MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE FX Zeus - Sunsets Catcher - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE FX Zeus - Sunsets Catcher (/temat-house-fx-zeus-sunsets-catcher)



FX Zeus - Sunsets Catcher - Quantum Spark - 11.04.2015

FX Zeus - Sunsets Catcher:


Kawałek strasznie banalny.
W sumie to jeden akord.
Aranż kiepski, zły jak na House.

Jedyne z czego jestem zadowolony to perkusja i brzmienie pianina.
Pierwszy raz chciałem coś zrobić z typowo housowym pianinem.

Zastanawiam mnie też kwestia brzmienia piły w drugiej części, nie za dużo ma góry ( wysokich częstotliwości ) ?


RE: FX Zeus - Sunsets Catcher - bero - 11.04.2015

Aranż ciekawy, chociaż przy tych samym akordach.
Gdybyś gdzie nie gdzie pozmieniał linie melodyczne, byłoby lepiej.
Na dropie Lead szumi, dałbym inne dźwięki,ale jest dobrze.
Bardzo podoba mi się stopa, oraz perci- nie mam zarzutów co do tego
A i tradycyjne dance piano 2k7 z nexusa, mógłbyś zmixować je z czymś, bo samo.. strasznie sucho brzmi, nie wiem pad,albo inne pianino. A tak po za tym oceniam na 4.


RE: FX Zeus - Sunsets Catcher - Quantum Spark - 11.04.2015

Wow, ale kolega ma słuch, to dokładnie ten presset.


RE: FX Zeus - Sunsets Catcher - Revnotes - 12.04.2015

Twoje kolejne produkcje coraz bardziej mi się podobają. Jeszcze rok temu, nie za bardzo ogarniałem o co Ci właściwie chodzi, a teraz przekaz jest jasny. Jeden akord, a cieszy. Moim zdaniem aranż daje radę, a track jest bardzo taneczny. Do szczęścia brakuje mi wokalu w breakach.

Zawsze można by parę rzeczy poprawić, zaokrąglić, uwydatnić lub schować, ale w tym przypadku nie widzę sensu, aby się czepiać. Sądzę, że gdybyś posiadał wokal, na pewno znalazłoby się kilka osób, które chętnie by do tego wracały.


RE: FX Zeus - Sunsets Catcher - Orbiteus - 12.04.2015

Troche za ostre dzwieki ... Zmienilbym kick bo meczy przy tego typu utworze i poprawilbym tez balans, bo leady sa stanowczo za glosne ;D a tak poza tym to ok ;)


RE: FX Zeus - Sunsets Catcher - Alex fat - 17.04.2015

Lol , kawal dobrej muzy zapodales :) , proponowal bym ci dlozej posiedzieć na utworem , mixem itp.
Znaczy nie zrozum mnie zle , mix jest calkiem ok , ale bledy sa , perka się chowa za synch-hordem , jednak colosc jest dlamnie kozacka , idziesz do przudu brachu. :) pz


RE: FX Zeus - Sunsets Catcher - DaveMilla - 17.04.2015

Jak dla mnie to Twój najlepszy kawałek,ze wszystkich które do tej pory słyszałem.Zmierzasz w dobrym kierunku.Oby tak dalej


RE: FX Zeus - Sunsets Catcher - NaxOfficial - 18.04.2015

sam aranż dobry ale linie melodyczną bym zmienił :P


RE: FX Zeus - Sunsets Catcher - UF_Glomma - 1.05.2015

swietny numer. jasno przejżyście. w paru miejscach te modulacje nie jasne są dla mnie. lead jak uderzył to mi sie spodobało. pobudza. ale później żeczywiście troche zagłośno. wokalik jak złoto by zgrał. 4,5 jakby sie dało


RE: FX Zeus - Sunsets Catcher - MatthewA - 17.05.2015

Nawet nawet ładne wejścia i hi haty