MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Condi - About Her - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Condi - About Her (/temat-condi-about-her)



Condi - About Her - Condi - 19.03.2015

Bardzo sepecjalny numer ode mnie. Mój debiut w Future Garage.




RE: Condi - About Her - Castiel - 19.03.2015

Nie zrozumiem tego nazewnictwa gatunkowego xD. Dla mnie to po prostu powrót do korzeni i podstawy danego gatunku tak sam jak Future House:P

Co do kawałka przyjemnie się go słucha podoba mi się klimat jaki tu zbudowałeś ;)

Nie ma za dużo synthów a track nie wydaję się być pusty. Gratuluję udanej produckjii ;)


RE: Condi - About Her - Xorbolanid - 19.03.2015

Gatunek: Regressive House, albo po prostu House.

Dla mnie kick za bardzo się wybija. Nie widzę większych nieciągłości.

Nie dzieje się za mało? I tak się wkręca.


RE: Condi - About Her - Condi - 19.03.2015

(19.03.2015, 17:15)XOR napisał(a): Gatunek: Regressive House, albo po prostu House.

Dla mnie kick za bardzo się wybija. Nie widzę większych nieciągłości.

Nie dzieje się za mało? I tak się wkręca.

Absolutnie się nie zgadzam, odsyłam do zapoznania się z Future Garage.


RE: Condi - About Her - Shabboo Harper - 6.05.2015

Gatunek, jeśli mi wolno tak rzec, nie jest istotny. Te definicje, kryteria czasem są piekielnie męczące... Czuję muzykę instynktownie i faktycznie liczy się tylko moje wrażenie. To ukucie w sercu, ten przebłysk w myśli i... już. Taka relacja z twórcą poprzez wkroczenie w świat stworzonych melodii, autorskich inspiracji jest wyjątkowa. Nie potrzebuję tego określać w jakiejś kategorii muzycznej.

Condi, Twój utwór podoba mi się. Przyjemnie kołysze. Jest wyrafinowany, z dobrym tempem/beatem, świetnymi przejściami, misternie ułożonymi efektami w tle. Plusem jest również różnorodny aranż. Gratuluję <takjest>.


RE: Condi - About Her - Luke303 - 6.05.2015

Mi się podoba. Jest klimat i można odetchnąć przy tym. Regressive, progressive, kick za głosny...Who cares! ;)


RE: Condi - About Her - Condi - 7.05.2015

(6.05.2015, 23:25)Shabboo Harper napisał(a): Condi, Twój utwór podoba mi się. Przyjemnie kołysze. Jest wyrafinowany, z dobrym tempem/beatem, świetnymi przejściami, misternie ułożonymi efektami w tle. Plusem jest również różnorodny aranż. Gratuluję <takjest>.

Dziękuję, bardzo miło mi to słyszeć, planuję zrobić takich więcej. Ogólnie na mojej nadchodzącej płycie będą podobne klimaty ;)


(6.05.2015, 23:39)Luke303 napisał(a): Mi się podoba. Jest klimat i można odetchnąć przy tym. Regressive, progressive, kick za głosny...Who cares! ;)

Również dziękuję, i dzięki za follow! :)


RE: Condi - About Her - Wizzardius - 7.05.2015

fajny chill, a stopa wcale nie gra za mocno.


RE: Condi - About Her - Kaper - 7.05.2015

Panowie, chyba nie będziemy oceniać jaki to gatunek i robić genezy gatunków muzycznych ;)
IMO kawałek brzmi dosyć oldschoolowo ale mogę się mylić. Stopka, haty i nawet werbel tak właśnie wybrzmiewają :) Dobra robota!! :)


RE: Condi - About Her - Zirds - 7.05.2015

Coś pomiędzy 2stepem, a Future Garage z czego ten pierwszy jest mniej zauważalny w utworze, temu drugiemu już bliżej Breakbeatu ;)

Bardzo ciekawy utwór, nic dodać, nic ująć. Wszystko na wysokim poziomie.