MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Divine Frequency - The Eternal Ripple - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Divine Frequency - The Eternal Ripple (/temat-trance-divine-frequency-the-eternal-ripple)



Divine Frequency - The Eternal Ripple - Divine Frequency - 29.03.2012



<impreza>


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple - das2sin - 29.03.2012

Jesli to demo to oecniam jako demo wiec aranz lezy i to od razu Ci mowie:P bo na fulla mi to nie wyglada, za szybkie wejscie intro do poprawy przejscie w back main za szybkie ale zejscie do brejka juz lepsze i to zdecydowanie. Zrezygnuj z hatow i clapa na wejsciu do main partu takie moje zdanie:). Za sybko wszedl main part. Lead dobrze brzmi ale kick malo słyszalny. Popracuj nad aranzacja swojego kawałka a bedzie git:). Nie jest zle ale moze byc jeszcze lepiej. Pracuj:)


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple - cinekkk1 - 29.03.2012

Zbyt agresywny początek. Już w pierwszej sekundzie, leci kilka elementów, a one powinieneś je dodawać stopniowo np co 8 taktow, inny element. 0:56 trochę brzmi to jak pompka, a nie jak trance. 2:12 ten chropowaty dźwięk moim zdaniem nie pasuje do breaka. glowny motyw tu jest już lepiej, brzmi to jak trance, a nie jak pompka. Glowna melodia w glownym motywie, jest troche słabo wyczuwalna, ale może taki był zamiar. Ogólnie to, żeby nie wychodziła ci pompka, to staraj sie układać bardziej skomplikowane bassy, i unnikać tego zeby w jednym momencie sama grała perka (kick, hat, clap) i sam bass. Wtedy to brzmi trochę prosto, i wystarczyloby dac tylko wokal, zeby wyszlo jakies dance, a ma byc przecież trance :).


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple - Matson - 7.04.2012

W niektórych momentach jest za duża kompresja na sumie,
Motyw do mnie nie przemawia, jest taki nijaki,
Resztę powiedzieli przedmówcy,
Pracuj dalej ;)

Pozdrawiam 8)


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple - Aitra - 13.04.2012

to ma naprawde duzy potencjal i moznaby z tego zrobic naprawde rewelacyjny numer , serio bierz sie za to ostro bo pomysl rewelacja


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple - Divine Frequency - 15.04.2012

(13.04.2012, 18:22)AuroraTranceify napisał(a): to ma naprawde duzy potencjal i moznaby z tego zrobic naprawde rewelacyjny numer , serio bierz sie za to ostro bo pomysl rewelacja

Dzieki Goska :P
Pomysle jeszcze ale tak na 75% zabiore sie jeszcze raz za to. Poza tym to moj 1 kawalek w tym gatunku a ze geniuszem nie jestem to ciezko mi bylo wszystkie bledy wylapac :)


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple - Aitra - 15.04.2012

Wiedz jedno ;) Jezli bylbys slawny to z takim utworem moglbys podbic caly swiat bo ludzie tesknia za taka "old" muzyka i uwielbiaja takie numery bo najlepiej mozna sie przy nich bawic a przecietny sluchacz nie zwraca uwagi na jakas kompresje czy haty , Wydaj to gdzies , pozdrawiam ;) a i nie ograniczaj sie mieszaj style bas moim zdaniem jest prosty tak jak bylo to w dawnych utworach super nie moge sie nasluchac :)


RE: Divine Frequency - The Eternal Ripple - Divine Frequency - 15.04.2012

(15.04.2012, 21:02)AuroraTranceify napisał(a): Wiedz jedno ;) Jezli bylbys slawny to z takim utworem moglbys podbic caly swiat bo ludzie tesknia za taka "old" muzyka i uwielbiaja takie numery bo najlepiej mozna sie przy nich bawic a przecietny sluchacz nie zwraca uwagi na jakas kompresje czy haty , Wydaj to gdzies , pozdrawiam ;) a i nie ograniczaj sie mieszaj style bas moim zdaniem jest prosty tak jak bylo to w dawnych utworach super nie moge sie nasluchac :)

Myslalem ze nie znajde osoby ktora ma podobne zdanie na temat nie trzymania sie regul i komponowania :) Cieszy mnie to, z ta roznica tylko ze nie mam zamiaru byc kiedykolwiek komercyjnym producentem... wiece nie wydam na pewno :P Ale postaram sie rozkrecic ta nute :)