MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Synthphonia - Heroes - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL Synthphonia - Heroes (/temat-classical-synthphonia-heroes)



Synthphonia - Heroes - Cris - 24.05.2015

Witajcie.
Zapraszam do przesłuchania mojego utworu "Heroes" który został wydany właśnie w kompilacyjnym albumie "Limitless" , Hollywoodzkiej wytwórni Switch Music Group

[Obrazek: artworks-000117681864-4r7r0v-t500x500.jpg]




RE: Synthphonia - Heroes - Shutara - 24.05.2015

Eargasm. Wspaniale zgrany fortepian ze smyczkami...ze wszystkim. Rodem z jakiegoś filmu wojennego, mrr. Pięć, gimme moar!


RE: Synthphonia - Heroes - abyssMB - 24.05.2015

Monument uwielbiam takie granie piękne .


RE: Synthphonia - Heroes - Zirds - 25.05.2015

Melodia przypomina mi Main Theme z Morriwind'a.
Świetny utwór. Świetnie wszystko współgra. Nie mam nic do zarzucenia :)
Gratulacje!
5/5


RE: Synthphonia - Heroes - Kaper - 25.05.2015

Wow!! Mega wypas! Wszystko gra jak powinno, utwór buduje emocje, i te zdjęcie ziemi idealnie pasuje! :) Idealny utwór do kolejnej części Transformersów :) Gratulacje tak udanej produkcji :)


RE: Synthphonia - Heroes - proph3t88 - 25.05.2015

Cris Ty normalnie mnie zabijasz myślowo :D Jeruna jak ja chciałbym miec tyle czasu żeby poświecic sie tak symfonii :) A tu tylko pare dni w miesiącu jest okazja coś popracowac :/ Ale jesteś inspiracją to ważne człowiek siada w tygodniu słucha utworów i miedzy innymi Twoich i pisze swoje w weekend :) ale no co tu gadac :) sładnie ładnie czysto :)


RE: Synthphonia - Heroes - Mestor - 25.05.2015

Rewelacja! Idealnie oddaję klimat np. epickiej bitwy lub coś w tym stylu.
Słuchając podkładałem różne sceny z filmów i wrażenie było jeszcze lepsze. Oczywiście 5/5


RE: Synthphonia - Heroes - Cris - 25.05.2015

(25.05.2015, 16:24)proph3t88 napisał(a): Cris Ty normalnie mnie zabijasz myślowo :D Jeruna jak ja chciałbym miec tyle czasu żeby poświecic sie tak symfonii :) A tu tylko pare dni w miesiącu jest okazja coś popracowac :/ Ale jesteś inspiracją to ważne człowiek siada w tygodniu słucha utworów i miedzy innymi Twoich i pisze swoje w weekend :) ale no co tu gadac :) sładnie ładnie czysto :)

Dzięki wielkie za tak ciepłe przyjęcie ;) dla mnie fakt że znalazłem się na Limitless to mega duży prywatny sukces, ponieważ jestem tam na równi z takimi kompozytorami jak Ivan Torrent czy Nick Murray, a oni są już najwyższą półką kompozytorów "trailerowych".

Prophet, dla mnie to wielkie wyróżnienie, że jestem dla Ciebie inspiracją !


RE: Synthphonia - Heroes - Shabboo Harper - 26.05.2015

<gwizdze>, obok Ivan'a Torrent'a.
Cris, szczerze Ci gratuluję... Bohaterze.


RE: Synthphonia - Heroes - Stiopa - 26.05.2015

Ja tylko spełnie swoją powinność i napiszę, że super mega świetne itd :P Znasz już moje zdanie od dawna. Dałem 5 zanim zacząłem słuchać :P Jako nieliczny, potrafisz w takim krótkim utworze pzekazać tyle emocji.
Pozdro


RE: Synthphonia - Heroes - chafer - 26.05.2015

Wszystko mi się podoba. Klimat, brzmienie instrumentów... Słychać profesjonalizm. Daleko zajdziesz, jestem tego pewny!


RE: Synthphonia - Heroes - Almhome - 29.05.2015

Coś pięknego! Profesjonalna robota :D