MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE E.F.G. - Dots In Between - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE E.F.G. - Dots In Between (/temat-house-e-f-g-dots-in-between)



E.F.G. - Dots In Between - efg1 - 17.06.2015

Siema,

Chciałbym Wam pokazać drugi numer który znajdzie się na EPce razem z "Make It Count" - Dots In Between. Tym razem nie ma tu odpływających podróży, ten kawałek w zamyśle ma być parkietową bombą. Co myślicie?




Brak prefixu.
T-Sted



RE: E.F.G. - Dots In Between - Abigail Noises - 17.06.2015

No dół miksu potężny. Panorama świetna, pyka i lata wszystko z lewa na prawą i na odwrót, a jednocześnie nie ma chaosu. Według mnie to drugie, długie przejście 1:38s jest niepotrzebne, może powinieneś pociągnąć motyw przewodni i w nim coś zmieniać, ewentualnie skrócić to przejście. Końcówka słaba. Nie wiem czy to ''bomba parkietowa'', ale utwór udany. 4/5


RE: E.F.G. - Dots In Between - Kaper - 17.06.2015

Podchodzi mi to pod techno :) dla mnie parkietowa bomba brzmi nieco inaczej ale to pewnie dlatego, że siedzę w nieco innych klimatach. Technicznie wymiatasz, propsy. Nie ma się do czego przyczepić.


RE: E.F.G. - Dots In Between - efg1 - 17.06.2015

Hej, dzięki za opinię :) to nie jest cały utwór a jedynie jego wycinek... to czego tu nie ma to intro i outro perkusyjne. Końcówka się wycisza bardziej niż oryginalnie.


RE: E.F.G. - Dots In Between - Santani - 17.06.2015

Fajna nuta tak na spokojne wieczory w jakiejś restauracji nad morzem czy coś.
2:14 spodobał mi się ten motyw.
Na Twoim miejscu zmieniłbym troszeczkę bass, jakiś efekt czy coś.


RE: E.F.G. - Dots In Between - Shabboo Harper - 17.06.2015

Obecność lekko monotonnych Hi Hat'ów w pewnym momencie nuży, a ich takowe "zbycie" (wyciszenie) nie do końca podoba mi się, podobnie jak dźwięk od 2:00. Zbyt surowy w swej barwie. Bass fenomenalnie unosi utwór, choć jednolity w swym tonie gwarantuje solidny, trochę mistyczny beat. Większość fx'ów kunsztownie wpleciona w background. Technicznie soooo good. Kawałek kreuje świetny klimat, z lekka "posępną", ascetyczną nutą, acz zbliżoną w swym jednorodnym rytmicznie "wcieleniu" do czegoś a'la trans. Kojarzy mi się z natchnioną medytacją wirujących derwiszy. Ich taniec, a w tle... Twoje dzieło ^^.


RE: E.F.G. - Dots In Between - meatBall - 20.06.2015

ciężka lokomotywa ;D ale wiezie dobrze, przywołuje mi pozytywne wspomnienia :] technicznie, zazdraszczam.
synthy, typowo jak z jakiegoś starego dobrego house'u... bas mieli grubo, fenomenalnie się to zgrywa :]

pozdro


RE: E.F.G. - Dots In Between - RaNi/Works - 21.06.2015

Strasznie podobają mi się elementy perki. Kick, snarek, haty. Są elementy ambientu więc wyszła mega dobra techniawka. 5 leci.


RE: E.F.G. - Dots In Between - shadowfinder - 24.06.2015

bass arp bardzo udany, ten open hihat - zgadzam sie z shabboo...lekko denerwujacy. Chcialbym powiedziec cos bardziej pozytywnego, ale kurcze no, troche nudne sie to robi po jakims czasie. Natomiast technicznie wszystko wspolgra swietnie ze soba, za to wielkie komplementy!!


RE: E.F.G. - Dots In Between - ch4os - 24.06.2015

Motyw przewodni trochę mi przypomina kawałek z hotline miami. Kawałek trzyma poziom, przyjemnie się słucha. Siada.


RE: E.F.G. - Dots In Between - Shizzlematic - 24.06.2015

Ciekawy aranż, dźwiękowo i klimatem jak najbardziej na plus.
Mówisz, że nie ma odpływających podróży, ale i tak czuć ten trip ;P


RE: E.F.G. - Dots In Between - KOT - 24.06.2015

To jest parkietówka i to dobra!! ale nie typowa :P znam sporo klubów gdzie puszczają taką muzykę i wolędo nich chodzić niż do takich gdzie w kółko tylko dudni stopa i tzw dobicie :P Luźny i przyjemny wszystko dopięte na ostatni guziczek :D


RE: E.F.G. - Dots In Between - UF_Glomma - 3.07.2015

dobre. nie ważne jaka jest treść tego kawałka. jest dobra, ale to nie ważne. monotonia temu stylowi bardzo sprzyja. najważniejsze że bit technicznie niczym nie rózni sie od innego, podobnego. Czyli spokojnie mozna go włożyć w seta na impreze co na pewno bym zrobił gdybym didżejował. poplótłbym może z Dejwidem Ałgustem z bojlera


RE: E.F.G. - Dots In Between - Stiopa - 3.07.2015

Jest bomba, czuć parkiet, jest petarda. Masz już swój taki styl, że i tak można popływać...może za sprawą ciepłych brzmień.
Nuta jak najbardziej na +

Pozdro