MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Baniuch - Pijano (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Baniuch - Pijano (Original Mix) (/temat-baniuch-pijano-original-mix)



Baniuch - Pijano (Original Mix) - baniuch - 9.02.2012

Mój ostatni utwór. W zasadzie równie dobrze mógłbym to nazwać remiksem Eric Prydz - Pjanoo.

Baniuch - Pijano (Original Mix)
Czas: 3:58
Gatunek: House
Jakość: 320kbps




RE: [House] Baniuch - Pijano (Original Mix) - djdomenek - 9.02.2012

track przyjemnie się słucha i bardzo dobrze wykonany :)
jedynie to mi się nie podoba snar w od 1.22 do 1.29
jest ciut za głośno i przydałby się mu lekki reverb
pozdro :)


RE: [House] Baniuch - Pijano (Original Mix) - Paul van Perllo - 10.02.2012

od poczatku słychac że ten kawałek jest dobry :). Kick dobrze wali =) Ale niestety bass za bardzo dudni moim zdaniem =) ale tylko w nie ktorych tonach ...bo takto jest GIT :). Jezeli chodzi o technike to nie mam zadnych zasterzen :) Jakość brzmienia ... hm.... jest dobrze :) lecz mogłoby być lepiej :) ale jest dobrze :):):):):). Podobaja mi sie fx..bo jednak nie sa za głosno ani za cicho.... dobrze podkreslają w tyym kawałku ze albo zaraz bedzie jakies wejscie albo zejscie :). Ogółem nutka na dobrym poziomie :) Pozdrawiam :)


RE: [House] Baniuch - Pijano (Original Mix) - AveeDi - 10.02.2012

Dobra nutka :))


RE: Baniuch - Pijano (Original Mix) - Paolo Avanti - 5.03.2012

Witaj, nie wiem czy tylko ja odnios lem takie wrażenie ale Clap jest źle zmixowany z kickiem, jakby miał przestery za każdym razem gdy uderza,jezeli nie dodałeś to dodaj compresor i pobaw się nim. Dalej. Na basie przydał by się sidechain bo nie współpracuje dobrze z kikiem, jest 2 ewentualnośś, pobawić sie częstotliwościami na equalizerze , aby łądnie zgrać Kick i bass, jakby nie było w muzyce house Bass i Stopa prowadząca są najważniejsze. Wydaje mi się również ze na hatach jest za dużo niskich tonów, przyciął by equalizerem tak do ok 500 hz. Wróce jeszcze do "Clap'a", bo męczy mnie niesamowicie! Za długi jest jak dla mnie, po drugie poprostu nie pasuje do tej produkcji. Pomysł jest naprawde na piątkę, ale należałoby poprawić kilka rzeczy. Ode mnie dostajesz plusa, Pozdrawiam!


RE: Baniuch - Pijano (Original Mix) - Condi - 8.03.2012

Nooo. To jest konkret. Przypomina mi się stary dobry Eric Prydz. Good work!


RE: Baniuch - Pijano (Original Mix) - Chrased - 10.03.2012

Clap jest za dlugi, perkusja plastikowa. Kawalek jest strasznie plaski, i brakuje w nim dynamizmu.


Zapraszam do siebie: http://musicproducers.pl/showthread.php?tid=949&pid=5016#pid5016


RE: Baniuch - Pijano (Original Mix) - devil's infection - 10.03.2012

świetny ten motyw tylko brzmienie piana jakoś mi nie podchodzi...


RE: Baniuch - Pijano (Original Mix) - closer - 13.03.2012

plus za pozytywny klimat...snar, o którym pisał djdomenek rzeczywiście mógłby by być puszczony przez reverb
dobrze poprowadzone breakdowny, kompozycja mimo monotoni nie nudzi. pozdrawiam



RE: Baniuch - Pijano (Original Mix) - Alex fat - 14.03.2012

No mi sie nawet podobalo to wykonanie ja nielubie mowic , ze klap jest za dlugi czy jakies takie pierdy . No chyba ze cos kuje w ucho ale o nic niekuje wszystko gra jak dlamnie spoko utwor jest porawny technicznie jest dobze . :) Pozdrawiam


RE: Baniuch - Pijano (Original Mix) - baniuch - 14.03.2012

Dzięki wszystkim za opinie. Z techniką jeszcze nie jest u mnie za dobrze, bo to dopiero rok z FL Studio, a poza tym ja się powoli uczę, ale staram się z każdym utworem robić krok naprzód. Wszyscy dostali po thanksie. :)


RE: Baniuch - Pijano (Original Mix) - Bootyshine - 14.03.2012

Powiem Ci, ze nawet ladnie ale kick mi tu nie pasuje (brzmi bardziej jak do upliftingu). Tu przydaly by sie bardziej miekki ;) pzdr!


RE: Baniuch - Pijano (Original Mix) - GinT - 17.03.2012

W 1:29 brakuje mi jakiegoś crasha, fajnie by się wpasował ;)
Poza tym nic nowego chyba dodać nie mogę, podobają mi się fx'y, crash na dłuższą metę troszkę męczący, ten reverb jednak mógłby być ciut krótszy. Poza tym nic więcej nowego nie dodam, koledzy nade mną wyczerpali temat :)


RE: Baniuch - Pijano (Original Mix) - Yes I Am - 17.03.2012

Eric prydz hehe... Bass za nisko i to stanowczo... Motyw masz fajny, ale pianino za daleko na lewo ucieka. Clap nie gra z kickiem za bardzo. Kick za słabo troszeczkę... klimat ok. ale mix kuleje.


RE: Baniuch - Pijano (Original Mix) - Audionectic - 21.03.2012

Mi sie podoba.Piano jakby moze lekko reverbem?Fajne melodie.W srodku utworu jakby zbyt gesto sie robilo