MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Masay - Feel The Bass - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Masay - Feel The Bass (/temat-progressive-masay-feel-the-bass)



Masay - Feel The Bass - MASAY - 21.07.2015



Siema.nie.mogę.się.doczekać.waszej.zajebistej.krytyki.panowie.;)jakieś.wskazówki.co.poprawić.itd.


RE: FELL.the.BaSs - Grisha - 21.07.2015

zamiast kropki polecam spacje ;)


RE: FELL.the.BaSs - MASAY - 21.07.2015

dzięki.za.dobrą.radę.muszę.kiedyś.spróbować.;D.a.tak.serio.to.mi.nie.działa;)


RE: FELL.the.BaSs - Beatzer - 21.07.2015

Ale czy to napewno Progressive, ziom? ;) To podchodzi pod dirty electro house, a nawet rasowy bigroom :D Wszystko ciekawie brzmi, ale wchodzący od 1:19 snare robi niezły hałas. W przejsciach snare też trochę wali, jak szalony, ale przejścia mają taki styl bigroomowy, dutchowy :D

Ale jakbym gdzieś tą melodię słyszał <haha> Trzymaj się ziomuś ;)


RE: FELL.the.BaSs - Fly - 21.07.2015

Podoba mi sie. Kick z bassem młuci aż się uszy cieszą :D

Fajne intro,robi dobre napięcie.

Co do minusów,to melodia nie wpada w ucho. Wiadomo, w tym gatunku nie powinna być zbyt rowinięta,jednak powinna mieć to ,,coś" co skłoni do ponownych odsłuchów.Tutaj tego nie ma :/

Track i tak oceniam pozytywnie,4/5 ;)

Powodzenia :)


RE: FELL.the.BaSs - Mish Alien - 21.07.2015

Mi się podoba. Ten kick z bassem naprawdę ładnie daje :D od 1:34 break jak benny benassi :D trzymaj się!


RE: FELL.the.BaSs - MASAY - 22.07.2015

werbel.z.deka.szaleje.wiem.racja.ale.jakby.był.zbyt.grzeczny.to.by.nie.było.jebnięcia;)tak.myślę.dzięki.za.sugestje;)


RE: FELL.the.BaSs - Zirds - 22.07.2015

(21.07.2015, 5:49)MASAY napisał(a):

Siema.nie.mogę.się.doczekać.waszej.zajebistej.krytyki.panowie.;)jakieś.wskazówki.co.poprawić.itd.

Popraw pisownie.


RE: FELL.the.BaSs - Shabboo Harper - 23.07.2015

Krótko:
1.
Cytat:Siema.nie.mogę.się.doczekać.wa​szej.zajebistej.krytyki.panowi​e.

Nie śmiem wypowiedzieć się, Lady.

2.
Cytat:sorry.za.kropki.ale.spacja​.się.spierdo***a

To tytułem wyjaśnienia...


RE: MASAY - Feel The Bass - MASAY - 23.07.2015

musicproducers=forum.muzyczno-gramatyczne.pl;D


RE: MASAY - Feel The Bass - Kaper - 23.07.2015

Kawałek dosyć ciekawy, fajnie gra poza tym snare no i plucku od 1:04 xD śmiesznie ten pluck brzmi jakby z sytrusa xD tak to bardzo ciekawy kawałek :)

Jak chcesz to pożyczę Ci spację :E a tak serio to klawę możesz śmiało kupić nawet za 10 zł w sklepie. Zwykła bo zwykła ale przynajmniej ma spację i jest na USB ;)


RE: MASAY - Feel The Bass - MASAY - 23.07.2015

Wiem.ale.ja.lubię.tą.klawiature.;)nie.zastanawia.was.jak.robić.muzę.w.daw.bez.spacji>?;D


RE: MASAY - Feel The Bass - Oszir - 24.07.2015

Jest*moc*i*energia*szkoda*tylko*że*ten*werbel*nie*do*końca*dobrze*gra,*a*od*1:57*to*tak*pstryka*co drażni*moje*ucho. Po*za*werblem*dobra*robota! :)


RE: MASAY - Feel The Bass - Revnotes - 27.07.2015

Brzmi świeżo, może trochę podlatuje Benassi, w każdym bądź razie zapisuję po stronie plusów. Po przeciwnej stronie kompresja, którą potraktowałeś swój miks, nie wyszło na korzyść. Szkoda, że choćby na moment w breakdown nie odszedłeś od głównego motywu, ale na szczęście nie przesadziłeś z długością wałka i dzięki temu mnie nie zanudziłeś.


RE: MASAY - Feel The Bass - thepianosup - 28.07.2015

Daje 5/5. Mi się bardzo podoba. Nic mnie nie drażni. Uwielbiam ten taki lekko "pierdzący" basik w 1:30 :D