MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal (/temat-other-stellar-vagabond-immortal-tal-tal)



Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - Zirds - 8.03.2015

Skończony cały utwór.

[Obrazek: aae72a659dc4bc8d.jpg]




RE: Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - Xorbolanid - 8.03.2015

To jest bardziej takie oldschoolowe, bardzo ciekawe. Technicznie jest według mnie na wysokim poziomie!


RE: Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - Ralph G - 8.03.2015

Przypomina mi to styl Siriusmo :D


RE: Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - CaffeineMC - 9.03.2015

linia basu w drugiej części brzmi trochę niepoważnie, wg mnie nie pasuje do reszty, wyjąć bas i mamy lekko może nie mroczny ale na pewno nie jest to wesoły nastrój, a nagle wchodzi bas z tą linią melodyczną i robi się trochę groteskowo ...


RE: Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - Zirds - 9.03.2015

O to chodziło. Coś w stylu - zagubieni w Lunaparku :)


RE: Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - Stiopa - 9.03.2015

Luna organy swoje robią. Świetna kompozycja, całość brzmi dokładnie jakby leciało gdzieś w lunaparku przy występie klaunów.
Technicznie, pewnie, że poprawnie, ale, czy poważnie, na pewno nie ;)
Pozdrawiam


RE: Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - Shutara - 9.03.2015

Lekko mi skręcało kichy jak odsłuchałem, ale to tylko nawiązanie do przykrego doświadczenia z karuzelą w dzieciństwie xD
Świetnie wywołałane wrażenie u słuchacza, props. Co do technicznych aspektów to j/w bez zastrzeżeń ;)


RE: Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - R3haB - 14.03.2015

Nie no, mistrz odwzorowywania rzeczywistości :D Straszni klauni na myśli, itp... No cóż, pomysł to miałeś ciekawy, bez zastrzeżeń!


RE: Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - abyssMB - 15.03.2015

znakomity klimat "chorego lunaparku" , fajnie by pasował do do filmu Parnassus


RE: Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - Knifeman - 15.03.2015

czy tylko mi się to wydaje deczko psychodeliczne?

ładna panorama, bas w drugiej części pomógł przełamać monotonię, barwy grzeczne, tak samo aranż - co ma swoją dobra i zła stronę - nie żebym się spodziewał dista i gwałtownych zwrotów motywu wszędzie ale jakoś tak całość zapobiegawczo brzmi

wydaje mi się, że organki się wybijają ponad resztę


RE: Stellar Vagabond - Immortal Tal Tal - Zirds - 15.03.2015

No niestety co do samych organków to trzeba się przyczepić, że to jest loop, którego nazwę zamieściłem w opisie kawałka na SC. Sam loop już posiada wbudowaną panoramę, którą chciałem jakość zniwelować, ale się poddałem i zostawiłem tak jak jest.
Ogólnie posiadam ulepszoną wersję tego utworu, z przyciszonymi organkami i ogólnie poprawionym brzmieniem, ale nie chce mi się już tego przestawiać, gdyż obawiam się, że stracę te 35 odsłuchań ;)