MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) (/temat-deep-aitra-magnet-source-audionectic-deep-rmx)



Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) - Audionectic - 10.01.2015

Czesc.Mam nadzieje że dość kreatywnie to wyszło :)
Wszystko gra?
Co sądzicie o tym pierwszym breaku?Powinien wyglądac podobnie do drugiego lub za "za rozlazły"czy może zostać?Tu odsłuchujący mogliby dać subiektywna opinię.Istotna kwestia for me
Pzdr

Oryginał:
[/size]


Polecam zrobić głośniej :)


RE: Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) - Rafau - 10.01.2015

Dziura mi się nie podoba, ogólnie bardzo dobry deep. Taki jak lubięęęe


RE: Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) - Wizzardius - 12.01.2015

Całkowicie nie moje klimaty. Pierwszy break mega fajny i ładny. Choć wydaje mi się, że pluck jest troszke za głośno. Jak kończy się break i wchodzi ??drop?? ;D 3:23 bardzo fajnie to wyszło. Jest fajny lekki kontrast między breakiem a ??dropem??, wchodzi miękki fajny bassik, gra wszystko tak jak powinno. W całości czuje taki klasyczny housowy klimat. Jeśli drugi break to 5:28-6:00, to osobiście dużo bardziej porwał mnie ten pierwszy. Jeszcze moge Cie pochwalić za perke, fajnie tam coś lata co jakiś czas na lewym kanale. (reszta też git). Ale w porównaniu do oryginału stopa ma mniej mocy :D

Łap 5, za dobrą robote.


RE: Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) - gregwmusic - 15.01.2015

Typowo deepowo Utwor na 5! :)


RE: Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) - Faden - 15.01.2015

Spoko utwor tylko czemu taki dlugi. Po drugim breaku nic nowego sie niedzieje i wg. mnie to wcale nie jest ci tam potrzebne, poniewaz wchodzi monotonia. Gdybys polaczyl ze soba 2 breaki to wyszedlby ci utwor o dlugosci 6:30, a do tego zabrzmialy by duzo lepiej razem niz osobno. W pierwszym breaku dziwnie brzmi ta melodia(saw, chord) i psuje klimat.
Za to pluck swietny i brakuje mi go w refrenie, a i wstawki wokalne niczego sobie. Moglbym nawet powiedziec, ze bardziej odpowiada mi twoja wersja anizeli oryginal mimo tego, ze sa bardzo podobne. Prawde mowiac to niewiele zmieniles.
W sumie to niepokazales tym utworem nic nadzwyczajnego, a myslalem, ze dasz mi przyklad i naucze sie czegos nowego...


RE: Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) - Audionectic - 16.01.2015

Oj Faden tym razem Ci odpisze bo czuje jad w tej wypowiedzi.Więc gdybyś wytężył słuch i to usłyszałbyś nowe elementy perkusyjne i nową linie basu po drugim breaku.Czy utwór lepiej by zabrzmiał...moze.Ja chciałem by tak było jak jest.Co do pierwszego to fakt jest z innej bajki ale też zostaje :)
Remiksy z definicji są podobne a uważam że ten jest w całkiem innym klimacie a zmieniłem wiele.Chocby z pocięciem sampla basu i zbudowania z tego dwóch nowych,To samo staby,vokal,pad nie mówiąc o całkiem nowej perkusji i aranzu.Moze i to nic nadzwyczajnego ale nie pisz że niewiele zmieniłem.Owszem jest oryginalna gitara czy trąbki.Cos musi wiązać się z oryginałem.
Stary...skoro masz tej wiedzy tyle,to jak to sie ma do tego,ze nijak nie przekłada sie to na Twoje produkcje?
A przykładów to raczej szukałbym w profesjonalnych produkcjach choć...i ten numer mógłby być dla Ciebie przykładem :)
Pzdr


RE: Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) - Alex fat - 16.01.2015

Ja się niewdaje w dyskusje z Fadenem , niema sesu . Oosobiscie mi się lepiej podoba twoja wersja , faktycznie może za dluga , widze kombinujesz z brzminiem , z saturacja , zabrudziłeś calosc ?Jak najbardziej utwor na poziomie , i na pewno kolega z pusta wyżej mogl by cos wynieść z tego utworu . Odemnie mocne 2 na zachete gdysz utwor , no co , jest bez sesu. ;) . hahahaahaha . Pozdrawiam


RE: Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) - chris85 - 18.01.2015

Breakdown psuje cały klimat, po nim już jest rewelacja :) w takich progresywnych deepach powinieneś raczej wyciszać niż podnosić :) ale to twoja wizja. Dobry remix , graty :)


RE: Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) - Faden - 20.01.2015

Zdziwie was tutaj panowie, ale niemam zamiaru uwskuteczniac jakis dluzszych konwersacji.
Przesluchalem ten utwor raz jeszcze. Niestety nieodczulem tych zmian i niezmienilo to mojego zdania. Niepotrzeba tu zbyt wielkiej wiedzy, aby uslyszec to o czym mowie, a czy to w przyszlosci sie bedzie przekladalo na moje produkcje to czas pokaze. Mam tylko nadzieje, ze nastepnym razem zrobisz cos lepszego...
Powodzenia;)


RE: Aitra - Magnet Source (Audionectic Deep Rmx) - Audionectic - 4.02.2015

no to wybacz koluniu że ponownie nie trafiłem w Twój gust.Pewnie kolejny raz był ktos lepszy :)
ja obiektywnie oceniam utwory,każdy z osobna traktuję identycznie,beż porownywania do poprzednika czy innej stylistyki.Nieważne
Chciałem zmienic ten wałek diametralnie.Uważam ze sie udało.Może nastepny faktycznie będzie lepszy,czas pokaże.Równiez powodzenia