MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) (/temat-uplifting-rf-mario-b-lost-temple-original-mix)



RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - Rafau - 26.07.2015

RF & Mario B
01. Lost Temple (Original Mix)
Inspectrum Recordings
Data wydania: TBA


Komentarz: utwór z długą historią, gdyż jego początki sięgają 2012 roku, lecz nie był kończony z uwagi na małe (wciąż) umiejętności. Data wydania jeszcze nie jest znana, lecz zostanie zaktualizowana w odpowiednim czasie.

Mam nadzieję, że niedługo moja aktywność na forum wróci do normalności.

Cheers, folks. :)


RE: RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - cinekkk1 - 28.07.2015

Intro bardzo mi się podoba, fajne pluczki, które robią miły upliftowy klimat. Break myślę, że udany, leciutki w odbiorze, można sie rozpłynąć :). W głownym motywie, lead moglby miec za to nieco grubszą i ciekawsza barwę. Ja bym pokombinowal z dodaniem moze jeszcze z 2 warstw na leada :). Tak pozatym to ok kawałek.


RE: RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - Aitra - 9.08.2015

Powiem Ci ze sie rozwijasz fajnie, pręznie ale nad kompresja i dołem jeszcze trzeba u Ciebie popracowac bo go malutko bardzo .

Jezeli juz to poszl ona wydanie to nie wiem czy jest sens co by mozna bylo ulepszyc, hm .. napewno clap moglby bardziej z tylu grac i mniej srednich , breakdown ulepszych , podkrecic troche brzmienie padow , na pianinko dodac ladny delady i reverb , i na perkusje ktora tam idzie kompresje porzadna ustukac.

No i lead , jakis taki"cienki" powinien byc taki wiesz mocny , potezny no nie ma co g dybac skoro juz poszlo .

Pozdrawiam


RE: RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - Rafau - 13.08.2015

Dzięki za ciepłe słowo, ale przede wszystkim za krytykę. Już niedługo pokażę tracki, które są o kolejny level wyżej, co potwierdzi słowa Aitry. Mam nadzieję. ;-)


RE: RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - OProject - 14.08.2015

Jak za upliftingiem nie przepadam to Twój kawałek nawet spoko ;)
Dałbym nieco mocniejszą perkę w breaku (tak wiem za dużo hardtrance xd)
I nieco bym pogłosił główny lead, albo dodał środka czy jeszcze jeden mały layer.
Tak to reszta ok, miłego wydania życzę xd


RE: RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - hjugo - 14.08.2015

Miodzio uplift :) choć jeszcze różnice w jakości z pełni profesjonalnymi szeroko znanymi utworami słychać. Od kiedy się zajmujesz produkcją upliftu?


RE: RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - Rafau - 15.08.2015

(14.08.2015, 18:02)hjugo napisał(a): Miodzio uplift :) choć jeszcze różnice w jakości z pełni profesjonalnymi szeroko znanymi utworami słychać. Od kiedy się zajmujesz produkcją upliftu?
Produkcją muzyki zajmuje się od 2009, aczkolwiek pierwszy utwór wydałem z Mariuszem latem zeszłego roku. Od tamtego czasu co track to lepiej. Niedługo kolejne track, które stawiają mnie ten upragniony krok dalej.

Cheers, mate


RE: RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - hjugo - 15.08.2015

No to czekamy na kolejny :) Byle do przodu. Powodzenia


RE: RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - Shabboo Harper - 18.08.2015

Trance/Uplifting to (zdecydowanie) nie jest mój gatunek. Jednakże od czasu do czasu lubię zatracić się w odmiennych muzycznych światach ^^. I "powiem" tak (bez technicznych szczegółów): w "Lost Temple" zaintrygował mnie fragment od 1:07, więc prześledziłam Twój i Mariusza profil (SC). Wrażenie? Pierwszorzędnie kreujecie przecudowne Break'i (!). Zachwycił mnie klimat tych czarujących "przerywników" w Nehalennia (Original Mix) od 0:17; w Singularity (Original Mix) od 1:25 czy też w Inexpressible Emotions (Original Mix) - 0:32. W "gąszczu" tętniących beat'ów itp. "ostrzejszych pierwiastków" rasowego Trance'u owe minuty wyciszenia to prawdziwe perełki. Rafale, nie każdego cechuje takie "emocjonalne wyczucie" w kompozycji. Niewykluczone, iż w przyszłości stworzycie coś spokojniejszego, intymnego; w stylu Ambient/Chillout... Isn't it tempting ? ;)


RE: RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - Rafau - 29.08.2015

Dziękuję za słowa uznania, aczkolwiek wydaje mi się, że są trochę na wyrost. :P Co do emocjonalności kawałków to staram się je robić w taki sposób, żeby wyciągnąć max możliwości ze mnie i projektu. Co do techniki to powoli się poprawiam. Niedługo coś się wrzuci, to zobaczycie. :)


RE: RF & Mario B - Lost Temple (Original Mix) - Paul Vax - 27.09.2015

taki styl lubie dlamnie spoksik