MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Shabboo Harper - Sanctuary - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Shabboo Harper - Sanctuary (/temat-ambient-shabboo-harper-sanctuary)

Strony: 1 2


RE: Shabboo Harper - Sanctuary - Kveon - 21.06.2015

Musiało Mnie kiedyś przywiać do Twojego tematu, musiało :)
I dobrze, że przywiało, bo napiszę, że ten ambient jest bardzo dobry, piękny wstęp, ładny "wokal" jeśli można tak to nazwać, nawet nie wiem zorientowałem się kiedy to minęło. Dobry aranaż, nie wieje nudą przez cały utwór. Perkusja dobra, synthy też, masz 5/5 :)


RE: Shabboo Harper - Sanctuary - Amer - 22.06.2015

psychodelicznie , nie umiem oceniać takiej muzyki , świetnie nadaje się gdy ma się pustkę w głowie i sercu by nieco przywołać myśli do pierwotnego stanu.


RE: Shabboo Harper - Sanctuary - funkyfella - 26.06.2015

Uzależniające ! Nie wiadomo kiedy, a słucham już 4 raz z rzędu :) I chociaż dopiero tu raczkuje to najlepsze co słyszałem na tym forum jak dotąd. Piękna głębia, naprawdę można się zrelaksować i zawiesić. Każdy dźwięk przemyślany, słychać tu dużo pracy, nie ma czego dodać nie ma czego ująć. Jak dla mnie 9/10 propsuję :)


RE: Shabboo Harper - Sanctuary - UF_Glomma - 28.06.2015

mocny ambiencior. fajnie wszystko brzmi. reverb tłumaczy cały kawałek jak to w tym rodzaju. aranż, trzy wymiary-been taking care of. 4,4(44)


RE: Shabboo Harper - Sanctuary - chrisniers - 30.07.2015

Ciekawie wciągający klimat :) natrafiłem dziś na utwór i zapętlam trzeci raz :)
Wokal wspaniały, dodaje mnóstwo uroku całości. (Może ciut za głośno)
Bass fajny, głęboki. Dużo echa i pogłosów jedyna uwaga to panorama trochę zbyt płytko jeśli chodzi o bliżej dalej - możnaby to troszkę w tych kierunkach bardziej rozciągnąć - natomiast panning w tym przypadku działa wyśmienicie

Oceniając całość jest to naprawdę kawał świetnej roboty :)
Pozdrawiam


RE: Shabboo Harper - Sanctuary - Shabboo Harper - 16.09.2015

Gentlemen, od pewnego czasu nie gościłam w tym temacie i... czuję się w obowiązku do wyrażenia poniższego:

Almhome: Dziękuję Ci... :) Chciałam by melancholia, tajemnica przewodziły w tym klimacie...

Zathura: Cieszę się, że Tobie również podoba się "Sanctuary" ;).

RaNi/Works:

Cytat:Ożesz w mordebele, łojapierdziutt łokurdebele.

Ha ha ha... To jeden z urokliwszych komentarzy, który otrzymałam.<dziekuje>

Kveon:

Cytat:Musiało Mnie kiedyś przywiać do Twojego tematu...

Wojtku, niech tenże "wiatr" towarzyszy Tobie i mnie w twórczych przypływach względem siebie ^^.

Amer:

Cytat:świetnie nadaje się gdy ma się pustkę w głowie i sercu by nieco przywołać myśli do pierwotnego stanu.

Hmm, intrygujące... Życzę Ci pogody ducha <thumbup> i dziękuję za post.

FunkyFella:

Cytat:Uzależniające !

"My pleasure"... "My philosophy"... ^^

Cytat:Każdy dźwięk przemyślany, słychać tu dużo pracy...

Taaak, przyjemny wysiłek... I cudne wyróżnienie od Ciebie. Dziękuję :).

UF_Glomma:

Cytat:mocny ambiencior...

