MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Gdy dno jest poważnym szczytem! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Gdy dno jest poważnym szczytem! (/temat-gdy-dno-jest-powaznym-szczytem)



Gdy dno jest poważnym szczytem! - Amalon - 9.03.2015

Witam again

Otóż, ostatnio spotkałem się z czymś zasadniczo dziwnym (przynajmniej dla mnie). Słyszałem już różnego rodzaju gówniane produkcje, ale w większości przypadków autorzy tych utworów robią to celowo dla przysłowiowej "beki"..:) Tym razem to zupełnie coś innego, albowiem człowiek, który widnieje poniżej traktuje swoją produkcję jak profesjonalne dzieła, które wręcz są (dla niego) nieskazitelne. Produkcja mówi sama za siebie, lecz problem tkwi w tym, że ten "Paweł" nie rozumie jakie bagno wytwarza. Choć wiele razy mówiono mu, że te utwory to jest jakaś job twoju mać, On traktuje to zupełnie profesjonalnie czując się przy tym niczym rasowy celebryta..O_o



Co ciekawe że koleś jest zdrowy umysłowo..



Teraz pytanie do was bo ja tego po prostu nie ogarniam, wtf???
Jak przy zdrowym rozumie można robić i ubóstwiać coś takiego?

Dziękuję uprzejmie za uwagę :)


RE: Gdy dno jest poważnym szczytem! - Spidfirerz - 9.03.2015

Haha , niestety takich kolesi jest masa :D . ( TIGER BONZO i KOBRA )- totalna patologia internetu. Można by tu powiedzieć i równocześnie zapytać DLACZEGO ? Czego sie nie robi dla $ :D pozdro niggazz .



aa no i mój ulubiony diss w jego wykonaniu (nie wiem dlaczego dissuje on tez ADMINA SOWE :D )


RE: Gdy dno jest poważnym szczytem! - Nelldie - 9.03.2015

niczym DJ Kmiot :D
patola xd


RE: Gdy dno jest poważnym szczytem! - Zirds - 10.03.2015

(9.03.2015, 22:01)Hardhunter napisał(a): Haha , niestety takich kolesi jest masa :D . ( TIGER BONZO i KOBRA )- totalna patologia internetu. Można by tu powiedzieć i równocześnie zapytać DLACZEGO ? Czego sie nie robi dla $ :D pozdro niggazz .



aa no i mój ulubiony diss w jego wykonaniu (nie wiem dlaczego dissuje on tez ADMINA SOWE :D )

No, słyszałem, że ostatnio Rapowanie białych wierszy jest n propsie ;)


RE: Gdy dno jest poważnym szczytem! - OProject - 10.03.2015

Tacy ludzie istnieją w internecie tylko dla tego że ktoś to ogląda, słucha i "smieje się" albo cisnie, trolle się tym żywią xd
9000 wyświetleń czyli więcej niż ma większość producentów z naszego forum... wnioski nasuwają się same xd


RE: Gdy dno jest poważnym szczytem! - Zirds - 10.03.2015

To nie o to chodzi Old... Zauważ, że ludzie się cieszą z tego, że ktoś jest głupszy od nich, z innych nieszczęść, z biedy innych... I swoją drogą trolle, które myślą, że są spoko.


RE: Gdy dno jest poważnym szczytem! - Knifeman - 10.03.2015

Każdy chciałby być sławnym i rozpoznawalnym - a mniej ważne jest już za co. Internet pozwala zaistnieć każdemu jeśli ten ktoś będzie wiedział jak zabawić gawiedź. To że piszemy na ten a nie inny temat też jest dla nich jakimś rodzajem promocji.

Co do samego materiału - jak już opadną pierwsze emocje po zapoznaniu się z materiałem to zaczna się współczuć i zastanawiać co czeka nas za kilkanaście lat


RE: Gdy dno jest poważnym szczytem! - Amalon - 10.03.2015

Czasami czuję przerażenie, gdy myślę o tym jaki może się okazać ten "rozwój" muzyki elektronicznej..

Sam fakt, że disco polo jest coraz bardziej rozchwytywane jest swego rodzaju powrotem do przeszłości, tyle że te starsze utwory wydają mi się bardziej inteligentniejsze pod względem tekstów.. Dzisiaj zaśpiewasz "dupa, cycki, sex" i do tego pokażesz to w teledysku i już wszyscy zadowoleni..:) Krzyż pański i tyle..


RE: Gdy dno jest poważnym szczytem! - Zirds - 10.03.2015

(10.03.2015, 19:05)Amalon napisał(a): Czasami czuję przerażenie, gdy myślę o tym jaki może się okazać ten "rozwój" muzyki elektronicznej..

Sam fakt, że disco polo jest coraz bardziej rozchwytywane jest swego rodzaju powrotem do przeszłości, tyle że te starsze utwory wydają mi się bardziej inteligentniejsze pod względem tekstów.. Dzisiaj zaśpiewasz "dupa, cycki, sex" i do tego pokażesz to w teledysku i już wszyscy zadowoleni..:) Krzyż pański i tyle..

Jeżeli Disco Polo by było śpiewane po angielsku to by nazywało się EDM.