MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) (/temat-liquid-oneplayz-wildness-of-heart-emotions)



Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - oneplayz - 28.03.2012

Cos dla oczu i ucha :)




RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - TN. - 28.03.2012

Hmm no ładne cacko osobiście stwierdzam że to twój najlepszy kawałek jak do tej pory tylko troszkę za długi wydaje mi się ze to było uwarunkowane teledyskiem ale może się mylę a i jeszcze ten jeden dźwięk myślałem ze mi się ktoś dobija do domu bo mam taki sam dzwonek do drzwi :)
Podsumowując: kawał dobrej muzyki oby tak dalej
Pozdrawiam


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - Monita★ - 29.03.2012

fajny teledysk, a co do tracka - ŚWIETNY. wychillowany, pełen poruszających sampli ;) Jestem pod wrażeniem :) zajebiście się go słucha wieczorem chociaż w środku dnia tez jest dobrze :D


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - oneplayz - 29.03.2012

Dzięki i jeszcze raz dzięki. Mam gdzieś EP z takimi wałkami wrzucę niebawem :)


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - F3edo - 31.03.2012

Z przyjemnością wypiłem przy tym piwo ;)


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - ZOOn'r - 1.04.2012

No kolego toś dowalił do pieca :P. Ten kawałek będzie chyba jednym z najlepszych, jakich przejżałem :). Teledysk też niczego sobie. Pianko gra tak w tle z tymi różnorodnymi dźwiękami, ale gra dobrze więc się nie przyczepię :P. Kompozycja zwarta i głęboko przemyślana, świetny kawałek!


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - ZaRaz2001 - 1.04.2012

Popieram zdanie przedmówcy, dla mnie to chyba najlepszy kawałek tutaj. Do tego klip. Pro!


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - oneplayz - 1.04.2012

Jeszcze raz wielkie dzieki za odsluch i tak mile recenzje :)


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - Condi - 3.04.2012

Jest całkiem spoko. To pianinko w tle... Niby się nie pojawia za często, ale daje klimat. Skrzypce... Dopełnienie. Nie czuję tego, ale jestem jak najbardziej na tak.


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - Toofer - 3.04.2012

Klawe,biore


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - sowa - 3.04.2012

świetne... zwłaszcza video... aczkolwiek ostatnio zacząłem gustować w takiej muzie... całość genialna :)


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - shadowfinder - 3.04.2012

animacja świetna, jednak kawałek całkowicie mi nie pasuje do animacji...

co nie znaczy, że kawałek jest zły, po prostu ja bym stworzył całkowicie inny klimat do obrazu.

kawałek ogólnie jest miły, pianino w tle bardzo ładnie współgra z resztą, dzwonek za głośny, pady old-schoolowe, ale skuteczne...co jeszcze więcej powiedzieć. Animacja oraz muza na tak, ale nie razem ;-)


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - F3edo - 4.04.2012

Zastanawiałem się i zastanawiałem, w końcu przypomniałem sobie! Ten teledysk z czymś mi się kojarzył od początku. Graliście w grę Limbo?


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - Condi - 4.04.2012

Ja grałem. To ta psychodeliczna platformówka. Rzeczywiście klimatem podobnie do teledysku.


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - oneplayz - 7.04.2012

FULL DL EP
Tak jak obiecałem :)






RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - ortalio - 9.04.2012

Fajny klip. Klimatyczna muzyka, ładna animacja. Może pokusiłbym się o lekkie zmiany w głównym temacie - zwłaszcza zmiany w melodii basu, ale to szczegół, bo jest OK i tak.
Podobało mi się.
Pozdrawiam


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - Thrust Shock - 11.04.2012

Kawałek dobrej roboty. <ok>
Pianino jest genialne.
Pozdro.


RE: Oneplayz- Wildness Of Heart (Emotions) - Invasion - 12.04.2012

Przesłuchując wałki ludzi z innego forum, martwilem sie, ze polska scena dnb lezy. A tu prosze, bardzo miłe zaskoczenie. Świetny wałek, ma swój klimat, wszystko gra jak należy. Propsy :D