MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Frozen Skies - Rise Of Atlantis (Sowa Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Frozen Skies - Rise Of Atlantis (Sowa Remix) (/temat-uplifting-frozen-skies-rise-of-atlantis-sowa-remix)



Frozen Skies - Rise Of Atlantis (Sowa Remix) - sowa - 27.04.2015

Hmm cóż mogę powiedzieć. Remix zupełnie nieplanowany. Przypadkiem zobaczyłem konkursik gdzieś tam, pobrałem remix packa do zabawy i skończyłem z kawałkiem na SC.

Czymajta kciuki może wygram kredki, albo kolorowankę albo chociaż lizaka... ale pewnie nie.

Miłego słuchania :)




RE: Frozen Skies - Rise Of Atlantis - Master (Sowa Remix) - Zirds - 27.04.2015

W sumie napiszę tylko, że kawałek bardzo dobrze wykonany i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Jeżeli bierzesz udział w jakimś konkursie związanym z tym utworem to podziel się również w tym temacie. Chętnie zagłosuje :)


RE: Frozen Skies - Rise Of Atlantis - Master (Sowa Remix) - sowa - 27.04.2015

A wrzuciłem traczek do grupy na SC od tego contestu bo co mi szkodzi ;] Głosowania raczej nie ma, pewnie jakiś ziutek wybierze sobie co mu się podoba :P ale dziek i za chęci ;)


RE: Frozen Skies - Rise Of Atlantis (Sowa Remix) - Shutara - 27.04.2015

Już Ci pisałem na PW, ale powtórzę tutaj: cud, miód i orzeszki ;) Czysto i przejrzyście wykonane, z trzymającą się kupy aranżacją. Powodzenia; jak wygrasz kredki to dzielisz się po równo :P


RE: Frozen Skies - Rise Of Atlantis (Sowa Remix) - ThomasWoodworm - 28.04.2015

Już teraz mogę ci powiedzieć, że wygrałeś ten contest, bo konkursy u Frozen Skies nie są mocno obsadzone (też ostatnio załapałem się do grona zwycięzców :P ) Jeśli chodzi o uplifty to na prawdę ciężko mnie czymkolwiek zainteresować, ale twój remix mi się podoba. Jest leciutki tak jakby wyszedł z pod ręki Solarstone :P Świetna robota :)


RE: Frozen Skies - Rise Of Atlantis (Sowa Remix) - defol - 28.04.2015

Świetny klimat, dobre wypełnienia. Pady robią robotę :)
No chłopaku nie mam "ale". Dobry numer.


RE: Frozen Skies - Rise Of Atlantis (Sowa Remix) - Shabboo Harper - 29.04.2015

Trzymam kciuki za Ciebie. Mocno<thumbup>.


RE: Frozen Skies - Rise Of Atlantis (Sowa Remix) - Rafau - 29.04.2015

Trzyma to wysoki poziom. Momentami lewa strona jest za mocno obsadzona. Przejrzysty i klarowny, fajnie sobie płynie. Gitara nadaje bardzo przyjemny i lajtowy klimat.

5/5

Trzymam kciuki. :)


RE: Frozen Skies - Rise Of Atlantis (Sowa Remix) - Stiopa - 30.04.2015

Dobra robota Sowa! Trochę oststnio mnie zwiodło od tranceu, ale Twój remix jest dobry, inny, lekki, fajnie bassline wiezie.
Brejk taki magiczny, te dzwonki... ;) Plucki wakacyjne :) Akurat hit na lato :D
Powodzenia w konkursie!


RE: Frozen Skies - Rise Of Atlantis (Sowa Remix) - MC Project - 4.05.2015

Wszystko gra ładnie czysto,przyjemnie.Podoba mi się pluck.Nie mam zastrzeżeń co do tego utworu.Pozdrawiam :)