MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
[Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: [Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III (/temat-nabor-rozpoczety-shitsounds-vol-iii)



[Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III - Knifeman - 19.03.2015



TAK wstaliśmy - po zgarnięciu naszej poprzedniej strony przez smutnych ludzi bez poczucia humoru wracamy

[Obrazek: jno7dx2th43w.jpg]

Do trzech razy stuka, wiec za niedługo nam tez stuknie okrągły rok. Postanowiliśmy celebrować tą poniekąd pamiętną rocznicę kolejnym składakiem SHITSOUNDS.

Dla tych którzy nie mieli okazji zetknąć się z wiralem naszej kompilacji podrzucę linki do wcześniejszych wiekopomnych arcydzieł

[FLR S 002] SHITSOUNDS VOL II - Zaburzenia Percepcji Słuchowej
[FLR S 001] SHITSOUNDS VOL I


Dla obeznanych w temacie podaje tylko krótką notkę bo wiem że nie mogą się doczekać urzeczywistnienia swoich najbardziej chorych wizji.

E-mail na który wysyłamy gotowe utwory: flrdemo@gmail.com (załącznik lub dowolny serwis hostingowy)

Długość: 0:01 - 9:59

Jakość: jakikolwiek rodzaj pliku dźwiękowego (od *.act do *. wv)

Gatunek: Jedyny i niepowtarzalny!

Selekcja? Jak zwykle BRAK!

Termin: zajęte 10/25 miejsc, czekam do końca

Ponadto aby uatrakcyjnić te wydarzenie każdy pożal się Boże artysta winien jest dodatkowo wysłać niezobowiązującą kilkusekundową kompozycję. Zostanie ona ostatecznie połączona z innymi aby stać się częścią ponadczasowego dzieła otwierającego składankę i służącego do późniejszej promocji. They Has Cumator i JaNóż czekają na crap jakim za jakiś czas zalejecie naszą skrzynkę.

Widzimy się na czerwonym dywanie


RE: [Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III - Mat.Mor.Raw - 21.03.2015

Będzie nowy, ale jeszcze starszy niż poprzednio Trzeci Tropiciel Krzyku. Mastering w Niemczech już się robi...


RE: [Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III - Xorbolanid - 21.03.2015

Ja zawiązałem współpracę z deadmau5em, Taylor Swift i T-Painem. Będzie super chit.


RE: [Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III - MAKLMOR - 24.03.2015

Ej mam straszną ochotę wziąć udział w tym projekcie, może mi ktoś wyjaśnić zasady? Pierwszy raz słyszę o nim.


RE: [Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III - Knifeman - 24.03.2015

główna zasada to brak zasad...


RE: [Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III - OProject - 24.03.2015

@MAKLMOR Posłuchaj poprzednich kompilacji to będziesz wiedział :E


RE: [Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III - Mat.Mor.Raw - 20.04.2015

Trzeci Tropiciel Krzyku już swoje produkcje wysłał. xD


RE: [Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III - Knifeman - 3.05.2015

mały update - termin leci w odstawkę, jest jeszcze 15 wolnych miejsc, kto pierwszy ten lepszy

zamykamy przy pełnej liczbie


RE: [Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III - Mat.Mor.Raw - 3.05.2015

Drugi trak Trzeciego Tropiciela Krzyku już nadesłany


RE: [Nabór rozpoczęty] SHITSOUNDS VOL III - TheMrR - 7.05.2015

Stwierdzam mój udział w kompilacji.