MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO FL Studio: Crash chwilę po załadowaniu projektu. [Rozwiązany] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO FL Studio: Crash chwilę po załadowaniu projektu. [Rozwiązany] (/temat-fl-studio-fl-studio-crash-chwile-po-zaladowaniu-projektu-rozwiazany)



FL Studio: Crash chwilę po załadowaniu projektu. [Rozwiązany] - RaNi/Works - 13.01.2015

Nie będę się rozpisywać, tutaj jest film który to obrazuje.


Proszę pomóżcie!


RE: Crash chwilę po załadowaniu projektu. - sowa - 13.01.2015

Napisz do supportu IL <troll>


RE: Crash chwilę po załadowaniu projektu. - RaNi/Works - 13.01.2015

poszedł 4x plus <troll>


RE: Crash chwilę po załadowaniu projektu. - Rafau - 13.01.2015

Nie będę odkrywcą jak powiem, że walnięty jest plik. ;D Domyślam się, że problem występuje tylko w tym jednym przypadku tak?

Spróbuj odnaleźć poprzednie wersje tego projektu, jest coś takiego w folderze Image Line bodajże.

Albo czy problem mógł zacząć się po załadowaniu jakiejś wtyczki?


RE: Crash chwilę po załadowaniu projektu. - RaNi/Works - 13.01.2015

No właśnie to jest tak że w innych projektach (np od IL) czegoś takiego nie ma
tylko w tym projekcie i jemu podobnych to występuje.
Najgorsze jest to że uzyłem TYLKO wtyczek od IL, przedtem coś takiego miałem z WAVES ale to już mi nie działa (tzn działa ale FL tego nie chce wykryć).


RE: Crash chwilę po załadowaniu projektu. - Rafau - 13.01.2015

Reinstall. tak to widzę.

Albo format. ;D


RE: Crash chwilę po załadowaniu projektu. - Knifeman - 13.01.2015

a ja ci powiem ze zmień wreszcie ten dysk bo z badsectorami jeszcze nikt nie wygrał


RE: Crash chwilę po załadowaniu projektu. - libra_makowski - 13.01.2015

Sprawdź jeszcze czy przypadkiem któraś z wtyczek które używasz nie obsługuje dobrze wielowątkowości. Spróbuj wyłączyć na wszystkich wtyczkach HT.

[Obrazek: 7a711c0fad63c.png]

__[Knifeman]____
Poprawiam obrazek



RE: Crash chwilę po załadowaniu projektu. - Herman - 13.01.2015

Albo jak wyżej kolega napisał, albo koniec pamięci. Próbowałeś odpalić ten projekt przez FL Extended memory? A jeżeli nie pomoże to eliminuj pluginy aż znajdziesz winowajce, bo wątpie by FL sie wysypał.


RE: Crash chwilę po załadowaniu projektu. - RaNi/Works - 19.01.2015

ten obrazek kolegi nie działa. a przydałby się teraz

Właśnie problem w tym że chciałbym tak kolejno wyłączać wtyczki... ale się nie da bo jak jest crash całość ma zawias

EDIT:
Odpalenie w 64 bitowej wersji zmienia trochę postać rzeczy.
Najpierw Ładuje projekt, ładuje podstawowe niektóre wtyczki, załodwuje go pomyślnie i na końcu ładują się (w tym przypadku orchestrale, każda wtyczka ma osobny pasek ładowania). I niby śmiga...
No działa ale tutaj chyba zlokalizowałem genezę mojego problemu:

Massive.

Nie wiem co mu odwala ale jak się załaduje, po chwili znikają knoby i fadery massiva i pokazuje się tylko napis:

[Obrazek: x0pp5tB.png]

Spróbuję teraz usunąć wszelkie massivy (albo zastąpię czymś innym by nie kasować melodii)
wypróbuję zmodyfikowany projekt na innych FL i zobaczę co z tego wyniknie

Lastedit:
Problem zlokalizowany. Był nim Massive.
Po za tym. Po ponownym włączeniu massiva niby na pierwszy rzut oka działa normalnie. Dopóki nie zechcę zmienić presetu. Wtedy znika i pojawia się komunikat jak na obrazku powyżej.
Dzieje się to zawsze. Nawet jak zapiszę do pliku pusty preset i zechcę go załadować.

Spróbuję zmienić kopię Massiva, trochę powątpiewam czy to zadziała.
Nie mniej jednak temat uważam za rozwiązany.