<takjest> Jestem szczęśliwa, iż osiągnęłam ten efekt. Radek, pozdrawiam Cię ciepło...

chrisniers:

Twoje uwagi przyjmuje... Dziękuję za przychylny komentarz. ;)


RE: Shabboo Harper - Sanctuary - MUZYK.72 - 21.11.2015

Mistyczne, tajemnicze, mroczne...
Pozdrawiam :D


RE: Shabboo Harper - Sanctuary - Shabboo Harper - 27.11.2015

Cytat:Mistyczne, tajemnicze, mroczne...

Muzyku.72, dziękuję Ci za komentarz. Ów "mistycyzm" w treści mego utworu to faktycznie zmysłowe zwierzenie z tęsknoty do kochanka... ^^


RE: Shabboo Harper - Sanctuary - Wizzardius - 27.11.2015

Mimo, że kompletnie nie moje klimaty, to brzmi jak majstersztyk, jest bardzo specyficzny klimat, fajny balans głośności. Można na te sześć minut wejść do troche innego świata. Trzeba by tego posłuchać o 04:20 pm, to na 100% bym skminił przesłanie tego kawałka ;D


RE: Shabboo Harper - Sanctuary - Deonite - 30.11.2015

Ambient to nie za bardzo moje klimaty, aczkolwiek lekko zbliżone do orchestrala, no ale przynajmniej w nim nie muszę się mordować z padami (tego nie lubię).

No ale muszę przyznać, wrzuciłaś finezję gatunku, dopracowanie utworu pod każdym względem, rasowość gatunku i... Twój własny styl, wszystko to wrzuciłaś do garnka, opatrzonego nazwą "Ambient" :D

Ambient zawsze kojarzył mi się z tym, że pewna składnia dobranych sampli brzmiąca harmonijnie wzbudza u słuchacza poczucie jakby innego świata muzyki. Jeszcze raz gratuluję udanej produkcji i życzę sukcesów "On the Ambient area" :)


RE: Shabboo Harper - Sanctuary - Shabboo Harper - 28.12.2015

Wizzardius:

Cytat:"...brzmi jak majstersztyk, jest bardzo specyficzny klimat, fajny balans głośności. Można na te sześć minut wejść do troche innego świata."

Marcinie, dziękuję Ci za tak życzliwy komentarz. Ogromnie się cieszę, że podoba Ci moje "Sanctuary". Naprawdę... ;)

Deonite:

Cytat:"...muszę przyznać, wrzuciłaś finezję gatunku, dopracowanie utworu pod każdym względem, rasowość gatunku i... Twój własny styl, wszystko to wrzuciłaś do garnka, opatrzonego nazwą "Ambient"... gratuluję udanej produkcji i życzę sukcesów..."

... ^^ To niepowtarzalna radość "zasłużyć" na taaaką wypowiedź. Jestem szczęśliwa, iż świat moich myśli i emocji "okraszony" wyrafinowaną melodią zyskał Twoją akceptację. Deonite, dziękuję.


Ladies and Gentlemen,

pozwolę sobie na krótką refleksję. Tak się złożyło, iż jest to mój 1000. post. "Sanctuary" jest pierwszym utworem, który odważyłam się przedstawić Wam z mego profilu w MusicProducers i... początkiem "wszystkiego" co tyczy mego "bytu" tu. To szczególny moment. Tak czuję. Będąc częścią Forum od kwietnia tego roku doświadczyłam cudownych chwil, wsparcia od utalentowanych i kreatywnych Producentów, serdeczności i zachęty do dalszego tworzenia mojej muzyki. Niektórych z Was traktuję jak "bratnie dusze". Obecność w MP to (edukacyjna) przyjemność, która niejednokrotnie cieszy me zmysły. Dziękuję za ciepłe przyjęcie, wszelkie komentarze odnośnie moich utworów i... obiecuję Wam "ciąg dalszy". Ufam, iż tak jak Wy jesteście dla mnie, tak i ja zrewanżuję się Wam zawsze szczerością, przychylnością i ciepłym uśmiechem :).

Anna