MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) (/temat-deep-stiopa-deepest-sleep-original-mix)

Strony: 1 2


Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) - Stiopa - 16.07.2015


Witam serdecznie.

Chciałbym Wam zaprezentować nowy release w 4Beat Rec. Tym razem deep house w nieco oldschoolowym klimacie.. Czyli takim jak lubię. Myślę, że fanom gatunku przypadnie do gustu mimo nienowoczesnych brzmień :D



Pozdrawiam, Stiopa


RE: Stiopa- Deepest Sleep ( Oryginal Mix) [ 4Beat Records] - Revnotes - 16.07.2015

Popłynąłeś z doborem czcionki, musiałem się napocić, żeby do przeczytać ;)

Bardzo mi się podoba ta cała chrupkość, bardzo przyjemne dla ucha. Nie brzmi to klubowo, ale intryguje, na prawdę jestem ciekawy w coś rozwinie. Poszedłeś w kierunku techno, jest mrocznie i ten pazur, podoba mi się, choć to nie moje klimaty. Drażni mnie tylko jedna rzecz, dlaczego to wszystko jest tak przesunięte głęboko w próżnię, czyżby na pierwszym planie miało się coś pojawić, czego jednak zabrakło? Ah ten magiczny breakdown, kusi żeby dokładnie przesłuchać od "deski do deski".


RE: Stiopa- Deepest Sleep ( Oryginal Mix) [ 4Beat Records] - niedzwiedz444 - 16.07.2015

House z melodyką starego psytrance'u... bardzo ciekawe jak dla mnie :)


RE: Stiopa- Deepest Sleep ( Oryginal Mix) [ 4Beat Records] - Shabboo Harper - 16.07.2015

Ooooh Stiopa; deep, deeper, the deepest... niekoniecznie Sleep ^^. Jestem wręcz "uzależniona" od tego typu "pogrążonych w mroku" klimatów w stylu oldschool. Utwór cechuje prosty Sound Design, a jakże kunsztowny w doborze "pełnokrwistych" dźwięków; szczególnie break jest zachwycający w swej (kontrastowej) lekkości. Unosi się jak "poetycki sen" wśród ciemniejszych, wyrafinowanych nut. Twój kawałek w tej chwili to mój faworyt w kolekcji MP :).


RE: Stiopa- Deepest Sleep ( Oryginal Mix) [ 4Beat Records] - Kaper - 19.07.2015

Ciekawy sound designe, utwór całościowy jest taki nietypowy ze względu na melodie. Trochę wszystko się w panoramie dusi ale gdyby nie to było by mega.


RE: Stiopa- Deepest Sleep ( Oryginal Mix) [ 4Beat Records] - KOT - 19.07.2015

Dirt bass uderza w pozytywnym znaczeniu tego słowa :D jest klimatycznie. Housem ciężko to nazwać raczej techno i to z wyższej półki ;) Ciekawe pady użyłeś typowo mroczne :D no i break faktycznie daje rade idzie odpłynąć :D w mój gust trafiłeś 5/5


RE: Stiopa- Deepest Sleep ( Oryginal Mix) [ 4Beat Records] - piral - 19.07.2015

Świetne! Nie mam nic do dodania, po prostu trafiłeś w mój gust.


RE: Stiopa- Deepest Sleep ( Oryginal Mix) [ 4Beat Records] - Kveon - 19.07.2015

Oo chłopie, aleś dał tam czcionkę, aż oczy bolą od czytania tego tam :) Ale to nie jest ważne
W życiu przesłuchałem z kilkanaście piosenek deep house i ten się z nich wszystkich wyróżnia. Ciekawe brzmienia, nie nudzi się w ciągu tych kilku minut, utwór płynie i płynie, dobrze płynie, bo przyjemnie się słucha. Dobrze dobrane pady, och ach
Kawał dobrej roboty, masz 4/5 :)
Pozdrawiam :)


RE: Stiopa- Deepest Sleep ( Oryginal Mix) [ 4Beat Records] - Ralph G - 21.07.2015

Typowy Deep House to raczej nie jest, ale brzmi bardzo fajnie i technicznie jest wszystko ok.
Ciekawy klimat zrobiłeś, bardzo głęboki i mroczny. Brzmienia też świetne powykręcałeś, najbardziej podoba mi się bass, kocham takie analogowe brzmienia z charakterem. Masz u mnie plusa za kreatywność, oceniam to na 5. :)


