MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) (/temat-hardstyle-maciej-the-maciej-luv-%C3%BC-a-n-d-y-feat-lebanese-president)



maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) - TheMrR - 8.06.2015

yo!

Koleżka z Libanu wysłał mi snapchata jak ujarany krzyczy "fuck you Andy!". Zainspirowany tym nagraniem postanowiłem skleić kawałek z użyciem jego głosu jako linii melodycznej. Żeby nie prezentować wam niczego na sucho, skleiłem teledysk z niezobowiązujących filmów zebranych w czasach mojej nauki w Szczecinie, a potem Bośni i Hercegowinie, czyli na przestrzeni trzech lat. Efekt możecie zobaczyć poniżej:




RE: maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) - Kaper - 9.06.2015

Chciałbym coś napisać ale nie jestem w stanie ^^ Zabiłeś dzisiaj mi wenę tym kawałkiem :P


RE: maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) - TheMrR - 9.06.2015

To dobrze, czy źle?


RE: maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) - woziu122 - 9.06.2015

Ten kawałek jest strasznym zaginaczem neuronów. Wytrzymałem do 1:33, dalej nie dałem rady.

edit
Puściłem siostrze, uznała że ten kawałek świetnie by sie nadał do torturowania członków Państwa Islamskiego w celu wyciągania ważnych informacji.


RE: maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) - Shabboo Harper - 9.06.2015

Ach... TheMrR, czemuż tak "delikatnie"? Gdzie jest Sraczka? Lubię (i wolę) jego bytność w Twych... "urokliwych" tematach.
Dziś: <nonie>


RE: maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) - Knifeman - 10.06.2015

teledysk miód - nie mam pojęcia co tam się kurvva dzieje... i nie chcę wiedzieć :D

kick bardziej nawiązuje do jakiegoś starego gabbera, coś w ten design. Motyw główny cóż - jest. Cel chyba został osiągnięty a w takich utworach tylko to się liczy


RE: maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) - TheMrR - 10.06.2015

(9.06.2015, 23:02)Shabboo Harper napisał(a): Ach... TheMrR, czemuż tak "delikatnie"?

Bo to hardstyle. Poza tym ziomale z mojej szkoły nie biorą cięższych rzeczy z połykiem ;)

Knifeman, główny motyw przy staroświeckim kicku (bo to przesterowane 909) nawiązuje do współczesnego EDM.


RE: maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) - Qatem - 10.06.2015

Ale psychodela haha :D
szkoda że kick nie gra trochę szybciej i nie brzmi bardziej hardcorowo, uważam że wtedy miało by to bardziej profesjonalne ręce i nogi w owej dziedzinie :D


RE: maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) - Head - 18.06.2015

Ja pie**ole... Mistrz. Raz że sama nuta rysuje to ten teledysk dobija xd
Pozdrowienia dla kolegi z Libanu, swoją drogą ubity konkretnie xd


RE: maciej the maciej - Luv Ü A.N.D.Y. (feat. #Lebanese President) - KOT - 24.06.2015

Kolega z Libanu może składać podanie o nową gwiazdę internetu ahhaahhah Pozytywne pier***nięcie no i troche poryte haha