MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE FX Zeus - Air Traffic (Minimal House) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE FX Zeus - Air Traffic (Minimal House) (/temat-house-fx-zeus-air-traffic-minimal-house)



FX Zeus - Air Traffic (Minimal House) - Quantum Spark - 15.03.2015

FX Zeus - Air Traffic ( Minimal House ):



RE: FX Zeus - Air Traffic (Minimal House) - OProject - 15.03.2015

Stopa dobra mocna jak na house :D
Główny synth dobry, podoba mi się, sam kręciłeś? :P
Miks w porządku, ja ewentualnie bym ściszył te fx, krasze w pierwszym przejściu.
Widzę że się podciągnąłeś w tej kwestii :P
Bass nie jest zły ale tak średnio jak dla mnie.
Krótki, prosty i dosyć minimalistyczny utwór (taki gatunek chyba xd) nie brzmi jak większość, ogólnie to nawet mi się podoba :)


RE: FX Zeus - Air Traffic (Minimal House) - 5zym - 15.03.2015

fajny numer ... ciekawe tempo ... :)
talerze crash brzmia troche surowo , jakby rockowe
caly mix w miare dobrze sie klei , choc kompozycja mogalby mniec delikatnie wiecej oddechu jak dla mnie
powodzenia!
4/5


RE: FX Zeus - Air Traffic (Minimal House) - Audionectic - 17.03.2015

od 54 sec jak wchodzi bas i pozniej open hat to miazga.Ma potencjał ten pomysł.Ladne barwy,troche dodać i przearanżować bo teraz chaotycznie jeszcze,fajna barwa i linia basu.Stopa licha


RE: FX Zeus - Air Traffic (Minimal House) - Quantum Spark - 17.03.2015

Led to gotowy presset Moog'D z paczki Analog Dream do najlepszej wtyczki na świecie czyli .......... ;)
Synth1.
Ten bank to mój ulubiony bank, maksymalnie wypasiony.
Do tego mogę polecić bank Xenox DnB Dubstep czy jakoś tak, są tam trzy mega zajebiste sub bassy które uwielbiam przekręcać do sowich potrzeb.
Synth1 rulles ;).

Sam kawałek powstał dość szybko. Cieszy mnie, że choć trochę się komuś spodobał ( przy moich produkcjach to dość rzadkie). Niestety ciągle jest mega daleko do stworzenia "tego czegoś" tj. połączenia chilloutu minimalu techno funk w mega zajebisty i klimatyczno hipnotyczny taneczny house ;).
Nie wiem czy przy moim podejściu do tworzenia muzy jest to w ogóle możliwe i czy jest we mnie ten klimat bo jak go niema to o stworzeniu czegoś takiego mogę zapomnieć. Ale ciągle mam chęci i radość z próbowania więc jest git ;).


RE: FX Zeus - Air Traffic (Minimal House) - Faden - 22.03.2015

Mi osobiscie do gustu nieprzypadlo, ale dla tych co lubia takie klimaty to godne polecenia. Ciekawi mnie jakby to brzmialo w przyspieszonej wersji i wydaje mi sie ze wymiotlo by na parkiecie i pewnie bardziej mi by sie spodobalo.
Ten glowny lead mi sie niepodoba, bo mozna by bardziej nad nim popracowac. Od 2:14 brzmi on chaotycznie (tak jakby sie rozlatywal) i moze to przez tego delaya.
Zgadzam sie z kolega wyzej, ze przydaloby sie to przearanzowac. Bass swietny i perkusja tez. Slychac wyraznie poprawe skilla u ciebie. Prawde mowiac niewierzylem, ze pojdziesz do przodu, ale milo ze jednak sie mylilem.;)
Pozdrawiam