MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Spotlight - Need You (ZOYO Remix) (/temat-progressive-spotlight-need-you-zoyo-remix)



Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 25.12.2014

Siemanko ^^
Czas na świąteczną premierke. Zapraszam do odsłuchu i oceny.
Pozdrawiam :)





RE: Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - mattether - 26.12.2014

oldschool :) dobre, mi się podoba :D


RE: Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - matex206 - 27.12.2014

Bardzo dobry kawałek ! Wszystko ładnie zmiksowane. Brawo za świetną robotę !


RE: Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - Wizzardius - 27.12.2014

leci 5. jak słuchałem tego to w pewnym momencie zapomniałem, że słucham kawałka kogoś z forum,a nie "prosa" (bo nie znam Cie,nie wiem, czy jesteś prosem :D) Od strony technicznej nie oceniam, są w tym lepsi. lecz na moje ucho brzmi ok. troche snare/werbel/clap grający na co drugim bicie w dropie tylko słabo siadł według mnie. Tzn pasuje, ale chyba jest za głośno. Dałeś na niego jakiś reverb? (słucham na średnio dobrym odsłuchu, więc moge bzdurzyć ;d)
Tak czy siak, łap 5, zajebista robota.

PS. W dropach dałbym między każdym uderzeniem stopy jakiegoś hi-hata.(tak samo ułożony jak np bass w melbournce bounce) Przyśpieszyłby to wszystko ;P


RE: Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 27.12.2014

(27.12.2014, 15:02)Wizzardius napisał(a): leci 5. jak słuchałem tego to w pewnym momencie zapomniałem, że słucham kawałka kogoś z forum,a nie "prosa" (bo nie znam Cie,nie wiem, czy jesteś prosem :D) Od strony technicznej nie oceniam, są w tym lepsi. lecz na moje ucho brzmi ok. troche snare/werbel/clap grający na co drugim bicie w dropie tylko słabo siadł według mnie. Tzn pasuje, ale chyba jest za głośno. Dałeś na niego jakiś reverb? (słucham na średnio dobrym odsłuchu, więc moge bzdurzyć ;d)
Tak czy siak, łap 5, zajebista robota.

PS. W dropach dałbym między każdym uderzeniem stopy jakiegoś hi-hata.(tak samo ułożony jak np bass w melbournce bounce) Przyśpieszyłby to wszystko ;P

Nie martw się "prosem" nie jestem i jeszcze daleko mi do tego, ale staram się :)
Na snare nie ma reverba tak samo jak na hihatach. Jedynie na początku w soft kicku dałem słyszalny reverb i tyle. Wiadomo jakieś niedociągnięcia mogą być, bo cały czas się i uczę (z resztą każdy producent cały czas się czegoś uczy).
Dzięki za opinię i cieszę się, że spodobały się moje "wypociny".
Pozdrawiam ;)


RE: Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - gregwmusic - 2.01.2015

na twoim miejscu wysłał bym to do spining
i dalej zakmknij strone i daj priv link
bo aż szkoda nie wysłać :)

z mojej strony 5 bo utwór mega~!
trzymaj tak dalej!


RE: Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - MC Project - 3.01.2015

Daję 5.Utwór gra czysto,przejrzyście z dobrym miksem.Próbuj z wysyłką do wytwórni,szkoda by się taki kawałek zmarnował :)


RE: Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 3.01.2015

Niestety jak widzicie to jest remix, a oryginał nie był nigdzie wydany więc nie ma takiej możliwości żeby wydać go w jakimś labelu.
Dzięki wielkie za opinie :)


RE: Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - bogdandisco - 8.01.2015

Czegoś mi brakuje w dropie. Ten jeden lead i pluck jako arp to za mało jak dla mnie.(No chyba że jest więcej i nie słyszę?) Urozmaicenie by się przydało. Mixownie chyba ok. 4 ode mnie


RE: Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - Adamzzz - 9.01.2015

Bardzo dobre produksiwo. Basik jedzie aż miło, chociaż motyw do 4:45 moim zdaniem z deczka monotonny. No i tak jak napisał kolega wyżej, może dałoby się jeszcze urozmaicić drop? Byłoby przednio.
Gratulejszyn, miło sie słuchało :)


RE: Spotlight - Need You (ZOYO Remix) - oens - 9.01.2015

Bardzo dobry utwór, trochę buczy ten obniżony wokal , bo ten orginalny pasuje idealnie. Kawał dobrej roboty :)