MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Paramarimbo- Keep Your Love - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Paramarimbo- Keep Your Love (/temat-electronica-paramarimbo-keep-your-love)



Paramarimbo- Keep Your Love - Paramarimbo - 22.05.2015

Witam przedstawiam wam mój nowy utwór nawet udało mi się do niego pociąć teledysk :)
czekam na opinie :)




RE: Paramarimbo- Keep Your Love - Abigail Noises - 22.05.2015

Fajne dźwięki, od 0:30 super to skrzypienie, które wplata się w całość. 1:05 trochę ten bit za suchy, można by było postarać się o większą szerokość i dać więcej pogłosu. I ogólnie ten hi-hat mi się nie podoba, gdybyś go zmienił byłoby duuużo lepiej - on psuje cały odbiór. 3:14 najlepszy moment utworu - w tle te śpiewy i skrzypy - gdyby znów nie ten drażniący hi-hat. Ogólnie całość ma potencjał. Na teraz, dla mnie 3/5


RE: Paramarimbo- Keep Your Love - Mestor - 22.05.2015

Początkowo to skrzypienie jest ok, ale po czasie zaczyna mi przeszkadzać. Może warto pobawić się jego modulacją, żeby nie był tak jednostajny? Fragmenty bez tego skrzypienia podobają mi się bardziej :) Hi-hat brzmi oldschoolowo, może takie było założenie, ale nie bardzo mi tutaj pasuje. Klimatyczny damski głos w tle jak najbardziej na plus. Teledysk dobrze dobrany i zmontowany.


RE: Paramarimbo- Keep Your Love - Paramarimbo - 22.05.2015

Dzięki za opinie :) popróbuje z innymi hihatami :) aczkolwiek taka była koncepcja żeby ten oldskoolowy hihat nadawał takiej housowosci, a reszta tworzyła atmosferę. co do skrzypienia on jest odrobinę urozmaicony ale trzeba się wsłuchać :) ale też z nim pokombinuje. bardziej mi chodzi o ocene artyzmu tego utworu :) kwestuje techniczne zawsze można poprawić


RE: Paramarimbo- Keep Your Love - koozka - 22.05.2015

Ciekawe dźwięki ;)



Spam = Warn
RaNi/Works



RE: Paramarimbo- Keep Your Love - patorecydywa - 23.05.2015

Fajny numer. Ten flangowany basik wydaje się fajny i wyraźny, do momentu, kiedy wchodzi bardzo głośna stopa. Wtedy wydaje się że jest za cichy (albo stopa za głośna). Wokal nie przebija się za dobrze przez te przeszkadzajki i z akcentami poustawianymi co pół taktu. Fajna realizacja jednakowoż i muzycznie również chwyta mnie za ucho.


RE: Paramarimbo- Keep Your Love - Paramarimbo - 23.05.2015

Masz racje stope trzeba trochę przyciszyć :)


RE: Paramarimbo- Keep Your Love - abyssMB - 23.05.2015

no kapitalny kawałek a ten basik genialny , ten oldschoolowy hat są momenty, że mi pasuje ale jak wchodzi to niewpólgra z resztą utworu. Poza tą uwagą nie mam uwag bardzo dobra produkcja.


RE: Paramarimbo- Keep Your Love - 5zym - 23.05.2015

hej , super kawalek, zawodowy teledysk!

bardzo porzadny mix, wlasciwie nie mialbym nic do zarzucenia pod wzgledem technicznym
moze oprocz tego hihatu ktory bym delikatnie zmiekczyl/ przyciszyl :)

calosc swietnie sie klei ! a z teledyskiem wspolgra idealnie!

gratulacje
5/5


RE: Paramarimbo- Keep Your Love - Shabboo Harper - 24.05.2015

Przyciągający uwagę flow. Wymyślny bas i specyficznie ułożony wokal. "-": jw plus lekko nużący temat. W moim odczuciu, krótszy byłby bardziej konkretny przy tak skromnym aranżu. Pokuś się jeszcze o jakieś fxy w tle i będzie to wielce oryginalny kawałek. <takjest>


RE: Paramarimbo- Keep Your Love - Zirds - 24.05.2015

Bardzo fajnie mi te hihaty tutaj grają. Podoba mi się też to skrzypienie - bardzo ładnie zaaranżowane. Brzmienie jest suche, ale to nie znaczy, że złe :)


RE: Paramarimbo- Keep Your Love - Almhome - 29.05.2015

Bardzo ciekawa kompozycja, jedynie mi w niektórych miejscach nie pasuje hihat. Tak to bardzo ciekawy klimat, wykonanie na odpowiednim poziomie :)
W sumie nic dodać nic ująć :P