MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Bero - Dreams - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Bero - Dreams (/temat-progressive-bero-dreams)



Bero - Dreams - bero - 12.07.2015




O to mój pierwszy kawałek wydany w wytwórni. ^^

____[Knifeman]____________
wywalam ankietę



RE: BERO - Dreams - Shabboo Harper - 12.07.2015

Trochę huczy; "skrzeczy" (synth); szumi/szeleści; gdzieś tętni (jednolicie), gdzieś plumka (popędliwie). Technicznie umiejętnie. Jest melodyjnie-komercyjnie. I już... To nie zarzut, to wrażenie (moje). Gratuluję wydania ^^.


RE: BERO - Dreams - Revnotes - 12.07.2015

Podoba mi się motyw, bardzo chwytliwy i ten synth z breaka, piękny. Tak sobie myślę, że mogłeś się pokusić o spamowanie nieco bardziej rozpoznawalnych labelów, ale jeżeli po prostu chciałeś przekroczyć ten próg, gdy ktoś wydaje twój track, to oczywiście gratuluję. Zasłużyłeś na release, track również mi się spodobał.


RE: BERO - Dreams - Fly - 12.07.2015

Wszystko jest na swoim miejscu i takie,jakie powinno być :)

Ciekawy synth,mila w odbiorze melodia tworzą wesoły klimat. Trochę brakuje czegoś niepowtarzalnego,odkrywczego,co sprawiłoby,że utwór ten byłby wyróżniający się,na tle innych kawałków w tym gatunku,lecz całość,według mnie i tak na duży +.

Tak trzymaj i gratulacje ;)


RE: BERO - Dreams - Shizzlematic - 12.07.2015

Zejście z dropu do breaka bardzo mi się nie podoba. Mam na myśli ten pitchowany w górę synth. Jak już pitchować to mogłeś wszystko, a nie tylko główny lead ;P Sam pomysł na plus. Przyjemny, rasowy progressive :P


RE: BERO - Dreams - nullname - 15.07.2015

No cóż... skoda, że nie poprawiłeś niektórych rzeczy... Już pisałem dawno, że melodia wybacza wszystkie niedociągnięcia, ale z tymi fałszami mogłeś sobie jednak darować i też posłuchać rad innych :/ Drop brzmi nawet, nawet - ale dołączam się do reszty - skrzeczy...

Czy ta końcówka 2-giego dropu specjalnie jest 'przesunięta'? Bo przy słuchaniu w tym momencie się pogubiłem...

Gratuluje wydania, jednak myślałem że z tego hit będzie ... byłby gdybyś miał większe grono słuchaczy :/ Trochę szkoda.


RE: BERO - Dreams - Abigail Noises - 15.07.2015

Ma potencjał ale kilka rzeczy mnie nie przypasowało - choć to pitchowanie syntha jest fajne. Te celowe fałsze mogłyby być bardziej ''pokręcone'', bo w tym wydaniu jakoś nie za bardzo pasują - równie dobre byłoby podarowanie sobie tego zabiegu. Kilka dźwięków mi także nie leży. Całość trzyma poziom.


RE: BERO - Dreams - Stiopa - 16.07.2015

Nieźle wyszło. Ładny motyw, ciekawe nowoczesne brzmienia. Jak na pierwszy realese lepiej zawsze wybierać mniejsze labele, zwłaszcza jak nie jesteś jeszcze pewien sowich umiejętności :)
Dobry kawałek... Ja osobiście nie lubię takich piszczących leadów, ale jak kto woli :)
Pozdro


RE: BERO - Dreams - Z3KE - 25.07.2015

Dobra, chwytliwa melodia ale mogłoby być nieco bardziej czysto technicznie, szczególnie w dropie. Pomysł z pitchem leadu mi osobiście przypadł do gustu. Bass + stopa w takim ustawieniu dają fajny vibe. Ogólnie nie jest źle, myślę, że to dobry początek ;)