MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. ProCkers - R.T.S (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. ProCkers - R.T.S (Original Mix) (/temat-progressive-prockers-r-t-s-original-mix)



ProCkers - R.T.S (Original Mix) - ProCkers - 5.03.2015

Witam!

Zapraszam do odsłuchania mojego najnowszego singla ;) Wszelkie komentarze i oceny jak zawsze mile widziane ;)



EDIT:
Dodaje wideo z projektu na Youtube ;)



Pozdrawiam!


RE: ProCkers - R.T.S(Original Mix) - Revnotes - 5.03.2015

Intro mega klimatyczne, takie klasycznie houseowe. Ja odważniej podszedłbym do pogłosu, myślę że wypełnił by pustkę, która tam jeszcze pozostała. W break down jest to ładnie naprawione i utwór brzmi kompletnie.


RE: ProCkers - R.T.S(Original Mix) - Zirds - 5.03.2015

Nooo Paanie... a kto to Panu tak ładnie zagrał??
Tak jak Rev napisał, na początku można do piana dorzucić lekki pogłos. Do reszty no nie ma się gdzie przyczepić.

5/5


RE: ProCkers - R.T.S(Original Mix) - Faden - 5.03.2015

Slysze zmiane klimatu u ciebie, co wychodzi na dobre. Co do utworu to jest zajebisty i niemoge przestac sluchac.
Dawno czegos takiego tutaj niebylo. O ile w ogole, kiedykolwiek...
Gratuluje i powodzenia.:) 5


RE: ProCkers - R.T.S(Original Mix) - ProCkers - 6.03.2015

(5.03.2015, 23:03)Stellar Vagabond napisał(a): Nooo Paanie... a kto to Panu tak ładnie zagrał??

Nikt mi niczego nie zagrał :D Wszystko układane myszką w piano rollu :P

Dziękuję za oceny :)


RE: ProCkers - R.T.S(Original Mix) - Diefire - 8.03.2015

Bardzo dobry kawałek i super pomysł!Pierwszy raz słyszę taki Progressive House.


RE: ProCkers - R.T.S(Original Mix) - Stiopa - 9.03.2015

No na wstępie tak jak koledzy wyżej pisali, suche te pianino. Potem niestety, ale nie urwało mi dupy, trochę za dużo ,,ostrych,, dźwięków. Ogółem mało przestrzeni jest. I te clapy na 4 mnie drażniły za każdym razem jak leciały.
A teraz coś na plus. Energicznie, zero nudy, ciekawy aranż, fajne przejścia. Takie grube 3 ode mnie.
Pozdrawiam


RE: ProCkers - R.T.S(Original Mix) - Shutara - 9.03.2015

Ode mnie czwóreczka. Ja tam nie narzekałem na brak pogłosu w sumie, ale ów również by nie zaszkodził. Niestety czwórka temu, że po świetnym intro lekko wiało nudą, która się rozwiała w breakdownie dopiero. Tak to super robota, więcej takich smaczków proszę! ;)


RE: ProCkers - R.T.S(Original Mix) - MikeTrause - 13.03.2015

Główny motyw rewelacyjny, kompozycja bardzo fajna, nie ma monotonii. Myślę, że może być przykładem do nauki aranżacji, z czym ja np mam wielki problem :)

Pozdrawiam i 5/5


RE: ProCkers - R.T.S (Original Mix) - Thomas - 15.03.2015

Nie będę powtarzał kwestii pogłosu XD Bardzo klimatycznie i energicznie. Dobry progress. W breaku świetne napięcie. Cudna moc w 1:53. Szczerze powiedziawszy nie podchodzą mi takie odmiany progressu. Mimo to utwór jest godny uwagi i warto do niej zajrzeć. Ode mnie 4, głównie za świetne wykonanie.


RE: ProCkers - R.T.S (Original Mix) - gregwmusic - 16.03.2015

Daaaaam its F***** nice tune bro 10/5:)


RE: ProCkers - R.T.S (Original Mix) - Wizzardius - 17.03.2015

To albo ja jestem dziwny, albo mi się gust popierdolił.
Dobrze wiesz ProCk, że lubie Twoje produkcje, i szanuje Twoje zdanie....ale niestety, według mnie ten kawałek jest zajebiście słaby ;/

Jedyne co mi się spodobało, to jak w brejku weszły te bassy, i ten zajebisty FX w panoramie i ta chyba jakby "gitara" - serio mega klimat, choć ja bym to jeszcze bardziej dopierdolił, zrobił typową klimatyczną bombe. Efekt się cały psuje, jak już zaczynasz na filtrach wchodzić dalej. Sam drop IMO całkowicie bez polotu, nie czuje tutaj jakiejkolwiek energii ani przesłania.
Ja bym do tego na 100% niestety nie potańczył w klubie. Motyw jest po prostu zajebiście nudny, a dźwięki też jakieś suche, a i stopa jakoś specjalnie mocy nie ma, bassu też nie odczuwam za dużo. Ale brejk serio nice (początek).


Może drobny hejt, ale mam nadzieje, że docenisz to, że JESTEM SZCZERY ;d!


RE: ProCkers - R.T.S (Original Mix) - ProCkers - 17.03.2015

@Wizzardius

Spoooooko :D Każdy ma swoje zdanie i swój gust, i to szanuję :). Nie da się zrobić utworu co by się wszystkim spodobał ;)


Dzięki za komentarze :)


RE: ProCkers - R.T.S (Original Mix) - MatthewA - 17.05.2015

Ciekawe wprowadzenie i odpowiedni nastrój do gatunku 4,5/5.