MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PSY Psycozamine - Souls smuggler 2 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PSY Psycozamine - Souls smuggler 2 (/temat-psychedelic-psycozamine-souls-smuggler-2)



Psycozamine - Souls smuggler 2 - JaraLuca - 4.01.2015



ZApraszam do odsłuchu mojego nowego kawalka dark psy/forest.


RE: Psycozamine - souls smuggler 2 - Rafau - 4.01.2015

Tempo przesadziłeś chyba. Według mnie to już przesada. Przestrzeń ciekawie aranżujesz. Niektóre efekty/przejścia na prawdę godne uwagi. Barwa clapa mi się nie podoba, za bardzo "shake'owa". Szeroka panorama strasznie, podoba mi się. Brakuje mi jakiegoś główniejszego motywu przewodniego całości, który zlepiłby wszystko do kupy. Ogólnie jest mi się bardzo podoba. Niektóre dźwięki biorą niepotrzebnie przewagą w ogólnym rozrachunku i grają za głośno.

5/5

Edit: c***j, tempo dobre, wsłuchałem się i jest git. Tylko proszku i tabletek dużo trzeba. :P


RE: Psycozamine - Souls smuggler 2 - R3haB - 5.01.2015

Niezły kawałek. Tempo wg mnie jest bez zarzutu, tak jak powinno być. Używasz ciekawych fxów i efektów, jak napisał kolega wyżej. Fajnie rezonuje po słuchawkach, lubię takie wrażenia dźwiękowe. Panorama świetna, jak na porządny psytrance przystało. Niektóre dźwięki tylko nie są dobrze wpasowane w mix i trochę nie zgadzają się m.in. z głośnością. Trochę brakuje mi jeszcze urozmaiceń 'motywowych'. Mianowicie chodzi trochę o melodię, która mogłaby w pewnym momencie trochę inaczej się rozwinąć, ale nie jest źle, kawałek trzyma klimat i jest bardzo dobry do odsłuchu. Siedź w tym, bo dobrze Ci to idzie. Czekam na więcej od Ciebie, pozdrawiam!


RE: Psycozamine - Souls smuggler 2 - JaraLuca - 5.01.2015

Dzieki Panowie za opinie. Chcialbym tylko napomknąc ze w dark psy czy forest nie ma motywów przewodnich..posluchajcie byle jakiego darka czy foresta to go nie znajdziecie :)
R3haB - teraz w styczniu wydaje album goa trancowy na ektoplazmie :) udostepnie go tutaj na forum.
Rafau - stanowczo przesadziłem z tempem ? :D tutaj jrest preview mojego kawałka Solaris ktory wlasnie bedzie na albumie - 165 bpm goa trance :) ja sie predkosci nie boje :)


Pozdro


RE: Psycozamine - Souls smuggler 2 - Rafau - 5.01.2015

Miałem dziwne wrażenie, bo słuchałem wcześniej jakiegoś progressu, tempo jest git. Tak trzymaj.


RE: Psycozamine - Souls smuggler 2 - miraceti - 5.01.2015

Moc, jest esencja darku w tym :)


RE: Psycozamine - Souls smuggler 2 - OProject - 5.01.2015

Kurde pisałem rano komentarz, ale strona sie zawiesiła i wszystko poszło w pizdu xd
Tempo ok, panorama ma taka być :P
Dodałbym jakieś hatsy czy cuś.
Clap dla mnie za cienki, dodaj mu środka eq albo dolajeruj coś :P
Synth z 3:20 jakoś mi nie pasuje, daj mu więcej delay i jakieś efekty: phazer, flanger czy panning xd
Ogólnie dobra robota, poza tam jakimiś drobnymi pierdołami.
Podoba mi się ;)