MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Hardwell & Joey Dale Ft. Luciana - Arcadia (CisSar&Diego Cortez Bootleg) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Hardwell & Joey Dale Ft. Luciana - Arcadia (CisSar&Diego Cortez Bootleg) (/temat-progressive-hardwell-joey-dale-ft-luciana-arcadia-cissar-diego-cortez-bootleg)



Hardwell & Joey Dale Ft. Luciana - Arcadia (CisSar&Diego Cortez Bootleg) - Sick Brothers - 28.04.2015

Witam! Przedstawiam wam nowy utwór we współpracy z Diego Cortez. Klimat progressive house. Zapraszam do odsłuchu i oceny :) udostępniony download.




RE: Hardwell & Joey Dale Ft. Luciana - Arcadia (CisSar&Diego Cortez Bootleg) - Revnotes - 28.04.2015

Do tej pory nie słyszałem oryginału, więc nieumyślnie skłoniliście mnie bym po niego sięgnął. W sumie oba tracki w tej samej stylistyce, z tym że Wasz jest łagodniejszy. Sądziłem, że będzie również bardziej rozbudowany melodycznie, ale jest wręcz przeciwnie. Oryginał jest znacznie ciekawszy, pojechaliście mocno schematycznie, drop po prostu aż się prosi, żeby przesłuchując przeskoczyć dalej. Być może to tylko moje wrażenie, nie chcę żadnego z Was urazić, ale ja to odbieram jako mocno średni bootleg, robiony chyba nieco na siłę i bez wyraźnego pomysłu, aby było co dopisać do muzycznego CV.

Nie wiem jak radzicie sobie z krytyką, ale moją intencją było, aby was zmotywować i obudzić kreatywność, bo oczywiście można klepać takie tracki jak ten, ale też można włożyć więcej pracy i stworzyć coś oryginalnego. Nie ważne w jakiej stylistyce. Powodzenia.


RE: Hardwell & Joey Dale Ft. Luciana - Arcadia (CisSar&Diego Cortez Bootleg) - Sick Brothers - 28.04.2015

Jak najbardziej otwarci na krytykę :) a coś odnośnie mixu?


RE: Hardwell & Joey Dale Ft. Luciana - Arcadia (CisSar&Diego Cortez Bootleg) - Revnotes - 28.04.2015

Raczej niuanse, z jednej strony trudno mi jest wypunktować co jest nie tak, bo nie w tym rzecz. Całość brzmi spójnie i wszystkie elementy są słyszalne, ale porównując do światowej półki, czuć że barwy dźwięków nie są już tak czyste, prezencja trochę zanika, poza tym są słabiej od siebie odseparowane, choć nie słyszę, żebyście przesadzili z pogłosami. To jest dobry przykład, jak prawidłowa kompresja może pomóc, u Was tego trochę brakuje i dynamika już nie jest z najwyższej półki.

Ogólnie rzecz biorąc słyszę, że wiecie co do czego i po prostu praktyka zrobi swoje. Poza tym nie czuję się na tyle mocny, żeby coś podpowiedzieć w kwestii miksu. Sam jeszcze wiele muszę się nauczyć, ale słuchać już potrafię, stąd komentarz.


RE: Hardwell & Joey Dale Ft. Luciana - Arcadia (CisSar&Diego Cortez Bootleg) - UF_Glomma - 7.05.2015

podoba mi sie mix jeśli chodzi o współgranie ścieżek. kompresss!! te dropy to słabe, nawet nie chce próbować.. samo do góry nie wystarczy :) i wokal ładnie zmiksem też grał. fajną akapele dorwałeś