MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) (/temat-wizzardius-drunk-dance-original-mix)



Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - Wizzardius - 25.06.2015

[Obrazek: 2eul5s1.jpg]

Wysyłam flaszke wódki, jak ktoś do tego zatańczy i podeśle filmik :D
I czekam na oceny :)
Nadaje sie, zeby powysyłać do większych wytwórni?
I od razu, jak coś, głosujcie xD https://www.spinninrecords.com/talentpool/wizzardius/track/details/10935

PS. Podziękowania dla Trusteda za hardstylową stopke i fxy hardstylowe (choć i tak skorzystałem tylko z 2 ;XXX)


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - Revnotes - 25.06.2015

Już sobie wyobrażam te białe rękawiczki i ich łysych właścicieli z powiększonymi źrenicami, podrygującymi gdzieś w lesie w biały dzień ;)

Szczerze zaintrygował mnie break down, bardzo fajne to pianinko. Poza tym niezłe wykonanie, jak zwykle, ale mnie to jakoś nie porwało, nie siadło, nie trafiło w gust.

Powodzenia w poszukiwaniu tancerza :D


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - Wizzardius - 25.06.2015

szanuje, dziękuje. a że nie chcesz darmowej flaszki, to Twoja sprawa ;X

Czekam dalej na opinie Pany (a z tą flaszką nie żartuje. po wakacjach moge wyslać. dopiero po, bo za 3 dni do anglii lece i ni chuja ;d)


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - gregwmusic - 26.06.2015

Traczek typowy na baniak ale chyba kick troszcze przesterowny
reszta ok :) jest power


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - KOT - 26.06.2015

oooo człowieku ten dropik ma potężne pier***nięcie <pompuje> Po odpowiedniej dawce używek na pewno bym tańczył !! <haha>


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - Beatzer - 26.06.2015

Może być dens z flaszką za flaszkę? <haha>

Energiczny kawałek, bro. ;) Twój styl jest już rozpoznawalny i z łatwością go poznaję. Nie gustuję zbytnio w takim ciężkim electro, ale twój kawałek przyciągnał jako tako moją uwagę. Jak zawsze kawał dobrej roboty. ;D


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - Wizzardius - 26.06.2015

Chłopaki, nadaje sie ten wałek, żeby powysyłać do jakichś większych wytwórni electo? ;d

Cokolwiek tam nie wymyślicie. Za dens jest flacha ode mnie (ale musi mi sie choc troche ten dens podobac!)


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - meatBall - 26.06.2015

od 30 sekundy jak hollywood'zki trailer :D energia jest, no nie da się ukryć ;D Zgodzę się z Beatzer'em co do kwestii gustu, w tym przypadku, jak i w tym, że słychać już, że to Twoja robota. Dobrze to brzmi. jedynie w 2:35 basik się chowa i przez chwilę, tak dziwnie jest operowane cut'em, trochę mi to przeszkodziło w odbiorze break'a, który mimo wszystko jest bardzo fajny. Mocno klepie, w swoim gatunku zapewne zrobi robotę :P

Pozdro :]


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - Wizzardius - 26.06.2015

chowa sie, bo za cholere nie dało sie tego zmiksować ze stopą hardstylową, a żeby zachować jako taką melodyjność to zamiast całkowicie wywalić ten bass, to odfiltrowałem dół ;X

Chłopaki, bo to ciekawe jest... po czym wy rozpoznajecie, że to mój styl? ;X


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - Shizzlematic - 26.06.2015

Mix jest zbyt chaotyczny, żebyś mógł wysłać to do 'większych' wytwórni.

Co do samego tracka, to pomysł ciekawy. Fajnie wplątanie elementów hardstylowych, jednak cała aranżacja na dropie jest nudna.

Mi niestety nie podeszło ;P


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - Wizzardius - 26.06.2015

Co to znaczy, że jest chaotyczny? ;d


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - Shizzlematic - 26.06.2015

Pianino topi się w reverbie, reese jest słabo słyszalny, kickowi na breaku brakuje dobrej głębi, bo po prostu "wali". Bass na dropie ma za dużo niskich przez co traci na wyrazistości i wydaje się jakby był przytłumiony.

Naprawdę nie lubię technicznie oceniać prac innych. Nie miej mi za złe, ale staram się pomóc ;P


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - ProCkers - 26.06.2015

Dobra lećmy po kolei :)
Intro: Nie ma co tu dużo pisać. Bardzo randomowe, nie wyróżnia się niczym wielkim.
Break: Bardzo ładny HS Kick ;) Później kick na przemian z bassem też bardzo fajnie gra. Fajne sawy ;) Jest ładnie ;)
Drop: No tu mi nie podeszło. Synth wydaje mi się jakiś rozmyty, nie ma tego pazura. Release i reverb wydają mi się za duże. Podkręciłbyś ten synth jeszcze. Wokal w tle wyrzuciłbym bo nie pasuje mi tu kompletnie. Perkusję też inaczej bym ułożył, bardziej dla takiego typowego bangera. Zrezygnowałbym z tego open hata i clapa, wydają się one spowalniać kawałek.
Drugi break: Melodia w tle brzmi jakoś amatorsko. Pianino już nieco lepiej ale i tak nie porywa. Szału nie ma.
Drugi Drop: To samo co w pierwszym.
Outro: Podobnie jak intro, nie wyróżnia się jakoś, jest spoko ;)

Co do mixu to już się tu panowie wypowiedzieli na ten temat. Nic dodatkowego tu nie wychwyciłem.

Ogólem pomysł fajny, mógłby to być na prawdę świetny festiwalowy banger, ale najważniejsze czyli drop zamiast pobudzać do skakania to zamula.
Trójeczka ode mnie.
Pozdro! :)


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - piral - 26.06.2015

Gdyby to miało lepszy mix to myślę, że nadawałoby się gdzieś. Jest pomysł. W 2:50 użyłbym miękkiej stopy. W dropie mógłbyś postarać się o większą ilość efektów, dźwięków w tle.


RE: Wizzardius - Drunk Dance (Original Mix) - Bosu - 3.07.2015

Ciekawy drop. Chętnie bym tego posłuchał na jakimś mega nagłośnieniu :D