MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA DrooM - Khanun - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA DrooM - Khanun (/temat-electronica-droom-khanun)



DrooM - Khanun - droom - 14.01.2015

Witka!!!
Najnowszy utwor, powstawal w 2 dni, krotka, skondensowana fala natchnienia, wiec wykorzystalem ja. Utwor prosty, dynamiczny no i krotki, chyba jeden z moich najkrotszych.
Nie chcialem ciagnac go w nieskonczonosc. Mialo byc krotko i na temat.
Jezeli slyszycie jakies ale, smialo piszcie, po to w glownej mierze jest to forum!
Zapraszam do odsluchu.
Pozdrawiam
DrooM



RE: DrooM - Khanun - CaffeineMC - 14.01.2015

hitowy numer(!), nie napisze nic odkrywczego, że pierwsze z czym mi sie kojarzy to the prodigy, zwłaszcza, że dziś słuchałem ich nowego numeru i nie skłamię jesli powiem, że Twój mi sie bardziej podoba

te pady na 1:24 rozumiem, że miały byc brudne, ale wyszły wg mnie troche za brudne no i czemu tak niechlujnie ucięte na koniec ?

tak poza tym to nic nie kłuje w uszy, rzeczywiście krótko, na temat i mocno, to brzmienie które wchodzi na 30 sekundzie najbardziej mi sie podoba, z przyjemnością wysłuchałem 2 razy

5/5


RE: DrooM - Khanun - kubek12 - 14.01.2015

kawałek zdecydowanie może kojarzyć się z prodigy ale nie ma mowy tutaj o jakimś kserowaniu czy coś. utwór krótki, treściwy, nie nudzi, nie dłuży się ;) mix spoko 5/5


RE: DrooM - Khanun - Alex fat - 15.01.2015

Krotki tematyczny walec , naprawdę widać ze była wena , niema to jak usiasc zrobić , i petarda wychodzi ;D , jedyne jak dlamnie to to jest , ze chyba trochę zabardzo skopresowales calosc ? , tak jak by chciało to grac z plucami , a gra trochę bez. Zabardzo to nieprzeszkadza ale zawsze hehehe. :), reszta kosmiczna. pz


RE: DrooM - Khanun - Zirds - 15.01.2015

Utwór z pogranicza The Prodigy i Apollo 440, bardzo oldskulowo brzmiący - zaleta jak na obecne czasy bo teraz wszystko na jedno kopyto robione.

W breaku (1:31) ten chord poddany lekkiej filtracji dolnoprzepustowej trochę za bardzo buczy i brzmi lekko przesterowanie.


RE: DrooM - Khanun - Buramica - 16.01.2015

Fajny track trzymający w napięciu już od pierwszych sekund aż do samego końca. Daje 5/5


RE: DrooM - Khanun - R3haB - 16.01.2015

Brzmi specyficznie, mocny, specyficzny track. Brudne brzmienia dobre, tylko zgodzę się z Caffeine, że trochę niedopracowane pady, ale raczej nic nie przeszkadza. Dobry utwór ;)


RE: DrooM - Khanun - abyssMB - 18.01.2015

lubię takie granie rave jest dobry i się nie starzeje, czysta energia 5/5


RE: DrooM - Khanun - Knoxville - 18.01.2015

od 2:21 powinienes pójsc na całość , rozpędzić to do granic możliwośi -dorzucic jakies haty , brudny ale tłusty snare i podniesc i dolożyc melo ale w oktawie wyżej . Ogolnie zrobic z tego taki pociag towarowy który sie rozpędza po to by na końcu sie rozpieprzyć i wysypac tony narkotyków dla słuchajacych w nagrode ( mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi :D)


RE: DrooM - Khanun - marshin - 18.01.2015

świetny numer ;)


RE: DrooM - Khanun - Satesla - 19.01.2015

Rave'owe granie :D kiedyś się nawet sluchało, ale ostatnio coraz to miej takiej muzyki powstaje :P co do tracku na poziomie jakbyś zrobił go kilka lat temu zapewne mógłby stac sie hitem :D


RE: DrooM - Khanun - Oszir - 24.01.2015

Jest energia jest moc!
Jakoś od 1:28 coś tam nie czysto gra do 1:40.

Czekam na kolejne kawałki, fajnie że ktoś tworzy w tym stylu muzycznym.
Może czeka nas powrót w nowym wydaniu :D