MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FX Zeus - Green City - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FX Zeus - Green City (/temat-fx-zeus-green-city)



FX Zeus - Green City - Quantum Spark - 24.04.2015

FX Zeus - Green City:


Może trochę za lekki jak na electro house ale co tam ;P.


RE: FX Zeus - Green City - Beatzer - 24.04.2015

Cóż...

Czemu mi to przypomina jakąś muzyczkę z Pegasusa, nie wiem <haha>. Mówiąc poważnie, perkusja jest w porządku, taka ostra, akcentująca. Te pianinko accord, wchodzące po pauzie powinno być o wiele dłuższe, przez to np. twój utwór jest za lekki jak na electro house. Dałbym tu jakiegoś sawa na melodię, ten "music box", że tak powiem nie brzmi zbyt ciekawie. ;) Pzdr!


RE: FX Zeus - Green City - manieQdoniu - 24.04.2015

Hej kawalek melodycznie okej gorzej technicznie, bass i kick maja za malo dolu mam glosniki 2+1 i normalnie nawet nie czuje zeby subwofer cos dudnil :d , melodyjka na plus taka wesola popracuj nad korekcja eq


RE: FX Zeus - Green City - Orbiteus - 24.04.2015

Bardzo mi sie podoba pomysl ;) miks juz troche mniej ;P nie wiem czy zrobiles to specjalnie czy nie, ze tam nie ma bassu. Z drugiej strony przez to ze nie ma basu track nie meczy ;)). Reszta bez zastrzezen ;)


RE: FX Zeus - Green City - Revnotes - 24.04.2015

Moim zdaniem znów się pospieszyłeś. Poza tym spróbowałbym zamienić lead na coś nowoczesnego, bo pomysł jest całkiem fajny.


RE: FX Zeus - Green City - Shabboo Harper - 24.04.2015

Pogodny, energetyczny kawałek. Choć... w tego typu muzycznych tematach lubię "kuszący" swym głębszym kolorem bass. Lead, tak myślę, jest zbyt "grzeczny" w swym tonie. Background z subtelnymi dodatkami przyjemny w odbiorze. Intro<hmm>


RE: FX Zeus - Green City - patorecydywa - 24.04.2015

Tak jak koledzy mówią, technicznie pogubiony. Pozbawiony basu <160hz. Aranż mi się podoba, ale nie podoba mi się że każdy instrument melodyczny ma tam przester. Można je zgrać inaczej imho. Nie zrozum mnie źle, jest odważnie i inaczej, a to, jak dla mnie, największa siła. Reszta to tylko technikalia.


RE: FX Zeus - Green City - Quantum Spark - 25.04.2015

Dzięki za wszystkie uwagi (oczywiście poleciały + sy).

Podmieniłem utwór na nową wersję.

Teraz powinno być więcej "dżusu" tj. basu.
Znając mnie jest pewnie teraz za dużo :P.
Do tego nowy led nie tak przesterowany ( zwyczajny saw).
Kawałek zrobił się chyba trochę bardziej okrągły.


RE: FX Zeus - Green City - kociol21 - 25.04.2015

Nie słyszałem poprzedniej wersji ale dla mnie teraz jest basu w sam raz, na moim 2+1, nie dudni za bardzo ale jest ładnie wyczuwalny.

Nie wiem czy to przez użyte brzmienia i nie wiem czy takie było zamierzenie ale cały track brzmi dla mnie jakoś tak trochę "retro" przy czym trudno mi uchwycić na czym to dokładnie polega. Dla mnie to plus.


RE: FX Zeus - Green City - Shabboo Harper - 25.04.2015

Oh, yeahhh...;)


RE: FX Zeus - Green City - Alex fat - 26.04.2015

Hej. Utwor ma potencjal , nie wiem czegos brakuje mi w twoich utworach , ale idziesz do przodu
Może tego ze one sa takie niesprecyzowane trochę taki misz masz gatunkowy , wiem ze w przyszłości będziesz robil konkretne walki , ale spokojnie małymi kroczkami o do przodu , wszystko samo przyjdzie jak będziesz pracowal. :) pz


RE: FX Zeus - Green City - Jeykop - 1.05.2015

Ciekawy utwór... Też nie słyszałem pierwszej wersji, ale dla mnie bass jest w porządku, fajnie dudni (? xd) Miks, jak dla mnie, na dobrym poziomie. Aranżacyjnie okej, tylko bym urozmaicił 2 drop... Miło się słucha :)


RE: FX Zeus - Green City - max.niemczyk - 1.05.2015

Bardzo mi się podoba, tylko rzeczywiście, podobnie jak wspomniał mnie @Jeykop - urozmaicenie 2 dropu. Praktycznie od 2:10 nic się nie dzieje tzn. wszystko już słyszałem :) Jednakże, brawo za utwór :)


RE: FX Zeus - Green City - UF_Glomma - 7.05.2015

po 15 sek. ten sampel to jest środek jakiejś ciekawszej historii. jakbyś to przypracował to by miał siłe. pierwszy motyw za dlugo, wcześniej wejdz z tym drugim, bo dobrze siada. koniecznie jeszcze jeden albo dwa motywy bo monotonne. 3


RE: FX Zeus - Green City - Madtone - 13.06.2015

Jak dla mnie, nic do dodania do poprzednich komentarzy. Mix jest do poprawienia. Sprawdz czy dobrze z-EQ-owales wszystkie intrumenty, czy dobrze wypelniles panoramike (panning, haas effect, imager, saturation itp..). Juz wtedy zobaczysz wielka roznice.