MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) (/temat-house-david-guetta-ft-sia-titanium-bartas-pl-remix--15055)



David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Bartas_PL - 23.05.2015

Mój poprawiony remix.Co o tym sądzicie ?Dobry,trochę lepszy,czy nadal beznadzieja?Bardzo proszę o komentarze.


Brak prefiksu, niepoprawna nazwa tematu
LocoMatt



RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Beatzer - 23.05.2015

Na początku dodam, że w tym utworze zwykłym uchem nie da się wyczuć odpowiedniej tonacji aż tak szybko. Tak jest np. również z Rather Be Clean Bandits. Brałem się za niego i ogółem dupa.

No tak. Tonacja nie ta, przejścia za ostre, drop nie jest zbytnio zadawalający. Perkusja jakaś taka... nie hałsowa. Ogółem - Sporo pracy przed tobą, ziom. Powodzenia! ;)


RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Zirds - 23.05.2015

Bartas, albo jesteś trollem muzycznym, albo idiotą, który nie potrafi czytać i czerpać wiedzy. To nawet nie jest utwór, a karykatura debilizmu. Dzieci z Zespołem Downa umieją dobierać tonację do różnych dźwięków, a z Tobą jak grochem o ścianę...


RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Revnotes - 23.05.2015

Próbowałem, ale nie dałem rady przesłuchać w całości. Kompletnie nic tu nie gra tak jak powinno jeżeli nie jesteś w stanie dobrać tonacji do acapelli, to może zwyczajnie odpuść sobie remixowanie. Zajmij się jakimś trackami autorskimi, a po pewnym czasie, gdy zaczniesz już "słyszeć", że się tak wyrażę, spróbuj swoich sił ponownie.

Wybacz, jest bardzo źle.


RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Shutara - 24.05.2015

Chciałbym coś pochwalić, ale nawet na siłę nie mogę nic takiego znaleźć. Czuć tutaj brak faktycznego pomysłu, dopasowywanie średnio obrobionych presetów/sampli na siłę. Już nie wspomnę o tym, że tonacja faktycznie nie ta, pasma się wzajemnie zjadają o miejsce w utworze, a za to delay'owane jebnięcie w 2:50 mam ochotę pójść siedzieć za strzelanie z okna do szczeniaków.
Wybacz Bartas, ale na Twoim miejscu bym zapomniał o tym projekcie. Dużo pracy Cię jeszcze czeka ;)


RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Zirds - 24.05.2015

(24.05.2015, 19:35)Zathura napisał(a): Chciałbym coś pochwalić, ale nawet na siłę nie mogę nic takiego znaleźć. Czuć tutaj brak faktycznego pomysłu, dopasowywanie średnio obrobionych presetów/sampli na siłę. Już nie wspomnę o tym, że tonacja faktycznie nie ta, pasma się wzajemnie zjadają o miejsce w utworze, a za to delay'owane jebnięcie w 2:50 mam ochotę pójść siedzieć za strzelanie z okna do szczeniaków.
Wybacz Bartas, ale na Twoim miejscu bym zapomniał o tym projekcie. Dużo pracy Cię jeszcze czeka ;)

Ja bym na jego miejscu zajął się hodowlą bydła... albo nie bo mógłby tak samo źle traktować zwierzęta jak muzykę, którą psuje.
Bartas - może zacznij zbierać znaczki. Toż to tanie i bardzo popularne hobby, no i nie będziesz nikomu kaleczył słuchu...


RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Beatzer - 24.05.2015

Cytat:Ja bym na jego miejscu zajął się hodowlą bydła... albo nie bo mógłby tak samo źle traktować zwierzęta jak muzykę, którą psuje.
Bartas - może zacznij zbierać znaczki. Toż to tanie i bardzo popularne hobby, no i nie będziesz nikomu kaleczył słuchu...

Całkowicie nie rozumiem tego, co napisałeś. Nikt tu nie będzie nikogo strącał z kręgu fascynacji muzyką. Niektórym to wychodzi (na początku) dobrze, niektórym trochę źle. Nie każdy ma słuch muzyczny absolutny i od razu nie będzie mu to wychodziło perfekcyjnie. Ważna jest tolerancja. Przede wszystkim. Dziękuję.


RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Zirds - 24.05.2015

(24.05.2015, 20:00)Beatzer napisał(a):
Cytat:Ja bym na jego miejscu zajął się hodowlą bydła... albo nie bo mógłby tak samo źle traktować zwierzęta jak muzykę, którą psuje.
Bartas - może zacznij zbierać znaczki. Toż to tanie i bardzo popularne hobby, no i nie będziesz nikomu kaleczył słuchu...