RE: Stiopa- Deepest Sleep ( Oryginal Mix) [ 4Beat Records] - Abigail Noises - 21.07.2015

Faktycznie, nieźle ''kręciłeś gałeczkami'', dużo się zmienia i dzieje. Analogowy motyw przewodni robi swoje. Miks dobry, dźwięki fajne. Minus jest taki, że czasem trochę Cię poniosło 4.37 - ten pływający synth lekko nie w temacie. Reasumując i tak jest moc 4/5


RE: Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) [4Beat Records] - chrisniers - 27.07.2015

Bardzo ciekawe, można się zasłuchać :) fajny basik, duże głębi co bardzo ujmuje. Ogólnie bardzo wkręca - technicznie no jak zwykle na poziomie nic dodać nic ująć :)
Melodia miażdży - słychać, że wiesz co robisz !


RE: Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) [4Beat Records] - meatBall - 31.07.2015

Bardzo cenię i lubię Twoją twórczość :D dla mnie kawałeczek jest kozacki. Kolega dobrze powiedział, można się zasłuchać :]
klimat niby mroczny, a pozytywne wibracje niesie... co Ci będę tu słodził, muzyka "mówi" sama za siebie. Respect.

pozdro :]


RE: Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) [4Beat Records] - Sick Brothers - 4.08.2015

Nie jest przesadzony, ani niczego w nim nie brakuje. Ułożony w taki sposób, że chce się usłyszeć co będzie dalej, a dobór dźwięków idealny :) Bardzo dobra produkcja! ;)


RE: Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) [4Beat Records] - Burning Car - 5.08.2015

Co ja powiedzieć mogę - tylko to, że kozacki kawałek jak wszystkie Twoje. I widzę w pewnym momencie użyłeś tak ostatnio zapomnianych, a tak przeze mnie lubianych bongosów. Kawałek ma dynamikę czyli coś o czym wielu producentów zapatrzonych w "urywającą męskość" stopę ostatnio zapomina. Daje 5/5


RE: Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) [4Beat Records] - Dubby Spliff - 5.08.2015

nie słucham house, ale ten kawałek zrobił mi dzień :O uwielbiam takie klimaty, chyba dlatego, że lubuję się w klasycznym dubstepie :D aranż level 9000!


RE: Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) [4Beat Records] - Stiopa - 8.09.2015

Niespodziewalem się tyle pozytywnych komentarzy. Super się ciesze, ze się podoba. Ten kawałek nie leży w moich klimatach, ale lubię odskoczyc czasami.... Postaram się, aby więcej takich pozytywnych niespodzianek zagościło na forum ode mnie. Dzięki i pozdrawiam!


RE: Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) [4Beat Records] - Shabboo Harper - 9.09.2015

Hey, Stiopa

Cytat:Postaram się, aby więcej takich pozytywnych niespodzianek zagościło na forum ode mnie.

Och, tak proszę...;)

Hmmm, wciąż jest "Seductive" ^^.


RE: Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) [4Beat Records] - hudson462 - 13.09.2015

Sam utwór jakoś specjalnie mnie nie pociąga, ale mastering wykonany tak dobrze, że szczęka opada.


RE: Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) [4Beat Records] - Alex fat - 16.09.2015

W zasadzie zapomniałem otym walku , miałem wcześniej cos skrobnąć. Musze ci przyznać ze klimat jest tajemniczy , jak by z filmu o wampirach , takie skojazenie. Jak mnie słuchawki nieoklamuja to dol jest trochę przebasowany. :) pozdrawiam


RE: Stiopa - Deepest Sleep (Original Mix) [4Beat Records] - Stiopa - 16.09.2015

(16.09.2015, 19:41)Alex fat napisał(a): Jak mnie słuchawki nieoklamuja to dol jest trochę przebasowany. :) pozdrawiam

Masz rację :D Na szczęście to nie ja masterowałem kawałek :P W mojej wersji masterowej nie ma nacisku na bass, za to wyciągnięte są inne elementy, które tutaj niestety zanikły ...
Dzięki za uwagę.
Pozdro