MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Blissful Waves - Aurora (Original Mix) (/temat-progressive-blissful-waves-aurora-original-mix)

Strony: 1 2


Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - ThomasWoodworm - 13.01.2015

Blissful Waves - Aurora (Original Mix)



Tym razem w duecie więc nie dostaniecie ode mnie uplifta ;P Miał być wydany, ale trochę trochę spieprzyliśmy sprawę przy wysyłaniu dema... Błąd nowicjuszy (starsi stażem pewnie się domyślają o co chodzi) <kulkawleb> ;P
więc kawałek poleciał za free. Mam nadzieję, że przypadnie do gustu ;)


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - Rafau - 13.01.2015

Świetne dźwięki na początku. Bardzo hałsowe. Plucki od 1:20 klimatyczne. Nie będę się rozpisywał, jest git.


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - libra_makowski - 13.01.2015

Bardzo dobry, kompletny utwór!


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - Herman - 13.01.2015

Bardzo fajny, wkręcający i klimatyczny track. Jedyne co mi się nie spodobało to werbel, chyba zbyt ostry jest momentami. Ogólnie gratuluje produkcji.


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - Jeykop - 13.01.2015

Dla mnie super... Klimat jest i to mega :D Dźwięki na początku... Czad :D Brawo (to tak ode mnie xD)


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - ThomasWoodworm - 15.01.2015

Jestem mile zaskoczony tak wieloma pozytywnymi komentarzami :) To bardzo motywujące ;) Dzięki


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - RaNi/Works - 15.01.2015

Monstercat: "10/10 Amazeng" You Tube: "2560p/1440p lel gr8 m8" Fucklogic Recs: "not our level but fucking good 1/00,1" Ravel Nightstar: "chłopie weź Rób ten wav i wydaj jeszcze raz bo To jest over 9000!11!!!!!!1!11!11!1!!oneonejeden"


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - ThomasWoodworm - 15.01.2015

Ten kawałek jest już spalony, ale idziemy za ciosem i jutro planujemy skończyć kolejny projekt, miejmy nadzieję, że jeszcze lepszy ;)


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - RaNi/Works - 15.01.2015

Będę dumny jeśli będę mógł zrobić okładkę dla tego utworu jak i wideoprewiev


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - CaffeineMC - 16.01.2015

oceniając samą warstwę produkcją to wypada dać 5/5, nie ma się czego przyczepić i tak też głosuję

łyżka dziegciu:

nie siedzę, delikatnie mówiąc, w gatunku i jest mi ciężko się oddnieść to wartości kompozycyjnej, ale jakotakie pojęcie mam (znajomi, sporadyczne imprezy w tej stylistyce) i jeśli miało to brzmieć jak setki innych kawalków z tego klimatu to tak brzmi, natomiast, tak myślę, że warto dać do swojej muzyki coś od siebie, pozostać w gatunku skoro go lubisz, czujesz, ale czymś się wyróżniać, bo miks zrobiłeś znakomity ...


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - ThomasWoodworm - 16.01.2015

Ciężko być oryginalnym w dzisiejszych czasach :P Spróbuję trochę usprawiedliwić siebie i kumpla... 1. Wszystko szło na totalnym spontanie, bez jakiegokolwiek rozplanowania pracy 2. tworząc ten kawałek nie wzorowaliśmy się absolutnie na nikim 3. Ja zupełnie nie siedzę w tych klimatach (upliftowiec :P ), a kumpel też dopiero zaczyna przygodę w tych klimatach.

Mam świadomość tego, że kawałek mógłby być jeszcze lepszy, dlatego nie było jakiegoś wielkiego parcia, żeby to koniecznie wydać :)


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - wasco - 17.01.2015

Pryda by sie nie powstydził!! Ja osobiscie dodałbym jeszcze gdzies przy koncu mocniejszy akcent niższysz tonów by był dynamiczniejszy ale dobra robota !!!


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - piral - 25.01.2015

Świetny groove, dobrze wykonany miks, profesjonalny sound design. Widziałbym to co najmniej w EPIC Radio.


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - ThomasWoodworm - 25.01.2015

Może kiedyś... Jak uzbieramy fundusze na jakieś studio :P Ten kawałek można powiedzieć był robiony "na kolanie" :D Za odsłuchy robiły nam słuchawki AKG (jeden z podstawowych modeli za ok. 200zł) i stara, wysłużona mini wierza Philips'a z dziurawą membraną w jednym głośniku :D Jak będzie premiera następnej naszej produkcji to może zapodam zdjęcia z naszego "domowego studia" chociaż słowo "studio" jest tu sporym nadużyciem :D


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - michal1265 - 22.02.2015

bardzo przyzwoicie


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - Diefire - 10.03.2015

Znakomity kawałek! Spokojny i relaksujący.
Zazdroszczę jakości audio.


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - Quoqos - 22.03.2015

Kozak. Jednym słowem, kozak.


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - Audionectic - 25.03.2015

Bardzo ładnie skomponowany jak i zaaranżowany utwór.Miks klarowny.Barwy świetne.Nie wiem dlaczego ale przypomina mi numery z przed dekady.Obawiałem się kolejnej wtórnej do bólu produkcji,a tutaj miłe zaskoczenie.Taki prog lubię.
5


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - Revnotes - 27.03.2015

Bardzo dobry przykład na to, że można zrobić na prawdę dobry utwór w oparciu o krótki motyw. Po prostu świetnie go wykorzystałeś, a do tego ten break down. Mega przyjemny i relaksacyjny numer, po prostu mi się podoba.


RE: Blissful Waves - Aurora (Original Mix) - Axeel - 27.03.2015

Początkowo byłem negatywnie nastawiony do melodii, ale gdy wsłuchałem się w ten utwór zdecydowanie zmieniłem swoje zdanie na temat tej produkcji.
Dobry traczek, miks w porządku, raczej nie ma do czego się przyczepić.