Całkowicie nie rozumiem tego, co napisałeś. Nikt tu nie będzie nikogo strącał z kręgu fascynacji muzyką. Niektórym to wychodzi (na początku) dobrze, niektórym trochę źle. Nie każdy ma słuch muzyczny absolutny i od razu nie będzie mu to wychodziło perfekcyjnie. Ważna jest tolerancja. Przede wszystkim. Dziękuję.

Jak zdawałem na UŚ na fortepiany to na pierwszym teście mi powiedzieli, że mam słuch absolutny... Dziękuję.
Słuchałeś jego innych utworów? Od tego są komentarze by czerpać z nich jakieś wnioski. Po tym chłopaczku widać, że jednak nie korzysta z funkcji pobierania doświadczenia i wiedzy.


RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Revnotes - 24.05.2015

Regulamin forum nie przewiduje przenoszenia do kosza nawet tak kiepskich utworów jak ten oraz banowania ich autorów. Zirds, jeżeli przegapiłem punkt przeczący moim słowom, proszę popraw mnie. Nie rozumiem dlaczego pragniesz chłopaka ukamienować. To forum nigdy nie było oknem wystawowym dla rodzimych producentów, myślę że wszyscy traktujemy je raczej jako miejsce, gdzie możemy wymienić swoje doświadczenia oraz zdobyć nową wiedzę. Bartas_PL napisał te 17 postów, a więc wierzę, że pragnie wiedzę zdobywać i rozwijać się w kierunku produkcji muzyki. Doskonale rozumiem, jak ciężkie są początki osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z muzyką (w sensie od kuchni).

Zirds, jak długo żyjesz na tym świecie, żeby doradzać komuś jak ma pokierować swoim życiem? Być może nie doceniam Twojego fenomenu w tej dziedzinie. Rozumiem krytykowanie czyjejś muzyki, w końcu również temu ma służyć forum, ale Ty uderzasz w czyjąś godność, a to już jest po prostu chamstwo. Zdaję sobie sprawę, że od teraz nie będę Twoim ulubieńcem, ale również wierzę, że przemyślisz sprawę i pozostaniesz przy swojej lepszej stronie, ponieważ wiele już wniosłeś dobrego do tego miejsca.

Peace! :)


RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Zirds - 25.05.2015

Nie napisałem nic o przenoszeniu do kosza. Ubzdurałeś sobie coś... ;)
Co do kierowania kogoś jak ma żyć to nic takiego nie robię, nie jestem od tego... Każdy podąża swoją drogą, a to, że ktoś coś powie, skrytykuje, dokuczy to już jest obraz ciężkiego, prawdziwego życia, które nas otacza. To, że nazwałem kogoś idiotą czyni ze mnie chama? Nie popadajmy w skrajności.
Wszystko co chciałem napisać to napisałem już w tym temacie w postach powyżej.

Też nie jestem specjalistą, super producentem, nie wydałem nic w żadnej wytwórni, popełniam błędy w produkcji, produkuje utwory bardzo schematyczne... ale korzystam z porad innych i poprawiam to co mam poprawić... uczę się na błędach :)

I nie obrażę się na Ciebie Rev bo nie mam po co, ale nie jestem też tak pompatyczny i nie wyrażam się tak pięknie i wyniośle jak Ty... jestem szczery i przez to możliwie, że odbieracie mnie jako bezczelnego chama i prostaka. A to, że do niektórych słodkie pierdzenie i zagłaskiwanie nie pomaga to trzeba próbować innych sposobów ;)

Peache and Orange


RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - Kaper - 25.05.2015

Długa droga przed tobą kolego. Trzeba najpierw zacząć od nauczenia się przyjmowania krytyki na klatę, potem teori miksu i kompozycji, potem może aczkolwiek niekoniecznie budowa i wydźwięk akordów :) Gdy to wszystko będziesz miał chociaż w palcu serdecznym, nie koniecznie w małym Twoje produkcje pewnie znajdą się na beatporcie. Na tą chwilę musisz spokornieć i katować dalej bo remiks to kompletna klapa pod względem np. miksu. Nie wspomnę o fałszach :)


RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - shkodnick - 26.05.2015

Widać, że masz zapał do tworzenia więc nie zniechęcaj się tym co inni piszą tylko pracuj dalej a efekty przyjdą na pewno. Oglądaj więcej tutoriali, ćwicz a usłyszysz zmianę na lepsze. Tego akurat nie da się słuchać ale każdy musi jakoś zaczynać :)


RE: David Guetta ft. Sia - Titanium (Bartas PL remix) - veQ. - 26.05.2015

Jak dla mnie, tutaj nic nie gra :D