MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Patorecydywa - Czy Ty Lubisz Penis - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Patorecydywa - Czy Ty Lubisz Penis (/temat-techno-patorecydywa-czy-ty-lubisz-penis)



Patorecydywa - Czy Ty Lubisz Penis - patorecydywa - 24.04.2015

Lekko i romantycznie.




RE: patorecydywa - czy ty lubisz penis - Zirds - 24.04.2015

Tekst jest geniusz :) Wykonanie również profesjonalne. Bardzo techniczne oryginalne brzmienie całości - basy bardzo ładnie hulają. Miejscami słyszę, że chordy trochę zagłuszają clap, ale chyba bardziej to zamierzony efekt niż pomyłka jak sądzę...
Współczesne brzmienie T-Raperów z nad Wisły z FutureGarage-owymi dźwiękami i bardzo srogim +18 tekstem.

W sumie mogłeś dać w nazwie tematu dopisek "+18" ;)

Według mnie kawałek jest surowy i ciężki jak cholera, a przy tym bardzo dobrze wykonany. Zasłużone 5!


RE: patorecydywa - czy ty lubisz penis - Abigail Noises - 25.04.2015

Kawałek klimatyczny. Tekst może niewybitny ale wpadający w ucho. Zabawne, śmieszne. Całość utworu spójna. 3/5

Faktycznie zgadzam się, że przy takim numerze (zwłaszcza, że wokal w j.polskim), powinieneś wstawić +18. Z tego względu, że na forum jest dużo nastolatków, a w tym osób niepełnoletnich. Mnie to akurat nie rusza bo jestem podstarzałym ''Arabem'', więc dla mnie ok ;P;)


RE: [+18] patorecydywa - czy ty lubisz penis - kociol21 - 25.04.2015

Muzycznie mi się podoba, fajny minimalizm brzmieniowy, ładnie to się klei ze sobą, dźwięki są przemyślane.
Otoczka kawałka nie dla mnie, jakoś mnie nie bawią tego typu rzeczy ale to już kwestia indywidualnego poczucia humoru.
Chociaż od użytkownika o tak wymownym nicku i tak spodziewałbym się mocniejszych tekstów :D


RE: [+18] patorecydywa - czy ty lubisz penis - Shabboo Harper - 25.04.2015

Background prosty, treściwy, surowy. Przy końcu trochę nuży. Według mnie jakieś, subtelne nutki w tle byłyby tym "spełnieniem". Lekko "grzeszny" numer.
"+18"? Ok. "Twój" penis w "Czy ty lubisz..." i "pussy" w moim "I'm Thirsty, Mr. Grey". Och, to takie prywatne skojarzenie ;).
Patorecydywa, tworzysz oryginalne brzmienie. Cdn?


RE: [+18] patorecydywa - czy ty lubisz penis - Zirds - 25.04.2015

Utwór bardzo nadaje się do FLR. Nożu co o tym myślisz?


RE: [+18] patorecydywa - czy ty lubisz penis - Audionysos - 26.04.2015

Może od razu 40+? Penis to medyczne określenie. "Pupa" mówią przedszkolanki do dzieci.
Paradoksalnie podpisanie 18+ przyciągnie tylko jeszcze więcej dzieciaków z podstawówki. Ogólnie to chyba to może zgorszyć tylko siedmiolatków...

Technicznie jest spoko, brzmi nieźle. Bardzo minimalistycznie i niestety trochę monotonnie.
Wokal jest bardzo fajnie zgrany z tempem. Co do tekstu to co kto lubi - jakoś nie wyobrażam sobie, żebym puścił to w aucie jadąc przez miasto ;P
To chyba tyle bo naprawdę nic więcej się tutaj nie dzieje. Jak dla mnie poprzedni kawałek był dużo lepszy.
2/5


RE: [+18] patorecydywa - czy ty lubisz penis - Knifeman - 2.05.2015

tak - wiedziałem że coś takiego się pojawi od Ciebie

melodia minimalistyczna - wiadomo że nie może odbierać uwagi od tekstu, wokale naprawdę dobre

nie da się nic więcej o tym powiedzieć - po prostu 5/5 wydać na winylu i teledysk na vivie Heart

ps. tak jak mówił Zirds - Fucklogic Records jest jak najbardziej zainteresowane takim czymś
zastawiam linka w razie gdybyś się zainteresował publikacją http://www.fucklogic.ml (lub kontaktuj się bezpośrednio ze mną)


RE: [+18] patorecydywa - czy ty lubisz penis - patorecydywa - 5.05.2015

Dzięki za lajki, to miłe. Nie chcę niczego wydawać. Rozdaję to darmo.


RE: [+18] patorecydywa - czy ty lubisz penis - Knifeman - 5.05.2015

(5.05.2015, 7:36)patorecydywa napisał(a): Dzięki za lajki, to miłe. Nie chcę niczego wydawać. Rozdaję to darmo.

nikt nie mówi o pieniądzach - bo wszystko jest non profit
liczy się dotarcie do słuchaczy


RE: [+18] patorecydywa - czy ty lubisz penis - patorecydywa - 5.05.2015

Doceniam intencje.
Może kiedyś. Nie szukam rozgłosu. Zapisałem się tutaj żeby znaleźć ludzi podobnie walniętych, z pasją.


RE: [+18] patorecydywa - czy ty lubisz penis - aqmoolator - 10.05.2015

Nie wiem dlaczego, ale od pierwszych dźwięków czuć, że wiedziałeś co chcesz osiągnąć i ... osiągnąłeś! Dla mnie ( choć to odległe może porównanie ) to co tu słyszę ma moc kawałków Die Antwoord. To jest właśnie " to coś " czego szukamy i chcielibyśmy mieć. Dla mnie to przykład świadomej i przemyślanej formy i treści. Znów napiszę; zawodowo!


RE: Patorecydywa - Czy Ty Lubisz Penis - patorecydywa - 29.05.2015

Gdyby ktoś miał ochotę puścić pawia, to właśnie nakręciłem cudowny "teledysk"



RE: Patorecydywa - Czy Ty Lubisz Penis - niedzwiedz444 - 15.07.2015

cieszę się że natrafiłem na Twoje kawalki :D brzmienie choćby tego mnie rozwala, ten synth jest świetny... część humorystyczna jest jak dla mnie dodatkiem tylko... pozdro!