MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA abyssMB - War In My Mind - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA abyssMB - War In My Mind (/temat-electronica-abyssmb-war-in-my-mind)



abyssMB - War In My Mind - abyssMB - 15.02.2015

a to dzisiejszy traczek trochę bardziej energetyczny<omg>



zapraszam do odsłuchu i komentarzy


RE: abyssMB - War In My Mind - PickBeatz - 15.02.2015

Bardzo mi się podoba. Takie mroczne, można by powiedzieć niepokojące. Jedyne co bym zmienił to dał mocniejszego kicka do perkusji, albo generalnie coś z nią pokombinował, ale to twój kawałek i to twoja wizja. Generalnie bardzo na + :)
Co do masteringu i miksu się nie wypowiadam bo sam nie umiem.


RE: abyssMB - War In My Mind - abyssMB - 19.02.2015

Witam na wstępie chciałem przeprosić za zamieszczenie wersji kawałka w beznadziejnej jakości z syczącym snare i sykiem ogólnym przesadzone wysokie tony - błąd wynikał z włączenia ulepszaczy karty dzwiękowej na kompie - zamiast pure sound miałem na słuchawkach coś całkowicie innego, dopiero po odsłuchu w na innym sprzęcie zorientowałem się co jest grane.
Ulepszacze wyłączone .
Obecny kawałek jest poprawiony i wstawiony za poprzedni / stary został wywalony/.
Mam nadzieję, że ta wersja da się słuchac choć jest mocno głośna.

PickBeatz dzięki za miłe słowa


RE: abyssMB - War In My Mind - proph3t88 - 21.02.2015

Utworek mi sie kojarzy bardziej jako ost do gry np fajnie by pasował do "Unreal Tournament III" :) fajnie sie słucha nie nudzi sie jako tło :) brzmienie natomiast no wszystko prawie ok tylko wysokie tony nieco mnie po czasie zaczeły kłuc w ucho :)


RE: abyssMB - War In My Mind - Cris - 21.02.2015

Ja generalnie nie oceniam kawałków jako "pasuje do gry/filmu XX" bo jest totalnym spłyceniem odbioru. Wyłapałem sample Vengeance w pewnym momencie, zwracaj uwagę na maskowanie ich. Kolega dobrze wspomniał o braku wyrazistego kicku, nadałby zdecydowanie większej dynamiki. Ładne sawy, bardzo mi się podobają klimat może nie hybrid epicu, ale jakiegoś neuro funku na pewno tutaj czuć :)


RE: abyssMB - War In My Mind - 5zym - 24.02.2015

ciekawy numer
bardziej podoba mi sie druga czesc

co do miksu to jak dla mnie bardzo ciekawe podejscie
slychac groove ale babny sa calkowicie na 2 - 3 planie
nie ma w nich w ogole dynamiki , mocy ... ale wlasnie dzieki temu kryja sie z tylu i tworza fajne plany

calosci moznaby dodac odrobine gornego pasme ale nie za duzo
5/5


RE: abyssMB - War In My Mind - CaffeineMC - 2.03.2015

to chyba pierwszy Twój agresywniejszy numer, przynajmniej ja do tej pory trafiałem na spokojne i od razu jest ciekawiej, ogólnie bardzo spoko, kick może by zmienić na mocniejszy albo ten podbić jak wspomnieli koledzy wyżej, bardzo mi się podoba to zejście spokojnie poprowadzone.

mocne 4/5


RE: abyssMB - War In My Mind - Knifeman - 5.03.2015

wreszcie szybkie tempo

bas bardzo chwytliwy, samych najniższych za dużo w stosunku do reszty, trochę chaos w mixie (fxy)

aranżacja fajna, warto byłoby dokleić jakieś intro lub outro - całość śmignęła zdecydowanie za szybko

4/5