MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Zarabiaj oglądając reklamy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Zarabiaj oglądając reklamy (/temat-zarabiaj-ogladajac-reklamy)



Zarabiaj oglądając reklamy - Thomas - 10.02.2015

Dobry wieczór,
buszując dzisiaj po facebook'u natrafiłem na ciekawy post mojego znajomego. Otóż pochwalił się ile zarobił patrząc na najzwyklejsze reklamy. Dzisiejszego dnia zarobił 35 dolarów amerykańskich. Niby niezbyt wielki zarobek, ale.... Rozmawiałem z nim później osobiście i dowiedziałem się, że miesięcznie zarabia ok. 800 zł, co już śmiesznymi pieniędzmi nie jest. Z ciekawości sprawdziłem tą stronę, przejrzałem kilka blogów i w sumie wydaje się to dosyć ciekawa alternatywa dla bezczynnego siedzenia w sieci. Zarejestrowałem się i w wolnym czasie oglądam sobie reklamy za dolary. Początkowo kwoty jakie zarobimy są na prawdę niewielkie, ale do czasu. Im dłużej działamy, tym więcej zarabiamy. Jeżeli ktoś obawia się o koszty, to nie musi obawiać się żadnych. Bowiem jedyne koszty jakie możemy ponieść, to takie które sami zainwestujemy.
Żeby nie przedłużać, strona ta nazywa się PaidVerts.com i dzieli się swoimi zarobkami z użytkownikami. Sam jestem jeszcze zielony, totalnie zielony, ale wielu moich znajomych korzysta z tego i chwalą sobie tą stronę. Więc czemu nie spróbować?

Polecam zajrzeć do tej strony. Link polecający z mojego konta poniżej (byłbym wdzięczny gdybyście podczas rejestracji zaznaczyli okienko, że to ja Wam poleciłem tą stronę).

https://www.paidverts.com/ref/Thomasx17

Pozdro


RE: Zarabiaj oglądając reklamy - future villain - 10.02.2015

Chyba za stary jestem, ale jakoś w to eldorado nie mogę uwierzyć. :D


RE: Zarabiaj oglądając reklamy - Knifeman - 10.02.2015

Kilka lat temu się w podobne rzeczy bawiłem - też mi ciężko uwierzyć bo kwoty były cholernie małe, z drugiej strony teraz wszyscy patrzą w cyferki i zleceniodawców może być sporo

kumpel inwestował aby dostać lepsze reklamy czy na poleconych się wybił?


RE: Zarabiaj oglądając reklamy - Thomas - 10.02.2015

Można się wybić bez inwestowania, ale zajmie to na prawdę bardzo długo. Kumpel inwestował własne pieniądze. Raz 5$ raz 20$ i teraz jego profit wynosi zwykle około właśnie 800zł miesięcznie. Fakt, że siedzi w tym około 8 miesięcy. Niby długo, ale każdy z nas ma masę wolnego czasu, który może wykorzystać na oglądanie reklam. Ja jeszcze nie inwestowałem, ale zamierzam to zrobić. Przykładowo już głupie 10$ bardzo zbliża nas do zarabiania większych kwot. Sam jeszcze nie ogarniam systemu w znaczący sposób, ale pomagają mi w tym znajomi. Ja także mogę posłużyć pomocą. Przyznam szczerze, że też nie jestem do tego przekonany, ale czasem warto spróbować, bo jak widać ryzyka raczej nie ma.


RE: Zarabiaj oglądając reklamy - Knifeman - 10.02.2015

Cały ranek badałem temat tej strony (na sucho bo z komórki nie założe konta) czytając fora tematyczne - niezła piramidka finansową :e ale twardo siedzi korzeniami i wypłaca - jutro zobaczę

korzystasz z bota do nabijania?


RE: Zarabiaj oglądając reklamy - Thomas - 10.02.2015

Też prześwietlałem tą firmę i wygląda obiecująco :D Myślałem nad korzystaniem z botów, ale póki co nie znalazłem niczego interesującego. A Ty?

