MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Eimear - Summer Memories EP (Alter Ego Progressive) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Eimear - Summer Memories EP (Alter Ego Progressive) (/temat-progressive-eimear-summer-memories-ep-alter-ego-progressive)



Eimear - Summer Memories EP (Alter Ego Progressive) - eimear - 20.01.2015

Siemka :)
Mam dla Was 3 utwory, które już jakiś czas temu robiłem ale nie podawałem do odsłuchu, a jeśli podałem to w bardzo krótkiej formie.
Dziś zaczeła się promocja :)

AEP169:Eimear - Summer Memories EP
Label | Alter Ego Progressive
Exclusive Beatport Release | 2nd Feb
General Release Date | 16th Feb

Eimear - Time To Get Up (Original Mix)




Eimear - It's Alright (Original Mix)




Eimear - Summer Memories (Original Mix)




RE: Eimear - Summer Memories EP [Alter Ego Progressive] - piral - 21.01.2015

"Time To Get Up": uwielbiam chrupką perkę (oprócz kicka, coś mi nie gra). Świetne plucki i tło. 5/5 pomimo tego kicka.
"It's Alright": bardzo fajny ten clap, ale brakuje mi głośniejszej warstwy do niego. Przypomina mi trochę "Not Exactly" deadmau5a jeśli chodzi o melodię. Drum fill w 3.52 wg mnie nie pasuje. 4/5
"Summer Memories": nie porwało mnie tak jak pierwszy numer, ale nie ma braków technicznych za co daję 5/5 i w temacie daję 5/5 dziękuję bardzo 5/5

5/5 i tak trzymaj!


RE: Eimear - Summer Memories EP [Alter Ego Progressive] - Xorbolanid - 21.01.2015

It's alright: Ten hat który idzie razem ze stopą strasznie kłuje. Tak ma być?
Time to get up: Kick za słaby.

Innych mankamentów nie widzę. Fajnie się słucha ten Trance. Jedynie nr 2 to House.


RE: Eimear - Summer Memories EP [Alter Ego Progressive] - eimear - 21.01.2015

(21.01.2015, 18:18)Vene napisał(a): It's alright: Ten hat który idzie razem ze stopą strasznie kłuje. Tak ma być?
Time to get up: Kick za słaby.

Innych mankamentów nie widzę. Fajnie się słucha ten Trance. Jedynie nr 2 to House.
kłuje i tak ma być, kick za słaby ma tak być :D:D


RE: Eimear - Summer Memories EP [Alter Ego Progressive] - Faden - 23.01.2015

Z czystym sumieniem moge powiedziec, ze nr. 3 "pochwycil mnie" i niechce puscic. Niezwykle rzadko ten rodzaj muzyki tak na mnie wplywa. Zajebisty letni utwor, przypominajacy wakacje.
Czy moglbys zrobic jakiegos remix packa dla mnie? Mam pewien pomysl.
W 2 najbardziej podoba mi sie druga czesc po breaku, natomiast 1 mi nieodpowiada, ale to tylko dlatego ze to nie moj klimat. W tym stylu 100% jestes na prowadzeniu.;) 5


RE: Eimear - Summer Memories EP [Alter Ego Progressive] - Revnotes - 24.01.2015

Prawdę mówiąc nie zagarnę na play listę tylko dlatego, że dla mnie te numery są po prostu zbyt ospałe. Natomiast wykonanie jest na bardzo wysokim poziomie, nie zamierzam się niczego czepiać, bo uważam, że jesteś na tyle świadomym producentem, że sam już dobrze wiesz jak to powinno brzmieć.

Najbardziej podoba mi się "It's Alright". W sumie gdyby nie break down, to być może przywiązałbym się do niego na dłużej. Gratuluję EPki, tym bardziej, że ten label już parę osób kojarzy. Tak trzymaj.


RE: Eimear - Summer Memories EP [Alter Ego Progressive] - Oszir - 24.01.2015

Wierzę Tobie że tak ma być bo czuć różnice między dwoma pierwszymi a ostatnim utworem i może to tylko świadczyć o zamierzonym działaniu :)

Osobiście nie lubię "kłujących" dźwięków dlatego najbardziej przypadł mi do gustu trzeci numer Summer Memories
choć i tam miejscami też idzie odczuć te wyższe herce.

Po za tym fajnie gra, jest dobry poziom utrzymany, można się zrelaksować :)
Dobra robota.