MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Condi - Don't Miss - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Condi - Don't Miss (/temat-house-condi-don-t-miss)



Condi - Don't Miss - Condi - 2.06.2015

Diskaczowo/Frenczowo
Jako ciekawostkę dodam, że początek tego kawałka miał miejsce aż 2 lata temu. Zapraszam ;)




RE: Condi - Don't Miss - Zirds - 2.06.2015

Niczym Modjo albo Dj Spiller. Podoba mnie się to!


RE: Condi - Don't Miss - Shabboo Harper - 3.06.2015

Hmm, hmmm... Ok, "powiem" tak: kawałek z "tasiemcowym" intro; beat a'la Phats and Small (Turn Around) zbyt skojarzeniowy; wokal w pewnym momencie jest "dokuczliwy"; klimat owszem jakiś istnieje , lecz do 1:45. Potem tak skromnie "okraszone" nutki, już w nużącym tonie, nie przykuwają mej uwagi... Condi, sorry :(.


RE: Condi - Don't Miss - Zirds - 3.06.2015

To się nazywa droga koleżanko French House. Phat'n'Small kojarzyłem z jego poprzednim utworem w tym dziale ;)


RE: Condi - Don't Miss - Shabboo Harper - 3.06.2015

I...?


RE: Condi - Don't Miss - Condi - 3.06.2015

Shabbo... French nie jest muzyką którą wielbią tłumy. I nie mówię tu o Frenchu pokroju Daft Punk bo każdy kto głębiej siedzi w tym temacie ma świadomość że Daft Punk przestał być Frenchem po Homework'u. To jest pewien styl; w tworzeniu tego. Gdybym podesłał Ci playlisty z Frenchowymi kawałkami stwierdziłabyś, że prawie każdy z nich taki jest. Nudny i zapętlający się, jedni to kochają drudzy nienawidzą. Co do skojarzeniowości... Nazwałbym to raczej klasycznym brzmieniem. I na końcu to co nazywasz skromnością to użycie analogowych brzmień które celowo miały brzmieć vintage'owo.


RE: Condi - Don't Miss - Fly - 3.06.2015

Chociaż nie są to moje klimaty,to muszę stwierdzić,że naprawdę mi się podoba :) Taki,lekki przynajemny klimat,idealny na tą porę roku :) wszystkie dźwięki do siebie pasują, tworząc kompletną całość, techniczne również ok.

Oby tak dalej :)


RE: Condi - Don't Miss - Shabboo Harper - 3.06.2015

Fragment mego komentarza do Twego "About Her":
Cytat:Gatunek, jeśli mi wolno tak rzec, nie jest istotny. Te definicje, kryteria czasem są piekielnie męczące... Czuję muzykę instynktownie i faktycznie liczy się tylko moje wrażenie. To ukucie w sercu, ten przebłysk w myśli i... już. Taka relacja z twórcą poprzez wkroczenie w świat stworzonych melodii, autorskich inspiracji jest wyjątkowa. Nie potrzebuję tego określać w jakiejś kategorii muzycznej.


Cytat:Gdybym podesłał Ci playlisty z Frenchowymi kawałkami stwierdziłabyś, że prawie każdy z nich taki jest. Nudny i zapętlający się, jedni to kochają drudzy nienawidzą. Co do skojarzeniowości... Nazwałbym to raczej klasycznym brzmieniem. I na końcu to co nazywasz skromnością to użycie analogowych brzmień które celowo miały brzmieć vintage'owo.

Condi, lubię French House; obok Jazzu, R&B'a, Funk'u czy Soul'u. To jeden z tych gatunków, który szczególnie faworyzowałam w (tradycyjnym) radiu. W pewnym stopniu, w moim środowisku byłam "promotorem" tego stylu...
"Nie nienawidzę..." To uczucie jest mi obce, szczególnie w muzyce.
Ogromnie cenię Twoją twórczość i szanuję artystyczną wizję, jej wyrafinowany charakter. Kilkakrotnie już to wyrażałam. Po prostu "Don't Miss" nie urzekł mnie, tak jak Twoje poprzednie produkcje. I dobrze o tym wiesz... ;)


RE: Condi - Don't Miss - Santani - 4.06.2015

Nic dodać nic ująć. Trudno komentować utwory na tej stronie. Większość z nich jest na najwyyższym poziomie :D


RE: Condi - Don't Miss - Z3KE - 7.06.2015

Przyjemny motyw główny, wszystko tam dosyć miło pływa - może można by było tam pokusić się o nieco więcej ale w sumie nie wypowiadam się bo to nie mój styl =D Jedno jednak co przykuło moją uwagę to to że motyw od 2:45 jakby odrywał się od reszty...Brzmi dokładnie tak jakby był w zupełnie innej tonacji. W każdym bądź razie jednak wcześniejsze 2:45 były naprawdę dobre :)


RE: Condi - Don't Miss - UF_Glomma - 7.06.2015

FUNK! i tu mnie masz. jabym mu jeszcze troche dożucił żeby jeszcze mejk yt fanki. inny synth na brejk od 2 min. ale i tak 5


RE: Condi - Don't Miss - Mish Alien - 21.07.2015

Niczym La Roche ;D dobrze technicznie, fajny klimat :)