Dodam jeszcze, że podobno paidverts wykrywa, kiedy ktoś używa botów i wtedy ucinają punkty BAP, które są tam kluczowe. W każdym razie tak mówi mój znajomy. Ja sam jeszcze nie miałem z tym do czynienia.

EDIT: Znajomy używał swojego bota, który działał przez 3 tygodnie. Po wykryciu uwalili mu 300k BAP. Ile w tym prawdy, to nie wiem :)

EDIT2: To prawda. Co jakiś czas paidverts urządza łapanke na botowców i w najlepszym wypadku można stracić punkty i hajs, a w najgorszym dostać bana. Ostrzegam również żeby kogoś nie kusiło grać w gry (małe ilości punktów BAP to ryzyko małej straty, duże ilości analogicznie) :D


RE: Zarabiaj oglądając reklamy - Jeykop - 11.02.2015

Też zacząłem się w to wczoraj bawić... Zebrałem 400 BAP i kupiłem 2 pakiety tych niskowartościowych... zostało 300 BAP A dziś rano wchodzę i mam 0 BAP i pełno reklam tych niskowartościowych... Thomas może wiesz o co chodzi?


RE: Zarabiaj oglądając reklamy - Knifeman - 11.02.2015

lecę botem - nie chce mi się marnować czasu :e zobaczymy jak się to je

edit na szybko: najpierw mialem capha typu "co to kurvva jest?", potem przyszły prostsze, a teraz lecą po polsku


RE: Zarabiaj oglądając reklamy - Thomas - 11.02.2015

Jeykop, tak wiem. Codziennie dostajesz 16 pakietów reklam, za które zbierzesz po 25 BAP. Kiedy na Twoim koncie lądują reklamy płatne, to zabierają Ci z konta punkty BAP. Żeby mieć większy zarobek trzeba zwiększyć ilość punktów BAP poprzez codzienne zbieranie ich (czasochłonne) lub, co dzisiaj chcę uczynić, inwestycję. Inwestycjami zrobimy wielki krok w przód. Nie trzeba inwestować wiele, wystarczy już 1$ by załapać się do drugiego poziomu punktów BAP (dostaniemy 3100 BAP, a próg drugiego poziomu to minimum 1600) i dostajemy automatycznie droższe reklamy. Z tego co wiem, to jest to również czasochłonne i warto inwestować przychody na okrągło. Wtedy łapiemy się na coraz większy pułap punktów,a co za tym idzie reklamy przynoszą coraz więcej dochodów. Nie polecam wykupywać pakietów mini reklam za punkty BAP, bo nie są to kokosy a punkty są cenne. Dodam, że żeby utrzymać się w progu trzeba zainwestować 70% przychodów, a resztę można wypłacać, ale to dopiero w późniejszym etapie kiedy konkretniejsze przychody się pojawią. Żeby łapać coraz większy próg trzeba już inwestować całość.

Czasochłonne i trochę męczące, a na dłuższą metę podobno opłacalne. Ja też dopiero zaczynam, więc ciężko stwierdzić jak to będzie.

EDIT: Dodam, że na prawdę ostrzegam przed tymi grami. Dzisiaj spróbowałem szczęścia i prawie straciłem ponad 200 BAP, na szczęście udało mi się odegrać i wyszedłem tylko lekko na plus :D Jak macie szczęście, to grajcie śmiało, ale z rozsądkiem :D


RE: Zarabiaj oglądając reklamy - Jeykop - 11.02.2015

No dobrze ale to ja wolałbym żeby te niskowartościowe nie przychodziły i zostawiały mi te punkty BAP :D Da się to jakoś zablokować?


RE: Zarabiaj oglądając reklamy - Thomas - 11.02.2015

Da się, ale musisz wykupić filtr eliminujący nisko wartościowe reklamy. Dlatego warto inwestować, bo tak działa ten system, że BAPy systematycznie nam uciekają. Ja prawdopodobnie jutro wpłacę swoje pierwsze pieniądze. Zdam wam relację jak sytuacja się zmieniła.


RE: Zarabiaj oglądając reklamy - Jeykop - 11.02.2015

Okej to ja czekam na informację :D Jeśli rzeczywiście to działa to spróbuję :D Oj przydałaby mi się kasa xD