MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Sowa - On Top Of The World (Original Mix) (/temat-uplifting-sowa-on-top-of-the-world-original-mix)



Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - sowa - 21.05.2015

Nowe wydanko. Tym razem OM a nie remix. Na bp 25 maja a reszta 9 czerwiec :P Miłego słuchania.





RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - Shabboo Harper - 22.05.2015

Trance to zupełnie nie jest mój klimat, jednakże ten kawałek jest intrygujący, szczególnie fragment w break'u. Piano "poetycko wyśnione", urzekający feeling. Smyczki czarujące. Stworzyłeś świetny utwór z technicznie pięknym tłem. Wysłuchałam z przyjemnością <slucham>.


RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - meatBall - 23.05.2015

od początku cut'a dobrze rozpędzony, te szksypcze :] i plumkacze tworzą przyjemny klimat. ślicznie przechodzi do break'a. tam robi się ciekawie, anielskie chórki również robią robotę, w 2:35 i 49 ten sweep zmielony wchodzi elegancko :] przed dropem także dobra wstawka, fajnie to wyszło :] zabiera troszeczkę, przesłuchałem kilka razy. technicznie jak najbardziej klarownie, wydaje mi się tylko, że odrobinkę dołu mogłoby być więcej, ale być może to jakieś moje urojenie :] gratulacje :D

pozdro :]


RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - AleyOshay - 24.05.2015

Bardzo ciekawy kawałek w takim trochę old school' owym stylu. Na plus na pewno to, że składa się z dużej ilości elementów. Melodyjnie bardzo ładnie, do mnie trafia. Jeśli chodzi o aspekt techniczny to nie ma się czego uczepić.

Dlaczego ten label ? W Pulsar by się przyjęło myśle. Nie chciało Ci się czekać na release ?


RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - sowa - 24.05.2015

A nie wiem jakoś tak zwyczajnie wyszło :P Z Jasonem mam dobry kontakt i szybko odpisuje więc pewnie i to miało na to jakiś wpływ :P


RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - AleyOshay - 24.05.2015

Polecam Ci AEZ też. szybkie wdanie i kontakt też dobry ;)


RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - Stiopa - 26.05.2015

Wszystko fajnie, tylko mi zabrakło troche mięcha w dolnych partiach. Gdzieś ta stopa i ten bass nie oddały tej głębi.
Poza tym epicki brejk. Gratuluje.
Pozdrawiam


RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - BlackMoon - 29.05.2015

OM bardzo dobry, ale z całej EPki najbardziej podszedł mi remix od Plutiana. ;)


RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - Mat.Mor.Raw - 30.05.2015

Solidna porcja olschoolowego trance. Spokojnie znalazłaby miejsce na składance Dream Dance vol. 1 z 96 roku. Partia pianina kojarzy mi się z kawałkiem Zhi-Vago - Celebrate z tejże płyty. Utworu słucha się z przyjemnością. Zarówno kompozycja, jak i brzmienia i miks są bardzo dopracowane, spójne i na profesjonalnym poziomie. Moja ocena 5/5. Gratulacje!


RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - Chris Wallenberg - 31.05.2015

Niezły kawałek. Fajny miks. Brakowało mi jakiegoś low pada w breaku bądź samplowanego bassiwa z kontakta czy z czegoś :P
EDIT
Bassiwo jakieś jest ale cicho :D


RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - Kaper - 1.06.2015

Nie lubię trance ale to nie znaczy, że się nie wypowiem :)
Jak dla mnie to trochę brak dołu, stopka jest przez to bez polotu ale możliwe, że tak ma właśnie w trance być - nie znam się na tej muzyce. Co do miksu to jest na 5+, aranżacyjnie też dobrze wypada :)
Melodia emocjonalna, buduje, można przy niej odpłynąć z myślami gdzieś daleko.
Kawał dobrej roboty :)


RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - lovetrance01 - 18.06.2015

Naprawę niezły kawałek. Brzmi przyjemnie, dość klasycznie, choć miom zdaniem nie jest to oldshool. Cały utwór jest może odrobinę za długi - mam na myśli mainpart. Ogółem bardzo solidna produkcja.


RE: Sowa - On Top Of The World (Original Mix) - hjugo - 8.09.2015

Wiesz dobrze, że utwór jest mega. Technicznie git, build up git. Nie ma się do czego przyczepić ogólnie. Wypowiem się tylko od strony estetycznej. Traczek razu wpada w ucho. Dobra melodia, świetny brakdown. Najwyższa półka obecnego uplifting trance. Powodzenia i życzę kolejnych releasów :)