MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT SaxyStorm - Destination - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT SaxyStorm - Destination (/temat-chill-out-saxystorm-destination)



SaxyStorm - Destination - Stormsoundsystem - 29.05.2015

Teraz troche spokojniej :)


Pozdrawiamy ;)


RE: SaxyStorm - Destination - chafer - 29.05.2015

Wciągające - dałem się ponieść. Pianino i saksofon... super. Bardzo dobry utwór. Jedyne zastrzeżenia mam do barwy werbla, który wchodzi w 1:57 (mógłby być m.in. jaśniejszy), ale potem od 2:25 już jest świetnie więc pewnie taki był Wasz zamysł kompozycyjny.

5/5


RE: SaxyStorm - Destination - Stormsoundsystem - 29.05.2015

My zawsze mamy jakies dziwne problemy z werblem ... Niestety ciągle działamy bez dobrych monitorów... i stąd te problemy. Miejmy nadzieje, że czerwiec będzie przychylny dla nas i monitory się pojawią :)
Pozdrawiamy :)


RE: SaxyStorm - Destination - Zirds - 29.05.2015

Daj mi wersje bez werbla dorobię Wam tylko sam werbel taki jaki by mi w tym utworze pasował.
Jest świetnie i rewelacyjnie, niesamowicie melodyjnie, zajebiście!!!!!!!!!!111111111111


RE: SaxyStorm - Destination - Layap - 30.05.2015

PRZE! Kojarzy mi się z atjazz, klimaty glitch-jazzu. Fajnie dobrane brzmienia, widać co jest na pierwszym planie, co ma być zauważalne dla słuchacza. Inteligentna muzyka, o co trudno w naszych czasach. Gratuluję :)


RE: SaxyStorm - Destination - Zirds - 30.05.2015

Jeszcze raz ja. Słucham ciągle tego utworu! Jestem pod wrażeniem kolejny raz! Te trąbki to jak połączenie Bonobo z jakimś lajtowym drum and bassem!


RE: SaxyStorm - Destination - piotr979 - 30.05.2015

bardzo dobry utwór, ciekawie się rozwija, przyjemnie się słucha.i pianino z fajną rytmiką.


RE: SaxyStorm - Destination - Shabboo Harper - 30.05.2015

Intro troszkę niedopieszczone ^^. Sax a'la David Sanborn, zmysłowy; piano misternie "kołysze się" wśród pastelowych Djembe. Jest miekko, łagodnie, wręcz poetycko; aż wreszcie wspaniale potęgujecie klimat. Jedyny minus to ten ostrzejszy werbel. Utwór pogodny jak bezchmurne niebo... :).


RE: SaxyStorm - Destination - libra_makowski - 1.06.2015

Świetny kawałek! Mi ten werbel pasuje. Tylko słuchać :D.


RE: SaxyStorm - Destination - Mat.Mor.Raw - 3.06.2015

Jak dla mnie brzmi jak skrzyżowanie Pink Freud, Kenny G i Roni Size. Zaczyna się chilloutowo, aby w dalszej części wejść w klimaty chillstep. Bardzo przyjemnie się tego słucha. Instrumenty akustyczne świetnie współgrają z połamaną perkusją. Cieszę się, że snare jest trochę inny niż zazwyczaj w kawałkach dnb, dodaje to trochę oryginalności, a wg mnie wcale nie przeszkadza. Moja ocena 5/5 i dodane do ulubionych.


RE: SaxyStorm - Destination - Stormsoundsystem - 28.09.2015

Wersja juz poprawiona minimalne zmiany i werbel podreperowany czekamy tylko na mix mysle w przyszlym tygodniu i bedzie dostepny na stronce
Pozdrawiam


RE: SaxyStorm - Destination - Stormsoundsystem - 4.10.2015

Myślę, że ta wersja już zostanie .


RE: SaxyStorm - Destination - Zirds - 5.10.2015

Perkusja za cicho ;)