę nieźle. W 2:38 przejście też do poprawy, jakiś odstęp i cutoffa bym dał. Do dropa jest już świetnie, a sam drop jest bardzo dobry, słyszę że jest poprawa, clap już tak w uszy nie gryzie, a aranż jest w miarę niezły. Trzeba popracować nad sprawami technicznymi, ale i tak jest progres. Czekam na więcej Rafale, pozdrawiam!
Co do zwolnienia tempa to mi akurat leży. Może kwestia gustu. Mieliśmy problemy jak zrobić to zejście do brejka i Twoje wątpliwości powielają również nasze obawy. Też widzimy, że to co robimy jest coraz lepsze. Nic dziwnego, skoro wiele nam zostało do nauki.

Cytat:Oj chyba coś popsuliście melodię. Słyszę jakieś fałsze i instrumenty nie zgrywają się. Nieciekawie to brzmi.
Ciężko mi coś na to powiedzieć. Ja tego nie słyszę, może masz bardziej wrazliwe ucho, ale postaram się do Twej uwagi jeszcze przysiąść.

Cytat:Nawet fajny dół w tym utworze, bass ma moc Smile Fajna barwa pianina w breaku Smile. Główny motyw spoko, przydałoby się w nim jednak też troszeczkę więcej powietrza i czystości w miksie, może jeszcze dopracuj trochę equalizację tych ścieżek, bo w 4:31 jak dla mnie trochę za pełno
Co do tego pianina to nie wiem jak mam się odnosić. Na konkurencyjnym forum udziela się bodajże Sergey Nevone i napisał, że pianino brzmi jak midi. :P Do korekcji jeszcze przysiądę, bo chciałbym aby wszystko było zrobione jak najlepiej. Z racji, że utwór i tak pójdzie za free to mam pewne dalsze plany co do projektu.

Dzięki za komentarze.


RE: Bobina - Winter (RF & Mario B Remix) - Rafau - 16.01.2015

Daję nowy player. Track uważamy za skończony. Możliwy jest download. Może komuś się spodoba tak jak jest. Miłego słuchowiska.




RE: Bobina - Winter (RF & Mario B Remix) - R3haB - 16.01.2015

Słychać moc w stopie, ładny build ogólnie, bass zwłaszcza. No, co do przejścia do breaka to słychać lekką poprawę, bo wszedł tym razem równiej. Przy 3:50 tylko jednak bym zmienił, znów zbyt nagle. Melodycznie brzmi to ciekawiej, jest mniej fałszy, a motyw bardziej wpada w ucho. Słychać sporą poprawę i progres. A co do tych przejść, to chyba jednak jest mój gust, bo niestety nie do końca mi one pasują :D No ale żadnych większych błędów w kawałku nie widzę, jest pięknie. Gratuluję!


RE: Bobina - Winter (RF & Mario B Remix) - Rafau - 17.01.2015

Dzięki za komentarz! przeglądaliśmy poszczególne patterny w utworze to były błędy. I to jakie. XD