MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL Mateusz Morawski - Type1a Branch01 (/temat-classical-mateusz-morawski-type1a-branch01)



Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - Mat.Mor.Raw - 28.12.2014

Ostatnio podsyłałem Hardcore Techno i Experimental na składankę Fucklogic...

Tym razem coś ekstremalnego w drugą stronę...

Mateusz Morawski - Type1a Branch01



Kawałek NIE nadaje się na imprezę sylwestrową... chyba że po 5 rano :E


RE: Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - Head - 28.12.2014

Świetnie nadaje się na intro przed hardcorowym/rawstylowym setem. Taka zapowiedź mrocznego klimatu.


RE: Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - Mat.Mor.Raw - 29.12.2014

Headwave, dzięki, w takim razie zachęcam do remixowania/wplatania w swoje sety. Kawałek jest na licencji creative commons attribution, więc spokojnie można używać.


RE: Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - R3haB - 29.12.2014

Faktycznie, intro i to porządne. Bass genialny, świetnie zrobiony klimat. Wszystko się siebie trzyma, praktycznie nic do zarzucenia, gratuluję ;)


RE: Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - danz - 30.12.2014

To nie kawalek na impreze stricte ale na porzadna kwasowa impreze lol!

Pozdrawiam!

Ps.
Nastapi ciag dalszy ?


RE: Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - CaffeineMC - 30.12.2014

mam to intro na dysku od dawna, świetna robota, chyba niestety nie nastąpi ciag dalszy, bo ma już 3 lata, a może ?

jakby mi ktoś puścił i nie wiedział, że to Twoje to bym stawiał na juno reactor i fajnie by było jakby po tym wstępie weszło arpeggio i bit w stylu goa/psychedelic z rozwinięciem poprzednich sekcji, jest szansa ? do roboty Mateusz ! ;]

btw, jak uzyskałeś takie brzmienie fleta ? sampel, czy na żywca zgrane ?


RE: Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - Mat.Mor.Raw - 30.12.2014

Dzięki wszystkim za opinie. Czy nastąpi ciąg dalszy... hmmm... tak naprawdę skomponowałem 3 lata temu dłuższą partię na gitarze, którą sobie nadal pomału dopracowuję, zmieniam, uczę się dobrze zagrać... Ale w między czasie z części riffów powstały 4 kawałki:
Type1a Trailer
Type1a Branch01
Doggerland Dev08
Dogger Plant

Można powiedzieć, że każdy następny jest w pewnym sensie rozwinięciem poprzedniego. Także można się spodziewać dalszego ciągu. :)

Wszystkie brzmienia uzyskałem za pomocą pakietu Native Instruments Komplete 7 Players (Free).


RE: Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - proph3t88 - 1.01.2015

Mateuszu co żeś uczynił mojem uszu :D ładne darkside'owe takie i bardziej do gry pasuje niż do intro seta :) ale dla mnie na plus brzmienie takie "starodawne" :)


RE: Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - Mat.Mor.Raw - 1.01.2015

Słusznie zauważyłeś, "starodawne" bo inspirowałem się twórczością Czajkowskiego i Mussorgskiego sprzed ponad 100 lat :D


RE: Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - marshin - 1.01.2015

jak dla mnie brzmi jak poczatek czegos fajnego ale gdzie dalsza czesc?


RE: Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - Knoxville - 18.01.2015

Klimatyczne.... nie wiem czym sie inspirowałeś ( lub kim ) ,ale do menu Assasin's Creed by sie nadawało :D


RE: Mateusz Morawski - Type1a Branch01 - Mat.Mor.Raw - 5.03.2015

Dzięki, inspirowałem się Czajkowskim i Mussorgskim :)