MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM MAB - Sunrise - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM MAB - Sunrise (/temat-film-mab-sunrise)



MAB - Sunrise - MAB - 12.06.2015

Taka kolejna krótka kompozycja w starych orientalnych klimatach. Słońce i piach. Pozdrawiam każdego komu chciało się posłuchać:)



RE: MAB - Sunrise - Shattered - 12.06.2015

Fajne kawałek, podobają mi się takie Słowiańskie klimaty ;) Idealnie pasuje do jakiejś gry w tych klimatach.


RE: MAB - Sunrise - Shabboo Harper - 14.06.2015

Lubię orientalne klimaty. Tę arcyróżnorodną melodyjność. Twoja kompozycja rzeczywiście kojarzy mi się z "Prince Of Persia". Jedyny "-" to brak pewnej wyrafinowanej "miękkości" dźwięków, które przy "Wschodzie Słońca" przesiąknięte byłyby pewnym "uśpionym" feelingiem. Background lekko nuży. Utwór cechuje odkrywczy aranż instrumentarium.
Michael, pozdrawiam Ciebie również...


RE: MAB - Sunrise - Abigail Noises - 14.06.2015

Aranż najwyższych lotów. Jednak ja nie lubię powtarzalności i choć w swojej klasie jesteś mistrzem, to nie jesteś w stanie mnie zaskoczyć. Gdybyś MAB tak pokusił się w pewnym momencie, np. w 1.16 wprowadzenie jakiegoś powtarzającego się bitu... I powstałby utwór do słuchania, bo tak to słuchacze zawsze Ci napiszą, że świetna muzyka do gier... Oczywiście to nie zarzut, ale z chęcią bym posłuchał czegoś w Twoim wykonaniu, gdzie łączysz dwa światy - rytm współczesnej muzyki i średniowieczno-orientalne klimaty.

Dałbym tylko 2/5 ale uchroniło Cię to hipnotyczne oko powyżej, które nakazało mi dać 4/5 O_o


RE: MAB - Sunrise - OProject - 15.06.2015

Akurat w Tv leciało o Egipskich terrorystach to i teledysk sie znalazł xd
Pasował by do gry Twierdza: Krzyżowiec xd
Profesjonalnie zrobiony utwór, lubię czasem posłuchać takich orientalnych klimatów chociaż bardziej ciągnie mnie do starego Goa Trance'u :P
Technicznie minimalnie za dużo góry na perkusji jak dla mnie, no i troszkę basu więcej... :P

(12.06.2015, 13:30)Shattered napisał(a): Fajne kawałek, podobają mi się takie Słowiańskie klimaty ;) Idealnie pasuje do jakiejś gry w tych klimatach.
SŁOWIAŃSKIE klimaty xd <matko> Piach, słońce, pustynie, plaże, piramidy... EUROPA! xd


RE: MAB - Sunrise - bukson - 16.06.2015

Rzeczywiście pasowałoby do jakiejś gry osadzonej w Egipcie, a może nawet do filmu o takiej tematyce :P Dobra kompozycja, ciekawie dobrane dźwięki, bardzo dobry aranż! Jestem na tak ;)


RE: MAB - Sunrise - MAB - 17.06.2015

Dzięki wszystkim za odsłuchy. Słowiańskie klimaty też mnie poruszyły:)

AdamW - może spróbuję jakichś połączeń ze współczesną muzyką, ale szczerze wątpię. Zdecydowanie bardziej wole takie czarowanie. Muzyka współczesna -zwłaszcza typowa elektronika - w znakomitej większości mi nie podchodzi a to czego warto słuchać skończyło się na latach maksymalnie 90 ubiegłego wieku. Ale gdyby ktoś chciał robić jakiś collab na zasadzie ja robię rzympolenie na starożytną modłę a ktoś to oprawia we współczesne rytmy to czemu nie. Zgadzam się na to już teraz.


RE: MAB - Sunrise - MAB - 19.06.2015

Jako, że stary link nie działa a nie mogę edytować już postu. Więc wrzucam nowy link do utworu tutaj: