MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) (/temat-eruption-one-way-ticket-slashlove-showtime-bootleg)



Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - 9lives - 27.03.2012

No więc przedstawiamy wam demo naszego najnowszego remixu/bootlega. Komentujemy, oceniamy i udostępniamy na inne fora xD

Pozdrawiamy gorąco!



NeoN: Brak Prefixu, poprawiłem:)


RE: Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - arto - 27.03.2012

no fajna vixa kurde :D chociaz lead bym troszke ulepszyl bo troche plastik ale do vixy pasuje ;)
8/10 :D


RE: Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - SecretRank - 27.03.2012

Dobra pompka dla wixiarzy, nie ma co ;)


RE: Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - Yes I Am - 27.03.2012

Jadom jadom po nas jadom :>

Ale co to radiówka? weźcie sobie takie darujcie :D... a jak już trzymasz wyciszenie mikrofonu to trzymaj dobrze :).

Vixa niczego sobie ale no cóż... pluczek w tle za daleko mi uciekał... i za bardzo "sexy bitch" przypomniał :D


RE: Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - K.o.N - 27.03.2012

1:36 Słychać fałsz. Wątpie by to było specjalnie. ;) Idziemy na Vixe ;)



RE: Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - 9lives - 27.03.2012

(27.03.2012, 18:10)Nocturnal Bear napisał(a): 1:36 Słychać fałsz. Wątpie by to było specjalnie. ;) Idziemy na Vixe ;)
Zapewniam, że tam nie ma fałszu, ale jeśli chodzi o ten taki "przeskok" to czasami sprzęt płata takie figle :)

Dj Tommy B. napisał(a):Ale co to radiówka? weźcie sobie takie darujcie...
widziałeś kiedyś ponad 4:30 minutową radiówkę? xD pełna wersja kawałka trwa ponad 5 min. Btw. moi znajomi sciągają tylko radiówki bo dla nich jest bez sensu ze utwór rozkręca się 1:30 min i tyle samo kończy!

Dj Tommy B. napisał(a):a jak już trzymasz wyciszenie mikrofonu to trzymaj dobrze
To nie ja! To Bleexer grał xD

Dj Tommy B. napisał(a):pluczek w tle za daleko mi uciekał... i za bardzo "sexy bitch" przypomniał
Pluck ma stanowić wypełnienie a nie ma grać na pierwszym planie :) W sexy bitch jest inny. Ten nasz jest z "She is Nympho Maxa Farenthida :)

Dzięki za komenty :)


RE: Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - NeoN - 27.03.2012

łan łej tiket, łan łek tiket tu de móóóóóóÓÓóÓn. Heart

Aj lajk it... dobry bootleg <lol> chyba sobie ściągne : P 9/10.


RE: Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - RDZK - 28.03.2012

a mi sie podoba, ja tam lubie vixy, w szczegolnosci Wasze :D Z checia bym to zassal, ale w takiej jakiejs, jak to okreslil Tommy, radiowce mi nie podchodzi ;P Musi byc najwyzsza jakosc !


RE: Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - das2sin - 29.03.2012

Ostry remix:P technicznie jest git:) nie znam sie wiec czeiac sie nie mam o co:P a melodycznie ciekawe ale nie dla mnie:P.


RE: Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - Condi - 29.03.2012

No taka muza do mnie nie przemawia, więc ocenię to pod kątem technicznym. Różnorodne, dużo dźwięków, ciekawy bassline. Jest ok.


RE: Eruption - One Way Ticket (Slashlove & Showtime Bootleg) - piral - 29.03.2012

No nie taka tandetna vixa. Nawet podoba mi się.